saules apdegumi

 
Reitings 744
Reģ: 29.01.2009

Sveikas!nedēļas nogali pavadīju aktīvā atpūtā un pati nemaz nejutu,ka esmu diezgan kārtīgi apdegusi. :-/ vēl nekad nebiju saulē apdegusi,jo vispār mani ir diezgan tumša āda,un, ja arī minimāli apdegu,tad āda nekad nav lobījusies,vienmēr ir bijis tiešām skaists brūnums :) bet nu šoreiz tiešām ir kā ir, uzreiz vakar vakarā nopirku Dzintara krēmu,kurš ir apdegumu seku novēršanai, vakarā sasmērējos, šodien jau 2 reizes to izdarīju un vēl vienu reizi smērēšos. Šķiet,ka uz vakaru jau mazliet vieglāk paliek, bet nu tāpat ir diezgan sāpīgi, pieri nevar saraukt,jo sāpīgi, kustēties arī tā pagrūtāk. :-/

jāpiebilst,ka ar aizsargkrēmiem arī smērējos.

Vai varat ieteikt vēl kaut ko,kas varētu palīdzēt mazināt sekas? :-/

p.s.visvairāk bailes ir no tā,ka āda varētu visur lobīties nost :-(

07.06.2011 01:12 |
 
Reitings 796
Reģ: 29.01.2009
Njā.. šogad saule ellīga. Pati brīvdienas forši apsvilināju neapsegto muguras daļu, kaut to pat saulei speciāli negirezu. Tories kājas un rokas, kas bija sazieķētas ar SPF 50 pilnīgi neskartas :)
Es arī varu pievienoties par Dzintara SOS sērijas krēmu.
07.06.2011 17:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!