jautājums tām, kas meklē darbu

 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010

Cik daudziem no sludinājumiem, uz kuriem atsaucaties, jūs atbilstat pilnībā (visas prasības ievērotas).

Man, piemēram, tracina, ka bieži vien kāda viena divas prasības neatbilst. Lasu, lasu, liekas pilnīgi ideāli, bet beigās piemin, ka vajag B kategoriju vai arī jābūt perfektai rakstiskajai angļu valodai. Nu kāpēc :-P Un uzreiz rokas nolaižas...

02.06.2011 00:54 |
 
Reitings 324
Reģ: 30.08.2010
Man ir problēmas ar krievu valodu, bet, ja darbs nav ar klientiem (un es nemaz neskatos uz darbu ar klientiem ne tikai krievu valodas dēļ, bet vispār man nepatīk un neinteresē), tad esmu gatava sūtīt CV arī tad, ja tur prasa labas krievu valodas zināšanas.

Manā tagadējā vietā jau arī intervijā prasīja, kā man ar krievu valodu. Pateicu, ka vispār nezinu (lai gan tā nav :D ), intervētāja to kā mīnusu, protams, uzskatīja, bet neviens kolēģis, kas man dod darbiņus ne reizi man nav kaut ko prasījis par krievu valodu. Tiesa, es jau esmu uzņēmumā, kur pārsvarā viss angļu valodā - pat mājaslapā nekādas informācijas nav latviski.
03.06.2011 14:52 |
 
10 gadi
Reitings 1324
Reģ: 29.01.2009
Identiski kā Akmentiņai. :-)
03.06.2011 14:59 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Man vispār bai no sludinājumie , kur prasa izcilās svešvalodu zināšanas. :) ja cilvēks pat pusgadu vairs nerunā ikdienā tajā valodā, tas zināšanas jau nevūs izcilas...

Kad gāju uz interviju tagadējam darbiņam, man pirmai valodu prasmes nepārbaudīja tik traģiski, jo pirms manis meitenēm deva tehniskos tekstus ar jūras terminaloģiju angļu valodā, un brīnījās, kāpēc meitenes jau intervijā teikušās: "Nē, paldies!"
03.06.2011 16:46 |
 
Reitings 265
Reģ: 29.01.2009
ne pa tēmu, bet šis man šķiet ir lielisks piedāvājums.
Nekādas augstās prasības nav

http://www.madaracosmetics.lv/lv/vakances/
03.06.2011 17:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits