Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tām, kas notievējušas

 
Reitings 34
Reģ: 29.10.2010

čauu meitenes

vēlējos pajautāt vai kādai nav konkrēts plāns (nu vismaz aptuveni), kā dabūt nost briesmīgo riepu un vēl briesmīgākos taukus uz muguras :-D

esmu, manuprāt, pamatīgi ielaidusi, un šis mani izskatā uztrauc visvairāk

vai kāda var ieteikt konkrētus vingrojumus, kuri palīdzēja? (bez riņķa griešanas). Cik bieži un pa cik reizēm? no kā atturēties uzturā?

noteikti kādai ir bijusi tāda pat situācija :))

09.06.2011 18:31 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Nu galvenais kusties (skrien, peldies), need vakarā, nedzer limonades, visadus burgerus utt., tad jau vasaras laika riepā pazudis ka nebijusi!
pusdienas un brokastis ari nevajag aizrauties ar oglhidratiem, bet est obligati vajag.
Esmu sapratusi, ka nav vienotas formulas, katrai ir savs vieds, kā labak un efektīvāk notievēt.
Man tas ir fiziski kusteties un neest vakaros, citas var neest kaut divas dienas, bet man tad ir speku izsikums.
Vasara ir pats idelakais laiks, lai notiecetu, jo tad est nemaz tik karstā laika, vismaz man, tā negribas :)
Lai veicas! :)
09.06.2011 18:36 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Atceries - būtībā 3 pamatlietas - sabalansēts uzturs, ēdienreizes, aerobā slodze (vislabāk skriešana) un spēka vingrinājumi pēc tās. Iztrūkstot kādam no posmiem, liela efekta nebūs.
09.06.2011 18:39 |
 
Reitings 34
Reģ: 29.10.2010
Paldies. gribējās dzirdēt kādus knifiņus no meitenēm, jo katrs sīkums šeit nozīmīgs :-P
09.06.2011 18:41 |
 
Reitings 131
Reģ: 29.01.2009
Noteikti sportot - var iet uz sporta klubu, bet tas jādara regulāri.
Noteikti veselīgi jāēd, nekāda našķišanās utt.
Nesen vienā grāmatā izlasīju, ka arī brokastis nevajag ēst, jo ēd jau, lai atgūtu enerģiju, bet guļot enerģiju nepatērē. Ēst brokastis ir cilvēka ieradums.
Jādēd daudz dārzeņi un augļi, nevajag ēst kartupeļus un miltainos ēdienus.
09.06.2011 18:41 |
 
Reitings 34
Reģ: 29.10.2010
guļot arī patērējas enerģija. brokastis, manuprāt, ir svarīgas, jo ir jāiedarbina vielmaiņa un vajag enerģiju visam rītam :-)
09.06.2011 18:43 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Man ir taa, ja needu brokastis, man gribas vakarinas. :D
Veseligak ir labak est pilnvertigas, veseligas brokastis un vakara neko, kadu burkaninu pagrauzt :D
09.06.2011 18:46 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Bubucīt, nu kas par muļķībām! Brokastis ir dienas svarīgākā ēdienreize, lai 1) atmodinātu vielmaiņu un 2) tieši tad arī var atļauties apēst kaut ko ne tik diētisku, jo uzņemtā enerģija lielākoties (ja vien nebūs aprīta vesela Cielaviņa :-D ) pārstrādāsies dienas aktivitātēs.
09.06.2011 18:56 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Bāc, visas tik gudri maļ- sabalansēts uzturs, sports, blā bla blā... To tak visi zin caur un cauri, bet te meitene tieši knifiņus prasīja.
Arī man ir it kā riepa, kuru gribētu dabūt nost, bet darbā es tik fiziski izpumpējos, ka man nav spēka kačāt presīti vai iet skriet. Nu nav. Un ja es ar savu darbu ēdīšu tikai augļus un dārzeņus, tad arī ātri vien nevarēšu pakustēties. Man ir smuki muskoļatas kājas un rokas, apkārtējie pat neievēro manu ''trūkumu'', pašai drīzāk nepatīk, bet man viss labums tiek vēderam..
Katreiz kad gribas kaut ko darīt lietas labā un palasu šitos ieteikumus ir tā- jāāā, tūliņ. Nu nav man vēlme sevi tik drastiski mocīt. :-D
09.06.2011 19:00 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
visburvigaka - bet tā jau arī ir panākumu atslēga. Ja Tev nav laika skriet un vingrot, bet atliek tikai paēst, tad dzīvo kā līdz šim - samierinoties ar savu "trūkumu".
Nevajag nekādus knifiņus - vajag darbu - vienkārši skriet un vienkārši taisīt presītes UN VISS!
09.06.2011 19:04 |
 
Reitings 1632
Reģ: 26.04.2010
1.Sabalansēts uzturs
2.Regulāras un uz mērķi tendētas fiziskās aktivitātes

Visādas tievēšanas tējas,tabletes,jostas,krēmi varbūt arī palīdz, bet rada tikai sīku,sīku procentu no rezultāta. Būs vien jābalstās uz 2 vaļiem.
09.06.2011 19:14 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
piekrītu viburvīgākajai!tiešām tās visur maltās frāzes neko neizsaka, to tak tāpat cilvēki zin! ;-)
ok, es neesmu nekāda tievā, bet savus 8 kg nost esmu dabūjusi!Sākās piknīgi elementāri- pārstāju ēst vakaros, pa dienu ēdu visu, ko sirds kāro, bet vakaros tik tējas un ūdeni!un tā lēnā garā, esmu tikusi no 8-9 kg vaļā!Tagad gan divi ir klāt, bet norakstu uz to, ka esmu sākusi sportot un maybie tie ir musīši,jo drēbes der tāpat, pēc izskata arī neizskatos resnāka! bet nu jā..tieva neesmu, bet no saviem 63 esmu tikusi 55!zinu, ja ēstu kācilvēks, varētu mierīgi uz 50 nomest, bet ai,kā man garšo! :%27-(
09.06.2011 19:16 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Skriešana būs labākais variants.
Lai skrienot sadedzinātu pēciespējas vairāk tauku ieteicams skriet 3 stundas pēc ēšanas, vai vislabāk no rīta pirms kaut kas apēsts. No rīta ir viszemākais insulīna līmenis organismā. Insulīns aizsargā taukus un neļauj tos sadedzināt.

"Pēc ēšanas insulīna līmenis organismā paaugstinās, lai lieko cukuru no asinīm atbrīvotu un nogādātu uz muskuļiem un citām šūnām, kuru tās izmanto par enerģijas avotu .Ogļhidrāti izraisa spēcīgu insulīna reakciju, jo tie asinīs tiek pārvērsti cukurā, strauji paaugstinot glikozes līmeni. Tiklīdz organisms muskuļus un citas šūnas ir nodrošinājis ar pietiekamu daudzumu glikozes, insulīns pārpalikumu sāk pārvērst taukos. Un, tā kā otra no insulīna galvenajām lomām ir aizsargāt un saglabāt tauku krājumus, tad, paaugstinoties insulīna līmenim, tauku dedzināšana var kļūt gandrīz par neīstenojamu mērķi."

Par to ēšanu ir tā, ka brokastis ir jāēd. Tas tāpēc lai iekustinātu vielmaiņu- kā jau viena rakstīja.

Jāēd mazākas porcijas, bet biežāk, vairāk ēdienreizes nekā 3 pa dienu.

Ja ēd piemēram 2 reizes dienā un tādas normālas porcijas, tad liekie ogļhidrāti tiek pārvērsti taukos, bet ja porcijas ir mazas, tad nav lieki ogļhidāti, kurus pārvērst taukos.

"Svarīgi ir dienā ieturēt četras līdz sešas maltītes, lai tādējādi saglabātu patstāvīgu cukura un insulīna līmeni asinīs, izvairoties no insulīna radītām aptaukošanas iespējām. Nevajadzētu iztikt bez ēšanas vairāk kā 3 -4 stundas, jo ja jūs pārāk ilgi neesat ēdis, organisms to uztver kā trauksmi, kā iespējamo badošanās sākumu un insulīns sāk aktīvi veidot tauku rezerves. Izlaista ēdienreize gandrīz droši garantē, ka nākošajā maltītē organisms izveidos rezerves un jūs būsiet svaru nevis zaudējuši , bet pēc brīža tas būs pieaudzis"

vairāk info http://notieve.lv/?p=152
09.06.2011 19:16 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
tante, ja es tā darītu, nokristu bezsamaņā!Kā var paskriet, ja neesi neko ēdis!Es vienmēr kādu 1,5h- 2h pirms paēdu!Vienreiz aizgāju tukšā dūšā, gandrīz noģību!
09.06.2011 19:20 |
 
Reitings 454
Reģ: 13.11.2009
Viss ir ļoti individuāli un atkarīgs arī no vielmaiņas. Es piemēram pirms 3 dienām izdomāju,ka riepa par lielu palikusi :D Vakar dzīvoju tikai uz kefīra un zaļās tējas. Šodien - kefīrs brokastīs (jo agri nevaru ieēst), pusdienās gurķi+tomāti+biezpiens, launagā svaigas zemenes. Pēc 17:00 nēēdu vispār. Ja ļoti gribas vakarā ēst - labāk izdzer glāzi kefīra. Mans rezultāts šodien ir -2kg. Bet nu tas ir individuāli man,jo man svars staigā 3 kg un es dažās dienās varu tik no viņiem un riepas vaļā :D Galvenais nerīt vakarā,jo tas ir pats grūtākais. Vakar gandrīz apraudājos,kad skatījos kā mans vīrietis štopē iekšā baltmaizi ar svaigu lasi 22:00 vakarā :) Bet nu es rūdu raksturu. Pirmo dienu ir ellīgi grūti - pēc tam kuņģis saraujas un vairs jau negribas tā ēst. Vistrakākais ir tas,ka īstio nav bada sajūta,bet drausmīgais reflekss un pieradums kaut ko ielikt kuņģī.... :D
09.06.2011 19:22 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu tām, kuras saka, ka viss ir individuāli-kas der vienai, otrai būs garām. Es arī esmu dabūjusi nost kādus 15 kg neko īpaši nedarot, neapgrūtinot sevi ar sportu un neierobežojot saldumus. Lai nu kā, vakaros tomēr nevajadzētu pieštopēties ar visu iespējamo. Un specifiskas vietas nezinu, vai var tik vienkārši samazināt. Man samazinās vaigi, krūtis, vēders paliek plakans, ribas izspiežas, kāju apjoms samazinās, taču tās nevar nosaukt par kārnām, lai gan augšpusi ieraugot mani dažreiz lamā par anorektiķi :) Ar to visu gribu pateikt tikai to, ka katrai mums organismā var būt savi "melnie punkti", kas īsti nepadodas diētām :)
09.06.2011 19:30 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
katte skriet no rīta tukšā dūšā ir vieglāk, tapēc ka tad nav duroša sāpju sajūta sānā - vismaz tā ir man un citiem, kuri skrien ar mani no rīta. :-)

ā, un vēl par ēšanu - jāizvairās no vienkāršiem ogļhidrātiem(saldumi, cukurs utt) jāēd kompleksie ogļidrāti.
09.06.2011 20:14 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Galvenais ir apsolīt sev kaut ko krutu pie noteikta svara sasniegšanas! Es biju kārtīgi uzēdusies, nosodīju sevi un teicu, ka divas dubultās ceptās siermaizes ar majonēzi un kečupu dabūšu tikai tad, kad man būs 58 kg. Nu neko īpašu nedaru, tagad sāku dīķī peldēt, vēl pavingroju gandrīz katru dienu, šodien uzkāpu uz svariem cerībā, ka nu būs tie 58, a svari rāda, ka 56 jau! :) Sajūsmā pacēlu rokas un sagāzu lustru:D
09.06.2011 20:25 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Džīz, skriet tukšā dūšā? Kur ko tādu var izdomāt? :D Nu es točna pēc kilometra būtu gar zemi.
09.06.2011 20:29 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Nepieciešams arī palielināt muskuļmasu - tas palīdzēs ātrāk atbrīvoties no taukiem.

kā jau womankind teica - spēka vingrinājumi arī nepieciešami.
09.06.2011 20:31 |
 
10 gadi
Reitings 1237
Reģ: 15.12.2009
piemēram,kādus spēka vingrinājumus iesaki?
10.06.2011 01:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits