Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tabletes

 
Reitings 7
Reģ: 16.06.2011

Sveiciens visaam ;)

Pieregistrejos seit paisam nesen, bet tomer, ceru uz Jusu visu atbaltu un padomu :(

runa ka jau noprotat ir par tableteem..

smejieties vai nee, man ir 20 gadu tomer tikai tagad, pec ginekologes ieteikma saku lietot sis tabletes. Vina gan visu izstastija, pat pasmejas par manu ideju, lietot " drosibai" gan tabletes gan gumiju.. :D tapec ka jau uzreiz redzat- esmu iesaceja..

jautajums ir par to- kad var nodarboties ar visu ko tiik neuztraucoties par sekam, nevelamu grutniecibu?

izrakstija man Lindynette, 20 tab., saaku dzert 10. datumaa, vakar beidzaas MR.

un cik liela ir si dorsibas pakape?

man tas ir kas jauns, un tapec kaut kada neuzticibinja sezh ieksha, nedod Dievs :D

paldies, loti gaid padomus un ieteikumus.

Ceru uz sapratni

16.06.2011 02:43 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Ja tu tabletes dzer kā ir rakstīts instrukcijā(katru dienu vienā un tajā pašā laikā), tad pēc 7 dienām vairs nevajag papildus izsargāties. Tād rīt sanāk 7tītā diena un Tu tad jau vari darīt prieciņu bez papildus izsargāšanās, bet ja gribi drošāku sajūtu, tad vari tikai 6dien sākt bez papildus izsargāšanās. :)
16.06.2011 11:24 |
 
Reitings 45
Reģ: 06.10.2009
Mums ir kaut,kas kopīgs :-) Man arī ir paniskas bailes no grūtniecības un tad, kad lietoju tabletes, vēl papildus izmantoju arī pārtraukto (prezervatīvi man tomēr liekas pa traku) pat neskatoties uz to, ka ja dzer pareizi nekas nevar notikt. Ir visādi brīnumi dzirdēti un man ar to pietiek.
Un domāju, ka nekam smieklīgam tur nevajadzētu būt, jo labāk, lai esi dubultā drošībā, nevis pēc kāda laika taisi jaunu diskusiju, par to kur labāk abortu taisīt.. :-/
Bet var jau būt, ka savas bailes pārvarēsi un būs ok, varēsi uzticēties arī "plikām" tabletēm, jo 99% gadījumu viss ir kā vajag ;-)
16.06.2011 12:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits