Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

melnā līnija?

 
Reitings 55
Reģ: 01.07.2010

sveikas, meitenes! tad nu rakstu, lai vai nu izsūdzētu bēdu, vai arī vienkārši lai izliktu sirdi, īsti nezinu, bet nu pastāstīšu, kā man pagaidām iet.

vienmēr dzīvē ir bijušas melnās līnijas, kad viss neiet kā vajag, bet nu vienmēr tas ir beidzies, atrisinājies un visādi citādi. nu kā, vienkārši visam jābūt līdzsvarā, tas saprotams, tāpēc arī to visu vienmēr var mierīgi pārdzīvot.

taču tagad viss ir aizgājis pat vairāk kā galīgi greizi. sākās ar parastām muļķībām/ nelaimītēm, piemēram, viss krīt, besis par to visu, universitātē varbūt neiet kā vajag, sastrīdies ar kādu bezjēdzīgi. nu labi, domāju, ka pāries, taču tagad sāk vēl vairāk viss bojāties, pilnīgi viss krīt no rokām, pat ēst nevar uztaisīt normāli, pat tādas muļķības kā ceptas olas piedeg, blakus stāvot taisot. nekas nesanāk, salauzu iPodu, salauzu datoru, pati esmu jau simts reizes visās sienās skrējusi, durvīs triekusies, klupusi, kritusi, pa divām nedēļām uzberzusi pa 10 tulznām uz katras kājas, visam, ko daru, nāk jauni šķēršļi klāt, pat aizbraucot uz mājām man lieku reizi vēl bija papildus jāmaksā par visām muļķībām, visi transporti kavējas, visur beigu beigās jāskrien, nāk neparedzēti tēriņi viens pēc otra, kuriem šķietami nav gala, lai gan tā jau naudas nav, ārā iziet nevar, saulē uzreiz slikti paliek, lai gan nekad tā nebija bijis, plus vēders visu laiku čakarējas, nepārtraukti problēmas pat ar veselību, tagad sāk arī rādīties murgi, ka mani nogalina, katru dienu jaunos veidos. pēkšņi vēl neko neēdot pieņēmos par trīs kilogramiem svarā, bet nu tas tā, vienalga, to visu nu kaut kā nebūt vēl var pārdzīvot, taču šodien jau galīgi vairs nevaru izturēt. šorīt izbesījusies, neizgulējusies, par vēlu cēlusies sāku rītu, lēju karsto ūdeni krūkā, kurā parasti, taču pēkšņi tā uzsprāga un pusotrs litrs verdoša ūdens izgāzās pa visām kājām. vēl līdz šim brīdim trīc rokas, galīgi slikti, visu laiku nāk raudiens. sāku domāt, ka varbūt kaut kas ar enerģiju nav kārtībā, prasās attīrīties vai es nezinu, vienvārdsakot, tas ir briesmīgi, es nezinu, ko darīt un kā justies, jau pilnīgs besis, nekas nesanāk. sāc domāt pozitīvi, cerēt, ka viss pāries, bet tad atkal nāk un gāžas viss negatīvais pāri.

nezinu, piedošanu, ka šeit visu savu negatīvo izgāžu, pie tam vēl tik daudz te sadrukājusi, vienkārši jau pilnīgs bezceris uznācis par visu, neziņa, ko iesākt ar sevi un vispār, un bailes, kas vēl sagaida priekšā, ja viss tā turpināsies. :/

07.06.2011 18:11 |
 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
Sweika..
Izklausaas tieshaam traki..Varbuut aizej pie kaada astrologa,dziednieka vai kkaa taada? Varbuut kaads ir noskaudis.
Galvenais nenolaid rokas un domaa pozitivi..
07.06.2011 18:25 |
 
Reitings 2518
Reģ: 25.01.2010
Kad Tevi sāka piemeklēt visas šīs neražas?
07.06.2011 18:29 |
 
Reitings 535
Reģ: 29.01.2009
es jau parasti,ka kaut kas aiziet šķērsām un liekas nu ka nav tam ne gala ne malas
aizeju uz baznīcu nolieku pie sv.Marijas svecīti un palūdzos ,lai palīdz visu pārvarēt un dod spēku ,nopērku uz mājām svecīti ko padedzināt un svētīto ūden ,ar to izslaku visus stūrus un grīdu mazgājot pieleju klāt un pati ar vari padzerties.
07.06.2011 18:30 |
 
Reitings 55
Reģ: 01.07.2010
Chrissy, nu, rupji rēķinot, vairāk kā mēnesis jau būs.
07.06.2011 18:32 |
 
Reitings 535
Reģ: 29.01.2009
nu tad jau tas vēl nekas ,man pus gadu gāja slikti ,liekas nu tūlīt jau tūlīt viss oki bladāc atpakaļ bedrē :-D
07.06.2011 18:36 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
ir jānotic savām labajām domām! nepietiek ar to, ka tikai domā labas domas, Tev tām ir jānotic!!

man bija pusotrs gads, kad negāja pilnībā, viss sākās ar nelielām veselības problēmām, kas ar laiku tikai vairojās.. vienmēr tizlojos - kritu, sasitos, skrēju stikla durvīs, jo nepamanīju utt.. likās nu kā tā var neiet.. tad sākās tehnikas problēmas - nozaga telefonu, saplīsa veļasmašīna, pēc pāri nedēļām saplīsa TV un vēl pēc neilga laika datorā iespēra zibens, kad es pie viņa sēdēju - pati dabūju triecienu ar temperatūru un sliktu dūšu divu dienu garumā.. tad sačakarēju tēta datoru, pēc laika vēl māsas.. noskrāpēju māsas mašīnu un senču mašīnu iestūrēju kokā [tai par laimi nekāda defekta nebija]!! visu šo pusotru gadu es nemanot sev pievilku tās problēmas ar domām par to, kā man neiet!
biju sadomājusies ka kāds man uzlicis lāstu utt

daudziem palīdz iešana uz baznīcu un svecītes nolikšana.. taču es tam līdz galam neticu, tāpēc cīnījos tikai ar savām domām! :-) nu jau nepilnu gadu dzīvoju "bez problēmām", protams, ik pa laikam uznāk kaut kādas nebūšanas, bet tas jau ir tikai sīkums :-) arī veselības problēmas, kuras neviens ārsts nespēja atklāt, pārgāja pašas no sevis :-)
es ticu domu spēkam!
07.06.2011 18:45 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
tu pati sev radi nelaimīgu/neveiksmīgu vidi sev apkārt... sāc domāt, ka nav tomēr tik traki, ka ir pat labi, un ka viss, kas notiek, notiek uz labu... dzīve mūs baigi pārmāca...
07.06.2011 18:53 |
 
Reitings 466
Reģ: 20.09.2010
ārprāts, lasu un domāju, ka es pati to sarakstīju. Man ir līdzīgi. Bija nočakarējies digitālais, pēcāk salauzu datoru, izdevu remontam baigo naudu. Viss, ko neizdaru - viss sanāk šķērsām. Bet mierinu sevi ar to, ka mana dzīve ir kā zebra. Svītra - balta, svītra - melna. Saprotu, ka, ja tas turpinās ilgāku periodu nav diez ko patīkami, taču GALVU AUGŠĀ!
07.06.2011 18:56 |
 
Reitings 388
Reģ: 29.01.2009
1) aizej tiešām uz baznīcu

2) negaidi visu laiku, ka ar Tevi notiks kaut kas slikts
07.06.2011 18:58 |
 
Reitings 55
Reģ: 01.07.2010
paldies jums visām liels, biju jau domājusi, ka vajadzētu līdz baznīcai aiziet tomēr.
tikai gribu precizēt, ka es pat par to nedomāju, nekādi uz to visu nekoncentrējos un cenšos domāt, ka viss taču būs labi, zebra un tā. vienkārši šodien jau galīgi vairs nebija spēka, tāpēc sanāca izlikt visu šeit, lai kaut nedaudz vieglāk paliktu. kā tur saka, ka dalīta bēda ir pusbēda vai tamlīdzīgi.
07.06.2011 19:08 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
kāda baznīca vēl, sviests :D:D
visu mūžu nav ticējušas un tagad domā, ka pēkšņi notiks brīnums :D :D
atceries, to, ka tu ejot uz baznīcu domāsi, ka tā tev palīdzēs, un ja arī palīdzēs, tad tas būs bijis tikai un vienīgi tavs prāts, kas ticēs, ka nelaimēm ir jābeidzas...
pesteļotājas :D:D
07.06.2011 19:10 |
 
Reitings 55
Reģ: 01.07.2010
hellish, nezinu, es tāpat ticu, ka tā ir svētvieta, kas kaut nedaudz, bet tomēr attīra. vismaz liek justies labāk, tas noteikti. :)
07.06.2011 19:18 |
 
Reitings 535
Reģ: 29.01.2009
nu ticēt ir viens un iet uz baznīcu tik izrādīšanās pēc ka tic ir kaut kas cits ,es ticu Dievam ,bet neesu baigā baznīcu apmeklētāja katru svētdienu ,bet grūtā brīdī kad liekas ka spēka vairs nav labāk aizeju uz baznīcu nekā pie kaut kādiem tantukiem izmest naudu .kura noteikti pateiks ka ir lāsts utt un tad vēl staigāsi pie viņas ,lai uzlabotu tavu dzīvi :-D
katram savs
07.06.2011 19:20 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
lee-tah, nu ok, tici, bet atceries, ka baznīca senajos laikos radās, kā iestāde, no kuras gūt materiālu labumu... tā kā garīgums vienalga paliek tavā ziņā...
07.06.2011 19:28 |
 
Reitings 55
Reģ: 01.07.2010
hellish, es visu zinu, visu atceros un visu saprotu, vienkārši, kad ir pilnīgs bezceris un nezini vairs pie kā ķerties, tad kaut kas tomēr ir jādara. neforši tas izklausās un ir, bet, ja nu tomēr liek justies labāk, lai arī varbūt tās ir tikai iedomas, bet tomēr.
07.06.2011 19:30 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
es saprotu kā tu jūties, ļoti labi saprotu, jo man ir tāpat...
tev gan ir fiziskas problēmas ar katliem un neveiklumu, bet man ir emocionālas, un es arī nezinu kā pārvarēt... bet tas spēks ir jāmeklē sevī iekšā, neceri, ka institūcijas tev to atrisinās ;-)
07.06.2011 19:33 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
visiem jau nepalīdz, bet patiešām iesaku noskatīties the secret, nu vismaz nedaudz, uz laiciņu tā filma lieka piedomāt, ka viss ir paša spēkos, tikai ļoti vajag gribēt...
07.06.2011 19:34 |
 
Reitings 579
Reģ: 09.04.2011
hellish, ko tieši tu izmanto no minētā The Secret? - kolāžas vai pozitīvo domāšanu?
07.06.2011 19:42 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
nicco, pašsuģestiju :D viss, ko es domāju reāli iziet visumā, un ja es domāju, ka man viss ir slikti un sūdīgi, tad tā negatīvā enerģija ap mani "biezē", pēdējā laikā manas likstas sāk pamazām atrisināties, protams, ne bez sekām, bet nevar jau viss vienmēr būt skaisti, tas līdzsvaram :D
07.06.2011 19:43 |
 
Reitings 579
Reģ: 09.04.2011
Es arī pie tā sāku piedomāt un piestrādāt, jo īpaši tādēļ,ka es esmu izteikts "kā es domāju, tā es jūtos" cilvēks. Piem., ja es sadomājos,ka man ir slikti, tad man tiešām paliek slikti u.c. ikdienai nevajadzīgi kreņķi. Gribu izbeigt "izdomāt" sev nelaimes, bet kaut kā zūd ticība tam,ka atslēga uz laimīgu dzīvi ir tik vienkārša, bet grūti izpildāma.
07.06.2011 19:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits