Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Orgasms

 
Reitings 120
Reģ: 03.12.2010

sweikinnji, man ir taada probleema, es nespeeju sasniegt orgasmu kopaa ar puisi, puisis ir ideaals, meeginam daudzko jaunu, arii loceklis vinam naw nekaads maza izmera. Es daru wisu iespejamo, wienmer orgasms ir jatelo,lai puisis nebutu wilies, ludzu palidziet,,,

19.06.2011 04:33 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Esi meginajusi no aizmugures un pati sev klitoru stimulet?
(Jutos ka macitu seksu mazajai masai (s) :D )
19.06.2011 04:36 |
 
Reitings 120
Reģ: 03.12.2010
japii, esmu darijusi wisu iespeejamo, pat iegaadaajamies ar puisi wibreejoso gredzenu,, iisti nezinu kas man par wainu,,,

man ir 20,, :D
19.06.2011 04:50 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
vibrējošo gredzenu izmēģiniet karotītes pozā, lai viņš gredzenu uzmauc uz locekļa, apgulies ar muguru pret viņu, saliec nedaudz kājas un lai viņš ieiet Tevī. Ar roku lai nedaudz to gredzenu pabīda iekšā vai kā, nu pēc izjūtām.
Gredzenu var maukt arī uz mēles orālā laikā, gan Tu, gan viņš. Lai viņš Tev sniedz orālo un paralēli vēl ar pirkstiem padarbojas, tā teikt mēle+pirksti.. :)
Varbūt kāds no maniem variantiem palīdzēs.
19.06.2011 05:01 |
 
Reitings 120
Reģ: 03.12.2010
no oraalaa eslloti reti gustu baudu,,
bet citreiz kad esmu wiena, masturbeejot sasniedzu taadu orgasmu, ka man pilniigi zeel ka taa naw ar puisi,,

bet paldies par Tawiem padomiem,,:)
19.06.2011 05:09 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
ja jau pati speej guut baudu vienatnee, tad agri vai veelu arii seksaa viss buus ok. liec vinam pieskarties ta,kaa pati sev pieskaries. un drosi vien noziime ir arii seksa ilgumam. varb tas ir nepietiekams, tu lai paspeetu guut baudu
20.06.2011 01:23 |
 
Reitings 120
Reģ: 03.12.2010
nee, sex mums wienmeer ir lloti ilgi citreiz pat triis cetras stundas - wisas taas sajuutas ir wienreizeejas, wiss tas kaifs,, tikai nekaadiigi nespeeju sasniegt,,
23.06.2011 16:00 |
 
Reitings 699
Reģ: 02.10.2011
Labs scenārijs ir tāds, ka orgasms sievietei atnāk brīdī, kad loceklis pirmo reizi tiek ielikts līdz galam. Bet lai tas tā notiku, būs jāinvestē laiks.
Kad pēc kopā pavadīta laika, iespējams kaut ko vieglu ieēdod vai kopīgi mazgājoties, pēc kā seko ilga masāža, kura pamazām iegūst seksuālu raksturu, kas pāraug sensuālā forplay, kas pāriet intensīvā forplay ar hand-work*, sieviete vairs nevar izturēt, cik ļoti viņa grib locekli sevī– tad ir labs laiks, lai to viņai dotu, bet arī ļoti lēni un milimetru pa milimetram, līdz beidzot, sieviete atslābināsies, bet tā rezultātā tiks uzspiests uz dziļajiem kaifīgajiem punktiem, kā rezultātā sieviete sarausies, kā rezultātā sieviete tiks kairināta, un atslābinoties atkārtoti tiks masēti minētie punkti, kā rezultātā viņa vēl vairāk uzbudināsies, kā rezultātā krišana dziļā relaksējošā orgasmā būs neizbēgama.

Protams tas nenotiek vienmēr, bet ir jauki šad un tad to noķert.
Vīrietis uzbudinās salīdzinoši ātri un uzkāpj uz 10.
Sieviete sāk savu lēno bezgalīgo kāpienu, viņa ilgi kavējās uz 7, 8 un 9.
Džeks pieslēdzas sievietei, dara labi un ņemot pauzes atlaiž no 10 uz 5.
Sieviete ir inertāka un atdziest lēnāk nekā džeks, līdz ar ko ņemot 5-10-30-60sek pauzes var atkārtoti celt sievietes uzbudinājumu bezgalīgi augstu.
Bieži vien ilgstoši tusiņš notiks ap 8-9, kas ilgākā laikā sāk raut jumtu.

Bet pastāv jau arī vēl mentālais uzbudinājums. Mentālais uzbudinājums, ja pāris ir harmonisks un saslēdzies, iet kopā. Un tas ir kāpj pāri 10, pāri fiziskajam orgasmam bezgalīgi dziļi. Tad sāk gļučīt gaismas, mandalas, visādi karstuma viļņi utml… Tapēc ir svarīgi ieturēties un nebeigt un turēt ilgi, jo tad sāk pērt mentālais + sievietei vēl fiziskais un džekam ilgstoši uzturoties starp 7-9 arī īstenībā per dullāk nekā tās 10 sekundes ejakulācijas.
03.10.2011 13:56 |
 
Reitings 772
Reģ: 29.01.2009
Man atkal ļoti reti ir tā, ka ar savu vīrieti nesasniedzu orgasmu - tie ir tie gadījumi, kad viss notiek uz fikso, kad esmu uz viņu kaut drusciņ dusmīga (ķip, salīguma sekss), kad neesmu noskaņojusies vai, kad nejūtos īsti labi. Bet visos pārējos gadījumos...mmm...
Bet visvairāk jāpiekrīt Jūrmalniekam, jo vis...vis...vis... spēcīgākās šādas sajūtas mani pārņem tad, kad mans vīrietis ir uzņēmies garāku priekšspēli... Kad es zinu, ka būs, bet nē, viņš to visu pavelk garumā... Tad esmu tik ļoti uzbudinājusies, ka es ļoti ātri tieku līdz galam :)
Tiesa, visveiglāk man sasniegt orgasmu, ir jātnieces pozā, kad es pati nosaku - kā, cik ātri, cik stipri utt...

Bet... ir viena lieta - tā ir partneru nesaderība, un diemžēl tad ir jānomaina parteris, lai Tev viss būtu...
03.10.2011 14:13 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Vēl jau nevajag arī aizmirst, ka visas problēmas ar orgasmu rodas tieši galvā, nevis tur lejā! ;)
03.10.2011 14:19 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
tikai seksa deelj, es partneri nemainiitu...bet piestradatu pie esoshaas situaacijas...jo es, ne ar savu palidzibu, arii nespeeju sasniegt O. un taa nav tikai partnera vaina, man taa bija ari ar citiem seksa partneriem. Es pieljauju domu, ka vaina ir manii, manaa galvaa, ka nespeeju liidz galam atbriivoties - nekad un nekur.
03.10.2011 14:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits