Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uzmaciga drauga mamma

 
Reitings 36
Reģ: 11.01.2011

Nevaru to vairak izturet.Ko man teikt draugam, lai mainitu situaciju?Neaizvainojot vinu vai vina jutas pret mammu)?

Situacija ir tada, ka mamma lielako dalu dzives dzivo viena, savu emocionalo vientulibu vina kompense ar delu:zvana vairakas reizes diena, visu laiku sauc pie sevis.Sudzas un snukst klausule.

Mans draugs ir loti lidzjutigs, un mamma zin, ka vins ar vardiem ir viegli ietekmmejams. pec ciemoshanaas pie vinas, vinam vienmer ir savadaka attieksme pret mani.

Ko es varu saja gadijuma darit?

Es jutu, ka vina mamma ar aprunasanu, un iespaidosanu boja manas un drauga attiecibas.

Ko es varu vispar teikt savam draugam.

Jo mamma katram virietim ( it sevishki manam) ir neaizskarama,ideals

08.06.2011 19:54 |
 
Reitings 277
Reģ: 03.06.2009
Mammas un draugi gandrīz katram vīrietim ir svēta lieta. Ieteiktu uzlabot attiecības ar mammu, varbūt kādreiz apciemot kopā utt.
08.06.2011 19:56 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
njaa..tev vieniigi atliek teelot,ka tev vinja patiik..spert soli pretii pirmajai..
sho situaaciju paziistu..-un neliec izveeleeties,reti kursh izveeleetos meiteni nevis maati..nopietni. uzmaniigi ar shito..
08.06.2011 19:59 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Kādā ziņā tas bojā jūsu attiecības un kā viņš savādāk izturas?
Kad es tikko apprecējos, man arī kremta, ka vīrs gāja mātei, tēvam, māsai palīgā, ja ko vajadzēja, regulāri deva naudu un sponsorējā māsas bērnus. Bet tagad es saprotu, ka patiesībā tas ir forši, ka viņš tā izturas pret savu ģimeni. Un vispār, noliec sevi viņa vietā, es vīra vietā darītu pret savu ģimeni pilnīgi tāpat, un tieši tas man lika saprast, ka tas itin nemaz nekaitē man un viņam.
08.06.2011 20:02 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man tevis zel,jo es ari pazistu mammas,kuras nelaiz vala savus delus,nesaprot ,ka viniem sakusies sava dzive!
Es tomer pateiktu draugam ,ka tevi nospiez si situacija!Es laikam pat negribetu zinat ,ko vini runa sava starpa,ja tas ir kaut kas negativs-man butu vieglak nezinat! (t)
08.06.2011 20:04 |
 
Reitings 36
Reģ: 11.01.2011
Paldies meitenes.
Ir labi palidzet savai gimenei, tas ir loti labs raditajs.Becky, Tev man skiet tomer ir savadaka situacija. . Mana gadijuma, mamma vienkarsi ir bez vajadzibas un jegas uzmaciga, nelaiz vala delu kurs tagad ,neizjut cienju pret musu privato dzivi. Es jutos vienkarsi izmocita, vina nelauj mums dzivot savu dzivi, neievero nekadas robezas.
Vienreiz nedela piezvanit vai apciemot mammu, to es atzistu, bet(no vinas puses) zvanit 10 reizes diena un snukstet, lai dels atbrauc pie vinas katru vai katru otro dienu.Tas vienkarsi ir parak daudz, tas nav normali.
Ne viena sieviete man liekas ar to ilgi nevaretu sadzivot.

Jaa, es nevaru uzstaadiit ultimaatu, bet es arii nevaru taa dziivot, ka vina jaucas tik loti muusu dziivee.
08.06.2011 20:29 |
 
Reitings 350
Reģ: 12.01.2011
Es ieteiktu pateikt visu šo puisim,ka tevi šā brīža situācija neapmierina.
08.06.2011 20:33 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
mei, tik labi saprotu tevi :) turies!!! man ir gājis vēl daudz, daudz sliktāk! ienīstu viņu (bijušā muteri) vairāk par visu uz šīs pasaules!
08.06.2011 23:37 |
 
Reitings 36
Reģ: 11.01.2011
Paldies meitenes par visam atbildem.

MisTake, vai pie ta ka jus ar bijuso izskiraties, dalja vainas bija vinja mammai?

Ja, es neesmu no tam, kas mak izlikties. Ja esmu uzvilkta kad vina 10 reizes diena zvanaas, es nevaru justies ta it ka viss butu labi. Vina faktiski boja man garstavokli 10 reizes diena...Jo nevaru izbaudit laiku kopa ar draugu.
Nevaru izdomat ko sacit draugam. Ta lai vins neparprastu , ka man ir kada nepatika pret vina mammu?
Ja es ko teiksu, vai kas mainisies- vai vins negribes aizvainot mammu un nerunas ar vinu par to, lai samazina zvanisanos no 10 x diena lidz 1x nedeelaa?
09.06.2011 02:11 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Mei, es pametu draugu TIKAI viņas dēļ! mīlēju ļoti, bet es sapratu, ka man dzīves nebūs... vēl tagad slikti paliek atceroties to maitu!
09.06.2011 02:15 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Uzdāvini viņai Anatolija Ņekrasova grāmatu "Mātes mīlestība" moš sapratīs, ka bojā savam bērnam dzīvi.
09.06.2011 02:40 |
 
Reitings 36
Reģ: 11.01.2011
es uzdavinatu, bet vina saprastu manu zemtekstu ka pret vinu verstu nelabvelibu. Un ta tas tiktu pasniegts delam.
Ka lai nogriez vinas loznaasanu musu /mana privataja dzive smalkaka veidaa?
sodien pateicu draugam, ka man tas saak trauceet, ka vina zvana katru dienu. Vins aizstaavoshaa balsii:'Lai tak vinja zvana.'
Ko man nakosreiz, kad vina bombardes ar zvanisanos, teikt draugam.Lai situacija tiesam mainitos?


11.06.2011 05:35 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man ienaca prata doma-varbut pasaki savam draugam,ja mamma velas runat ar vinu katru dienu,vai vins to laiku nevaretu izbrivet ta,ka tas netrauce tev-tad ,ka tu neesi majas...ja tas sarunas nedzirdesi katru dienu,varbut tevi tas ta netrauces!? (t)
11.06.2011 06:05 |
 
Reitings 117
Reģ: 10.06.2011
Mei, vai drauga mammai ir arī kādas pretenzijas pret Tevi, vai arī viņa vienkārši jūtas pārāk vientuļa savā dzīvē, un tāpēc cenšas šo tukšumu aizpildīt ar dēla klātbūtni?
11.06.2011 14:35 |
 
Reitings 321
Reģ: 01.10.2009
Uzdāvini viņai kucēnu. Būs ar ko ņemties un ko mīlēt, nebūs tik vientuļi! :-D
11.06.2011 15:07 |
 
Reitings 12
Reģ: 29.01.2009
nu ir tadas pretigas sievietes (e)

paklau,a kur jūs dzīvojat, varbūt pārāk tuvu, varbūt tiešām ,ja īrējat dzīvokli,varat pameklēt mājvietu drusku tālāk no viņas.

par sunīti laba ideja,iesaki draugam uzdavināt viņai sunīti ,nu tipa lai viņa māmiņai nav tika skumīgi vienai ..

pamēģini kādu laiku speciāli darīt pretēji, atgādini ļoti bieži draugam lai viņš uzzvana mammai pajautā kautko ,visu laiku jautā kā viņai iet u.t.t. moš pats tad sapratīs.
11.06.2011 15:29 |
 
Reitings 36
Reģ: 11.01.2011
Paldies meitenes.
Viss, ko es saku par vinja mammu, tiek uztverts ka nelabveliba, it ka es butu taa sliktaa?!?
Tas ir iists murgs.

Spargjeli, Taa ir gan vinjas vientuliiba, gan nepatika pret mani.

Un sho nepatiku vinja realizee maskeetaa veidaa nomelnojot mani.

Kaa juus riikotos ar cilveeku kursh maskeetaa veidaa nomelno juusu miiljotaa cilveeka aciis?
11.06.2011 15:38 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Zinu ,ka nav viegli ,bet vislabak ir ignoret |-) !Ir tadi cilveki ,kuriem patik taisit tadu kaski ,intrigas!Tas varbut nemaz nav tapec ,ka tu vinai patic ,nepatic....Vinai patik ta "spele"!Tas ,ka vina negrib atdot savu delu-tas ir skaidrs!Zel sievietes-vina tiesam nesaprot,ka dels izaudzis ,velas savu dzivi!Ta doma,ka tavs draugs vinai varetu zvanit pirmais-nav slikta!Tad vins ir jau parunajis un viss!Otra lieta,ko tu varetu ieteikt savam draugam-saki ,lai pasaka savai mammai ,ka tu vinam esi pirma vieta-lai vai kas!!! (l)
11.06.2011 20:16 |
 
Reitings 610
Reģ: 31.07.2010
Man šķiet, ka šādās situācījās ir gandrīz neiespējami izpatikt gan mātei, gan draudzenei un ir jāizvēlās kuras sievietes pusē nostāties, ja abām nav izveidojušās normālas attiecības (t)
11.06.2011 20:38 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es pec pieredzes varu teikt ,ka nekada gadijuma nevajag nostaties pret mammu-lai kada si mamma nebutu,ta tomer ir mamma! |-)
Daudz labakas attiecibas bus tad,ja bus tads neitrals miers,kas kaut vai robezosies ar pieklaigam frazem,ka "paldies" un "ludzu"!Pec iespejas mazak konfliktu-preteja gadijuma draugs nekad nebus laimigs-nebus tads sirdsmiers! |-)
11.06.2011 20:57 |
 
Reitings 529
Reģ: 01.11.2009
Zinu, ka ļoti novēloti pievienojos šai diskusijai, bet šī tēma arī man ir ļoti aktuāla. Es ar savu mīļoto vīrieti (esam kopā 3 gadus) dzīvoju kopā 2 gadus un viņam ir jau 25, bet viņa māte neliek mūs mierā. Viņa ir viena pati un neviena cita viņai bez dēla nav. Diemžēl par to viņai vajadzēja domāt jaunībā. Mēs esam pieauguši cilvēki, viņa zvana viņam ļoti bieži un,kad ieskrienas tad vismaz 5 reizes dienā. Viņa ļoti bojā mūsu attiecības. Pat vairākkārt esmu domājusi par attiecību pārraušanu ar savu mīļoto. Reizēm domāju cik viegli būtu dzīvot, ja viņam būtu normāla ģimene, kas ļautu elpot. Viņa ir izrādījusi, to, ka es viņai nepatīku.
Godīgi sakot esmu savam vīrietim tieši un konkrēti pateikusi, ka man riebjas viņa māte. Un esmu to teikusi ne vienu reizi vien. Vienu reizi viņa pamatīgi atļāvās pret mani izrunāties. Un kopš tās reizes es daru visu, lai viņa pēc iespējas retāk satiktu savu dēlu. Nu jau bija 3nedēļas pagājušas kopš pēdējās tikšanās. Bet tas jau viņu neattur katru dienu piezvanīt. Tagad, kad ir aizdomas par to, ka mēs gaidām mazo, saku uzreiz viņa viņu redzēs ļoti reti. Varat iedomāties kāds ir mans naids pret viņu.
p.s. labprāt ar autori parunātos par šo tēmu
16.06.2011 03:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)