Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Problēma

 
Reitings 237
Reģ: 30.01.2010

Sveikas meitenes!

Šķiet, ka esmu nedaudz sapērusies savās domās un ceru, ka pašai kļūs skaidrāk, kad to visu izklāstīšu diskusijā.

Lieta tāda, ka pirms 3 mēnešiem uzsāku jaunas attiecības. Viss būtu lieliski (kā jau attiecību sākumā :D), tikai vakar mīļums mani bišķi izsita no līdzsvara. Zinu, ka manam puisim ik pa laikam patīk ietusēt ar savējiem lielā daudzumā lietojot alko, bet es pati esmu praktiski nedzērāja (retu reizi kāda vīna glāze). Man tas nekādas problēmas nesagādā, pilnigi pieņemami liekas, ka cilvēkam ik pa laikam (reizi mēnesī) gribas ietusēt ar saviem draugiem, bet... Lieta tāda, ka viņam drīzumā ir dzimšanas diena. Un vakar viņš ieminējās, ka atbrauks pie manis īstajā dienā, bet nedēļas nogalē rīkos svinības, bet man tur nebūšot interesanti, tāpēc es netieku aicināta. Jāatzīst, ka sajutos tā, it kā man uz pieres tiktu uzlikts zīmogs-paldies, bet manā kompānijā Tu neiederies. Lieta tāda, ka neesmu pazīstama ne ar viņa vecākiem, ne draugiem (izņemot kopīgos studiju biedrus, kas lielākoties ir mani labi draugi). No vienas puses saprotu, ka viņš to nedomāja ļauni, jo tiešām domā, ka man būs garlaicīgi, bet tomēr nedaudz sāp, ka es redz tgd būšu tā labā un garlaicīgā, kas ir derīga kaut kādam teātrim un vakariņām divatā, bet ikreiz, kad gribēsies tusēt viņš pazudīs ar draugiem, kuriem kaunās mani pat parādīt. Piebildīšu, ka neesam padsmitnieki un attiecības veidojas nopietnas.

09.06.2011 14:53 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
un pēc tā paziņojuma Tu klusēdama beidzi sarunu? Tādas lietas taču jārisina uzreiz!!!
09.06.2011 14:55 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
es nu nepārdzīvotu ja pēc trim mēnešiem nebūtu pazīstama ar visu viņa ģimeni, bet par tēmu - uzreiz vajadzēja teikt. Kaut vai no sērijas - ļauj man pierādīt, ka būs man interesanti vai ko tamlīdzīgu.
09.06.2011 14:58 |
 
Reitings 237
Reģ: 30.01.2010
Sajutos nedaudz izsista no līdzsvara, viņš to pateica tik ikdienišķi. Patiesībā, manuprāt, viņš nesaskatīja tur nekādu problēmu. Zinu, ka vajadzēja pateikt, ka tas nav forši, bet man aptrūkās vārdu un pat nezināju, ko pateikt... Man vispār ar to izrunāšanos tā pagrūti iet, jo jau iepriekšējās attiecības ikreiz pie kādas nopietnākas sarunas vienkārši sāka birt asaras ne pa tēmu, negribas arī tgd tā izblāmēties.
09.06.2011 14:59 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
ir jau ari atkariigs no taa vai vinjam buus tikai puishu kompaanija vai buus arii otraas pusiites. Ja buus puishu kompaanija, tad protams, vairaak kaa skaidrs, ka bus garlaiciigi, bet ja bus arii otras puses, tad gan izklausas divaini. Parunaa ar vinju, pajautaa kaadi cilveeki buus utt...
09.06.2011 15:04 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, dzimšanas/vārda diena un citi tādi svētki ir lieliska iespēja iepazīties ar viņa ģimeni, radiem un draugiem.
Tas, ka ,dzer vai nedzer nemaz, nav liels šķērslis jautrībai. Gan kompānijā atrastos kāds, ar kuru varētu runāties un būtu interesanti.
09.06.2011 15:08 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Ja tas ir dzeku tusinjsh, tad ok! Bet ja draugu ballite gan puishiem, gan meitenem, tad gan es uzrikotu sceenu! :D
09.06.2011 15:09 |
 
Reitings 237
Reģ: 30.01.2010
Nu man arī likās, ka tieši šī būs tā iespēja, kad satikšu vismaz kādu no viņa kompānijas. Pat nedaudz uztraucos, kas nu tgd būs. Bet sanāca nedaudz aplauzties. Ai, nez, es vienkārši gribēju vismaz kādu komentāru, bet sanāca tikai tāds fakts - nu Tev tur nebūs ko darīt. Es pat īsti nesapratu, kāda publika tur būs. Es piekristu, ka šo pasākumu varu izlaist, bet gribējās, lai no viņa seko kādi paskaidrojumi.
09.06.2011 15:16 |
 
10 gadi
Reitings 1697
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu Zakjim! Ja tur būs tikai džeki, tad galīgi nav par ko uztraukties... Bet ja abu dzimumu pārstāvji - tad gan nedaudz dīvaini. Bet tiešām labāk paruna ar viņu par to - nevis uzbraucot, bet mierīgi paskaidro, ka tas Tev nav patīkami :) Esmu pārliecināta, ka viņš tiešām tā teica tikai tāpēc, ka bija pārliecināts, ka Tev nebūs interesanti ar svešiem cilvēkiem :)
09.06.2011 15:18 |
 
Reitings 388
Reģ: 29.01.2009
Neaizstāvu nevienu. Gribu pastāstīt kā bija man.

Es arī esmu galīga nedzērēja. Viens no bijušajiem ļoti mīlēja iedzert. Viņš mani uzaicināja pie sevis uz vasarnīcu. Aizbraucu, bet viņš nebija teicis, ka tur būs draugi un baigā dzeršana. Nevienu nepazinu, nedzēru, jutos riktīgi tizli īstenībā. Un vēl viņš man pēc tam nepievērsa uzmanība - visu laiku ar draugiem. Tiešām bija drausmīgi un garlaicīgi. Pat apbimbājos.
Nākamreiz loģiski, ka viņš mani vairs nekur neaicināja uz vasarnīcu. :-D
Drīz arī izšķīrāmies...
09.06.2011 15:21 |
 
Reitings 388
Reģ: 29.01.2009
*nepievērsa uzmanību

Arī piekrītu, ka ja tur būs tikai džeki - tad viss ok. Ja ar otrajām pusītēm - dīvaini.
Iesaku to noskaidrot. :-)
09.06.2011 15:23 |
 
Reitings 1655
Reģ: 27.08.2010
Varbūt Tu tik bieži esi izteikusi negatīvus komentārus par viņa dzeršanas paradumiem, ka viņš jau laicīgi vēlas Tevi no tā pasargāt? :-) Varbūt Tu rīko scēnas, neļauj viņam dzert? Es, protams, nezinu,kāda ir patiesā situācija, es tikai minu :-) Un nedomāju, ka viņam ir kauns Tevi kādam rādīt.
09.06.2011 15:25 |
 
Reitings 237
Reģ: 30.01.2010
Lāsīte, ceru, ka tas nav stāsts par mani :D :D Zinu, ka jaunības gados viņam samērā bieži bija dažādi pārdzeršanās pasākumi, bet nu jau pusaudžu trakumi garām. Pats saka, ka tik daudz nelieto vairs. Tad jau ar laiku redzēšu kas un kā. Drošvien es pati nejustos omulīgi tajā kompānijā, tikai uznāca tāda nejauka nenovērtēta sajūta.
09.06.2011 15:26 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Protams, var būt daudz un dažādi varianti, kamdēļ viņš tā darās, bet es varu pateikt, kā bija man!Kad es sāku tusēt vienā kompānijā, es sapratu,ka man ar tiem cilvēkiem ir krietni jautrāk nekā ar savu pusi, kuru es nekad līdzi neņēmu!Nu vienreiz paņēmu, tad viņš sēdēja neomā un bojāja garastāvokli man!ja godīgi, tad tas bija tādēļ, ka man tās attiecības bija noriebušās, bet šķirties negribējās, jo bija labi, ka kāds ir!manā draugu lokā arī kādreiz bija tāds pāris- meitene nedzēra, čalis dzēra kā lops!Katrā tusā, kad viņš sadzērās, bāzās virsū visām pēc kārtas!
Zin kas ir dīvaini? 3 mēneši ir tas laiks, kad vēl ir rozā brilles un kad gribās būt ar to cilvēku kopā nepārtraukti!Tāda veida problēmas parasti rodas vēlāk ;-)
09.06.2011 15:27 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Vot, katte uzrakstija tieshi to, ko iedomajos - ja jau pec 3 meneshiem ir shada veida problemas, tad diez vai kas labs var sanakt.. :-/

Paanalizee ari savu attieksmi pret alko lietoshanu. Man savulaik pietika ar 2 randinjiem ar dzeku, kursh nepipe, lai saprastu - no way! Kattreiz, kad izvilku cigareti, vinjsh uz mani paskatijas ar tadu skatienu, it ka es vinja kamiti butu nozhmiegusi.. :-D
Tu nezagje saveejo par tusinjiem un alko?? Tici man, tas var ljoooti kaitinat!
09.06.2011 15:30 |
 
Reitings 237
Reģ: 30.01.2010
Blānša, varbūt Tev pat ir taisnība. Manā ģimenē ir lielas problēmas ar alkoholu un mani biedē, ja tuvi cilvēki mēdz regulāri iedzert. Varbūt arī sanācis negatīvi izteikties kādreiz. Bet aizliegusi gan nekad neko neesmu. Tgd jāpadomā, kā lai to izlabo, jo parasti nevienā kompānijā man nav problēmu. Mani netraucē, ka citi iedzer, pati arī lēnām sūcu kādu mazgrādīgo un tīri labi iejutos kompānijā.
09.06.2011 15:30 |
 
Reitings 237
Reģ: 30.01.2010
Man gan liekas, ka problēma ir man, nevis mums :D Viņš ļoti daudz laika un līdzekļu patērē, lai pēc iespējas biežāk brauktu pie manis. Nav tā, ka izvēlas draugus manā vietā (arī pašā dzimšanas dienā solījās braukt pie manis). Man šķiet šoreiz atkal nostrādāja sieviešu loģika, mans puisis pat neiedomātos par to, kāds domu virknējums man uzreiz ienāca prātā :D
Precēties vēl netaisamies, tad jau redzēs kā šīs attiecības veidosies tālāk ;)
09.06.2011 15:35 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Tas ir tikai normāli, ka 2 cilvēki nesatiek ja viens no viņiem smēķē, bet otrs nē vai viens dzer otrs nē. Ir grūti, par smēķēšanu gan ir cits stāsts.
Īpaši esmu dzirdējusi no vīriešiem nesmēķētājiem, ka ar smēķējošu sievieti nesatiktos. Bet tas jau cits stāsts.
Tavu gadījumu neizprotu, grūti pat komentēt kāpēc tā, pašai ir jāpajautā, citādi 1001 variācija.
Tas, ka neiepazīstina ar visu famīliju ir normāli, ar tādām lietām nav ko steigties. :-)
09.06.2011 15:40 |
 
Reitings 237
Reģ: 30.01.2010
Paldies par komentāriem meitenes! Tālāk tikšu galā pati, tikai nedaudz vajadzēja paskatīties uz situāciju no malas ;)Te nepalīdzēs nekas cits, kā parunāšanās ar puisi, lai mani tas vairs negrauž.
09.06.2011 15:46 |
 
Reitings 388
Reģ: 29.01.2009
lu-lu
nē, nē - tas nebija domāts kā stāsts par Tevi. Un turēšu īkšķus, lai Tev tā nebūtu :-D
Vienkārši gribēju pateikt, ka ja būtu tāda situācija kā man - tad varbūt tiešām labāk nekur neiet. :-)
09.06.2011 18:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits