Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Musu sapnu maja!

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010

Man sodien loti gruta darba diena prieksa,tapec es sevi censos noskanot sevi ta loti pozitivi saja rita! :-)

Saku skirstit gramatu"American Masterworks",nevaru vien nopriecaties par sim ,tiesam skaistajam majam,par tik skaistiem dizainiem utt.Man laikam visvairak patik Frank Lloid Wright!Vispar laikam patik tiesi tapec ,ka tas linijas loti atgadina manas majinas Eichler stila-dizainu!

Es jau vairakus gadus sapnoju par to ,ka varetu mazliet partaisit kaut ko,pielabot-vel japagaida-vajadzigi extra lidzekli,bet pasapnot jau var tagad-izdomat (l) !Man loti patik akmens grida, lielie logi-ari vannas istaba,kur varetu gulet vanna un skatities ara uz zaliem augiem!!!

Ka ir ar jums -vai kadreiz esiet pasapnojusas par savu "sapnu majinu"?!

Interesanti,ka man patik loti maz detalu ,neko tadu,kas kraj puteklus!Paris mala podi,gramtu plaukts ar gramatam, no veciem laikiem...,lielie spilveni,gleznas pie sienam-lielas ellas! (l)

14.06.2011 21:19 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Butu interesanti uzzinat ,cik dazadas mums gaumes! (l) (l)
14.06.2011 21:22 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
viens ir skaidrs - mana sapņu māja nav iedomājama bez skapja istabas lielumā (l) (l) (l) un tas nekas, ka man nemaz nebūtu tik daudz drēbes, toties, cik smuki viss uzreiz izskatītos :-D
14.06.2011 21:26 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
es zinu, ka gribētu lielu gultu ar baldahīnu, lielus logus ar viegliem plandošiem aizskariem, tādā nedaudz Āfrikas, Marokas stilā, ar gleznām pie sienas. Viss gaišs, tīrs. Un gribētu akmens grīdu. Respektīvi mana māja būtu siltajās zemēs :) vēl gribētos āra baseinu tā, ka viena mala vizuāli saplūst ar okeānu :) bet pats galvenais ir lielā gulta ar baldahīnu.
14.06.2011 21:26 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Māju es negribētu. Nu vienīgi tikai tad, ja būtu mājkalpotāja.
Es gribētu plašu un gaišu dzīvokli klasiskajā angļu stilā - ar drapērijām, mīkstajām mēbelēm, ziedu rakstiem, pasteļtoņiem.

Te ir kaut kas uz to pusi, tikai pārāk stilizēts http://ej.uz/nxr1

Man patiktos Burkā kundzes māja :)
14.06.2011 21:30 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Ui, nu, Tu jau zini, cik ļoti es dievinu šādas tēmas! :-D (l)
Man patīk gaiši toņi un lakonisks dizains. Lieli logi, protams, arī... labāk jau, lai kāda siena ir stiklota, pa kuru varētu vērot saulrietu.. (l) :-P
Vēl zinu, ka pavisam noteikti vēlos vannasistabu apvienotu ar guļamistabu - neesmu gan vēl izdomājusi, ko tieši vēlos uz paagstinājuma - vannu vai gultu. :-D
Bet es arī esmu par dabīgajiem materiāliem - parketa grīda, pūkaina dzīvniekādiņa pie kamīna, lieeeeela akmens vāze ar garām jo garām baltām rozēm... un plašums, plašums, plašums! Tā, lai no rīta ceļoties, varētu ar kafijas krūzi pastaigāt apkārt.. iziet uz terases, lai ieelpotu dzestro gaisu un sajustu jūras brīzi un pie reizes saplūkt garšaugus rīta omletei... pasmaidīt par iepriekšējā vakarā atstātām vīna glāzēm uz galda un pateikt labrīt pa trepēm kāpjošajam mīļotajam vīrietim...

Vispār, tas tā kā japāņiem - ūdens, akmens, koks... Ideālā harmonija. Man tikai vēl uguni vajag, :-)
14.06.2011 21:32 |
 
Reitings 704
Reģ: 29.01.2009
es pat nezinu, pa galvu šaudās tik daudz ideju, bet nezinu kā to būtu iespējams savienot..
galvenais, lai apkārt būtu foto ar mani, maniem mīļajiem.. gaišas krāsas un mīīlzīga gulta, lieli logi ar spilveniem un lielām palodzēm, kur sēdēt. jā, atsevišķa istaba- skapis.. kā arī, jumta logi un terase ar ziediem (l)
14.06.2011 21:32 |
 
Reitings 947
Reģ: 17.12.2009
māja būtu ar taisno jumtu un lieliem logiem, iekšā būtu maz mantu, dažas gleznas, liela palma.būtu liela istaba-skapis.
nekas stipri kruts :D, bet tajā pašā laikā viss būtu perfekts :)

māja atrastos pie dīķa.

eh gribu gribi savu sapņu māju jau tgd (l)
14.06.2011 21:33 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man patik ,ka neizejot no majas, var redzet darzu-patik ,ka ara list un esmu pati ieksa...loti romantiski!!! (l) (l)
Es tikai ceru ,ka varesu darza ielikt lielaku energiju-biezi noslinkoju-neizraveju pukes utt! :-D
14.06.2011 21:33 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man patik ,ka iekustinaju tevi Salome un parejas meitenes tada fantaziju celojuma!
Divaini,ka skatoties filmu"A Good Year",tur ta maja it ka pilnigi nav mana stila,bet ta patika tiesi ar to veco energiju!Manai gaumei tur visa bija stipri par daudz,bet aizdomajos ,ka patiktu varbut ari dzivot tada majina,kur jumta istabina,ka tagad mums Tahoe-aiz loga snieg,var redzet mezu-kamina uguns!!! :-)
14.06.2011 21:40 |
 
Reitings 502
Reģ: 06.04.2011
Mana sapņu māja ir tieši tāda kādu pattreiz ceļu - divas mājas sienas ir tikai stikls (logi no griestiem līdz zemei) un var redzēt zaļumus, baseinu.
Vannas istabā ir liels logs un sēžot vannā var redzēt pagalmu.
Mājai ir terase gan pirmajā, gan otrajā stāvā:)
Logi ir tonēti, es redzu visu, bet mani neviens no ārpuses:)
14.06.2011 21:43 |
 
Reitings 502
Reģ: 06.04.2011
Manas mājas iekārtojums - viss baltā krāsā un kāda spilgta glezna, minimālisma stils.
14.06.2011 21:43 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Emmanuelle, izņemot jūras brīzi un gultu vai vannu uz paaugstinājuma, man tās bija atmiņas. (s) :-)
14.06.2011 21:44 |
 
Reitings 306
Reģ: 16.05.2011
Viennozīmīgi māja būtu pie ezera un ar lielu dārzu, jo man patīk kopt un rūpēties par augiem, iekārtot dārza dizainu.
Māja nebūtu liela, bet drīzāk mājīga. Un plašumu radītu lieli logi no griestiem līdz pat grīdai pa vienu mājas sienu - no kuriem pavērtos skats uz ezeru caur akmens-puķu dārzu.

Telpu dizains būtu minimālisma stilā. Galvenais uzsvars un kontrasts būtu mēbelēs, kas būtu tajā romantiskajā stilā (nepateikšu tieši kādā) - ar rožu apgleznojumiem, gaišos toņos un mīkstās līnijās.

Tas, protams, ir īsumā. Bet ja būtu jautājums par vanassistabu un tualeti, tad gan es izplūstu gaaaari, jo tā ir mana valstība un svarīgākās telpas.
14.06.2011 21:52 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Vitelli-mums laikam ,saja zina, gaumes loti saskan :-) !Es klausos ,ka tu ari esi milzigo logu cienitaja!!!Noteikti glenu izvelies originalu-tadu tiesam labu |-) !Daudzi cilveki apmierinas ar kopijam-tas uzreiz nosit visu to vertibu!Labak viens darbs,bet tads pamatigs!!! :-)
Salome-ta ir kolosala sajuta,ka jau ir redzets kaut kas, uz ko tiecamies! (l)
Biezi esmu dzirdejusi sakam-kada nozime sapnot,ja zinu ,ka to nekad nespesu sasniegt!Es saku,ka vajag sapnot-pat tad ,ja liekas,ka nespesim pacelt!Tie sapni aiziet talu ...un pec kada laika, viss sak lena gara piepildities!!! (l)
14.06.2011 21:56 |
 
Reitings 502
Reģ: 06.04.2011
Emanuelle, gleznu izvēlēšos no kāda latviešu mākslinieka, kopijas neatbalstu.
14.06.2011 22:01 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Par to vannas istabu-ta vispar ir loti svariga vieta :-) !Soreiz to domaju ne tikai ,ka mazgasanas vietu...ta var but kolosala meditacijas vieta,milesanas vieta reizem! (l) Mums Hawaii ir vannas istaba ar skatu uz zaliem augiem-logs lidz zemei-daudzi cilveki ir teikusi,ka ta var,ja nu kads ieraudzis...tas ir pedejais ,ko es esmu domajusi!Nemot vera vel to ,ka tur neviens nestaiga-tikai meza titari!! :-P
14.06.2011 22:01 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Vitelli-interesanti kada makslinieka darbi tevi saista!?Mana kaiminiene ir atvedusi Silina gleznas!Loti interesanti darbi! :-)
14.06.2011 22:03 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Uij, man ir piepildījušies tādi sapņi, kurus pat tā īsti necerēju piepildīt, tad nu mans pasūtījums kosmosam:

Mājai 3 stāvi. Pirmajā stāvā liela viesistaba apvienojumā ar bārveida virtuvi + 2 viesu guļamistabas. Sarkana, melna, balta krāsa. Otrajā stāvā viesi nekāpj, tur ir mana un vīrieša dzīvojamā istaba, guļamistaba, katram no mums darbistaba un man vēl istaba, kur gozēties. Krāsas tādas no koka. Trešais stāvs ir uz pusi mazāks par pārējo māju, toties tur ir stikla jumts, vispār tur nekā cita nav, zaļš paklājs uz zemes, lai tur var gozēties un skatīties pa to stikla jumtu. No tās istabas var iziet uz terasi, kas aizņem otru pusi no platības. Tur varēs sēdēt un cept gaļu. Pagrabā trenažieru zāle, baseins un pirts. Ā, pagrabā un pirmajā stāvā tualete un duša, otrajā stāvā tualete un vannas istaba. Un no pirmā uz trešo var uzkāpt, neievazājoties otrajā. Ārā liels pagalms ar nojumi un ugunskura vietu, un visu platību aizņem mauriņš, nekādu tur rožu vai jāņogu krūmu! Sēta apkārt un kaimiņu tuvumā nav! Un tuvumā ir upe, ezers vai kaut kas tāds. Nepacietīgi gaidu savu vēlmju piepildīšaos! :D
14.06.2011 22:05 |
 
Reitings 1632
Reģ: 26.04.2010
Ja man kādreiz tālā nākotnē būs ģimene,tad noteikti gribēšu 2 stāvu māju. Bet neatkarīgi no tā,māja vai dzīvoklis, viss būs minimālismā.
Istabas varētu izskatīties aptuveni šādi:

dzīvojamā istaba
h ttp://ej.uz/hhsz

vannasistaba
h ttp://ej.uz/pvf9

guļamistaba
h ttp://ej.uz/ogx9

drēbjistaba
h ttp://ej.uz/r6i1

Ja kāda grib atvērt linkus,tad jāizņem atstarpe pēc 'h' burta.
14.06.2011 22:09 |
 
Reitings 1632
Reģ: 26.04.2010
Un virtuve
h ttp://ej.uz/2sk9

Par gleznām runājot- man gan nav nekādu iebildumu pret kvalitatīvām reprodukcijām.Man pašai pie sienas ir Dali "The Temptations of St.Anthony" fragments,ģimenes paziņas gleznots.
14.06.2011 22:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits