Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

lomu speles?

 
Reitings 17
Reģ: 29.01.2009

Sveikas meitenes,man ir palicis aktuaals jautaajums...lomu speeles,vai juus ar savu draugu/viiru esat par domaajushi vai meeginaajushi...manam draugam ir ljooooti laba fantaazija,beeet...es kaut kaa veel baidos,kaut arii vairaak tieku pieskaitiita pie hard sexa :-D taa visa atribuutika(lateks,paatagas) mani mazliet biedee...vins man neko nespiezh,tikai ljoti biezhi par to runaa :-D :-D man vienkaarshi liekas amizanti,ka es tgd peekshnji iznaakshu lateksaa un visas taas paatagas...hmm-ko juus par to sakaat? :-)

08.06.2011 01:28 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nav tadas pieredzes, bet tai pat laika es neteiktu-fu, nekad ko tadu nedaritu.
ja seksuala dzive ir lidz arpratam garlaiciga, tad kapec gan ne.
08.06.2011 01:47 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Esam par to runājuši,taču esam arī sapratuši,ka mums no tā nekas nesanāktu.Mēs vnk abi sāktu nevaldāmi rēkt,tēlojo kkādu dakeri un pacietnti,vai izspēlējot kkādas muļķīgas ainas.Kkas tāds mums derētu humora vakaram,nekam citam.
Taču,nenosodu tos,kas kko tādu mēģina.Nav mana darīšana.
08.06.2011 01:52 |
 
Reitings 17
Reģ: 29.01.2009
taa jau taa lieta,ka man liekas,ka es saaktu reekt un njirgaties par to situaaciju,nu jaa laikam tas buutu mums vienkaarshi jaaizrunaa :)
08.06.2011 02:11 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Man patiktu - "bargaa kundze".
08.06.2011 09:58 |
 
Reitings 97
Reģ: 25.05.2011
Esmu spēlējis vairākas lomu spēles.
Dakteris, skolas direktors, nevainīgā skolniece ar skolotāju, perversā skolniece un direktors, sievietes izvarošana, perverso rotaļlietu izmēģinātājs.
Teikšu kā ir, ne visas sievietes sākumā spēj sakoncentrēties, lai spēlētu lomu spēles.
Vajag nopietnu pieeju, lai tiešām iejustos lomā, bet tad ir neiedomājams uzbudinājums abiem partneriem.

Mans ieteikums uzsākt to pamazām, jo pirmās reizes nesanāk, nevar iejusties un nesanāk izjust spēles garšu. Tāpēc vajag sākumā kko vienkaršu un primitīvu, lai attīstās fantāzija un iejušanās.
Es esmu spēlējis amatieru teātri, tāpēc nedaudz vieglāk ticami uzvesties, radoši rast situācijas turpinājumu no apstākļiem.
Nekādā gadījumā nedrīkst smīkņāt, smieties vai kā savādāk pārtraukt lomu spēli. Ja gribās aiziet uz tualeti vai kko citu, tad vajag to darīt caur lomu, jo pēc tam nevar atkal iejusties spēlē.
10.06.2011 22:21 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
saakat ar to,ka tu saki,ka tu esi vnk meitene,ko vinjhs ir saticis klubaa,un juus abi esat sveshinieki,un nereaali viens otru gribat...man liekas,ka viirieshi jau parasti ri tie,kam gruutaak atveertie suz to..tad nu saakat pamazaam..-ar to,ka juus esat random cilveeki,peec tam t vari buut peerkama sieveite,peec tam maajkalpotaaja,beernu aukle, utt...
10.06.2011 22:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits