Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izkratīt sirsniņu

 
Reitings 17
Reģ: 28.03.2011

Sveikas, dāmas!

Tātad, lieta tāda, ka man ir attiecības ar puisi vairāk kā pusotru gadu. Protams, ir bijušas visādas klapatas, bet mūsu attiecības bija tiešām jaukas. Bez scēnām, puisis gādīgs, mīļš. Viņš man jau no paša sākuma teica, ka ir kā atvērta grāmata- ko domās, to teiks. Arī, ja ir iepatikusies cita meitene utt. Runājām arī par krāpšanu un te viņš teica, ka nepieņem krāpšanu nekādā gadījumā, jo, jau jau mīl, tad nav vajadzības krāpt.

Bet par ko īsti ir stāsts. Vakar vakarā kāds velns mani dīdija ieiet viņa draugos, paskatīties vēstules. Nu ok, tā fiksi ieskrienu un dabūju vienkārši belzienu pa pieri. Atklājās, ka viņš ir mani krāpis. Viņš mācās citā pilsetā, tur arī tas noticis. Uz otru meiteni man vispār nav nekāda naida, jo izskatās, ka arī viņu viņš ir čakarējis un pamatīgi sāpinājis. Un tas viss ir noticis tajā laikā, kad man bija diezgan nopietnas problēmas ar veselību un arī ģimenē bija problēmas - tieši tad, kad visvairāk vajadzēja viņa atbalstu...

Vispār biju pārsteigta, ka man vispār nenāk raudiens. Vienkārši sirds visu laiku dauzās nenormāli.

Tagad viņam vēl neko neteicu, ar mokām izliekos, ka viss kā parasti - gribu sagaidīt, kad viņš atbrauks mājās, lai sejā pateiktu visu, ko tagad par viņu domāju.

Kā viņš šo laiku varēja mierīgi man skatīties acīs un teikt, ka mīl mani?!

Es atzīšos - kādreiz arī man ir ieskrējusi prātā doma par nelielu neuzticību, bet ne vairāk kā skūpstiem. Vienmēr uzreiz šo domu izmetu no galvas, jo nespētu otram nodarīt tādas sāpes..

Ko es galu galā gribētu no jums - kā tikt galā ar to sajūtu, kad vienkārši jūtos, kā pēdējā muļķe? Kā maza, naiva meitenīte, kas ticēja, ka mīl,ciena un ir uzticīgs? :( Vienkārši jūtos zemāka par zāli..

01.06.2011 14:21 |
 
Reitings 43
Reģ: 29.01.2009
Tu esi forša un baigais malcis tieši tāpēc, ka mīlēji un cienīji un biji uzticīga :)
dirsā, ratā un ellē tos krāpniekus! Tu noteikti satiksi citu vīrieti, kas novērtēs tevi un mīlēs.
Jā, sirsniņa sāpēs, bet vienmēr atceries, ka sūds ir viņš un tu neesi muļķe, bet labs cilvēčiņš, kurš spējīgs uz patiesām jūtām un tas ir daudz! turies! ;-)
01.06.2011 14:27 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Tieši šī iemesla dēļ es vienmēr esmu teikusi, ka uzticēties var tikai sev!Te nu pierādās, ka Tava puiša vārdi ir bijuši pilnīgi tukši!protams, ka neviens neteiks attiecībās- es Tevi krāpšu!labāk ir ieborēt, ka Tu nekad tās nedarīsi, ja darīsi, tad uzreiz pateiksi, lai cilvēciņš tam naivi notic, un pats vari pa to laiku izklaidēties uz nebēdu!Ūn par raudāšanu ir tā..kad es dabūju pamatīgu belzienu ģīmī, es arī ne asaru neizspiedu, visuu nakti nevarēju aizmigt, bet, kad pēc dienām 3 šoks pārgāja, tad sākās tāda asaru jūra!!!

Turies!!
01.06.2011 14:34 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
Man ir līdzīgi, tikai viņš visu noliedz...
01.06.2011 14:35 |
 
Reitings 17
Reģ: 28.03.2011
katte - es arī visu nakti negulēju. Āhh, vienkārši gribās atrāk viņu satikt un visu izbeigt.

Bet es tiešām no viņa to nebiju gaidījusi. Jā, viņš ir tāds diezgan bravūrīgs, patīk pazīmēties un tā, bet pat nespēju iedomāties, ka viņš spēj nokrāpt. Vienmēr teica, ka nespētu dzīvot, ja es kaut kāda iemesla dēļ no viņa aizietu. Bez maz vai - love forever. Tieši tas no sākuma biedēja, bet tad sāku domāt - var būt tiešām tik ļoti mīl. Acīmredzot, ne.
01.06.2011 14:40 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
Cinnamon sky
Domāju, ka viņš visu noliegs...
01.06.2011 14:41 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Labi, ka vismaz tagad to zini, jo ticiet vai ne, bet ir tik daudz sieviešu,kurām pat nav ne mazākās aizdomas, ka tiek krāptas!Viņas dzīvo laimīgas savā iedomātajā ideālajā dzīvē, kāmēr vīrietis lēkā no vienas gultas uz otru! :-(
01.06.2011 14:43 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
katte
aha, tā ir manā gadījumā, gaidu ar šausmām rītdienu, kad viņš savāks visas mantas.
01.06.2011 14:44 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Esmu gājusi tam cauri!es zināju, ka katru reizi, kad salūzīšu, viņu ieaogaot, tas tiks izmantots man par sliktu!domās- aha,viņa vēl mīl mani, tapē nekur nezudīs!tādēļ es ar visiem spēkiem turējos, nebirdināju ne asaras, smaidīju,lai nedomā, ka bez viņa vēnas graizīšu!
01.06.2011 14:47 |
 
Reitings 17
Reģ: 28.03.2011
Mademoiselle - gan jau, ka noliegs, bet nu man tas tagad neko vairs nemaina. Es zinu, ka tā ir taisnība un vēlreiz sevi tīt ap pirkstu es neļaušu.
01.06.2011 14:48 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
a varbut vaina tevii kadelj vins kraapj ar citaam!?iespejams ka vinam nav tik stipras juutas pret tevi!
uzticeeties vari tikai pati sev!!!!
01.06.2011 14:51 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
Cinnamon sky
Šī vīriešu šķirne ir tāda, ka viņi tev aizmālēs acis un tu noticēsi ...Esmu šitā čakarēta 2 gadus un tikai pēc diviem gadiem esmu atsitusies ar dirsu pret zemu un baigi sāp, sāp pēc velna, un es neklausīju ne mammu , ne draudzenes, kuras teica, ka tur kaut kas tīrs nav, bet ar savām rozā brillēm ticēju visam ,ko viņš saka, bet tagad man ir totāls naids un dusmas un neizsakāmi žēl sevis, par savu pazaudēto laiku...
01.06.2011 14:54 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.01.2011
Man ar mammu ir draudzeņu attiecības, tāpēc, pirms vairākiem gadiem, kad pārrunāju savu toreizējo attiecību peripetijas un teicu - mēs ar vīrieti esam norunājuši, ka viens otram pateiksim, ja iepatiksies kāds cits/a, ja jutīsim, ka gribas kādu citu cilvēku. Mamma nošūpoja galvu un teica - atceries uz visiem laikiem, šādas norunas nestrādā!! Un tās tiešām nestrādā. Ceru, ka būsi stipra un nenoticēsi viņa noliegumiem un attaisnojumiem, jo tādi, visticamāk, būs. Un Tev, kā vēl joprojām mīlošai sirdij, gribēsies noticēt labajam. Jau reiz rakstīju šo domu (kas gan ir citur lasīta, ne mana), bet, johaidī, vīrietis neatzīsies un visu noliegs pat tad, ja tiks pieķerts kādai sievietei virsū - sak, virsū biju, bet iekšā iebāzis nebiju!! :-|
01.06.2011 14:54 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010

Jaukums
to es varētu saprast gadījumā, kad vīrietis nesaka, ka to, ka mīl meiteni un, ka NEKAD tā nedarītu, bet te ir pretēji, tas "Nekad neko nedarītu, lai sāpinātu meiteni"ir tikai acis aizmālēšanai un tur nav vaina meitenē, tā ir tāda suga, viņiem ir po, kas notiek ar to otru...
01.06.2011 14:57 |
 
Reitings 37
Reģ: 14.02.2009
El ninjo - piekrītu Tev par visiem 120%..
vārdi vietā ;-)
01.06.2011 15:00 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Nu es vel nebrinos, ka uzbrukums tiks versts vel pret tevi pashu - kaa tu speji ieliist vinja personigajaa e-pastaa un ko tadu izlasit!

Tada virieshu suga ari pastav :) beigas naksies vel pashai atvainoties par lielo "parinodarijumu" - privatas zonas aizskarshanu!! A pec shi atklajuma tev miera nekad vairs nebus, un gribesies ielist, un izlasit vienmer visu, pat ja saligsiet.
01.06.2011 15:05 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
Zombie jā , tieši tā...
01.06.2011 15:08 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
kādas norunas, ja tu piekrāptu, tu taču arī nesadūšotos pateikt, tak neesi viņam pateikusi, ka ir gribējies ar kādu citu pabučoties!

iesaku, tās vēstules, kur pierādījumi nokopēt, un pēc tam, kad satiksi, iesviest ģīmī...
01.06.2011 15:08 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
nu ja godiigi es satiktu to dzzeku un pa vinja kraanu uzshautu ar papeedeneem (e) :-D
01.06.2011 15:12 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Cik stulbam jābūt cilvēkam, lai atstatu pierādījumus otram pieejamā vietā?? :D

Dari visu, ko sirds liek, tikai nepiedod, nav vērts. Ja tu pati spēj būt uzticīga, tad tev ir tiesības to gaidīt pretī.
Ja tu būtu kaut kāda mamzele, kādas tagad ir daudz - it kā kopā, bet skrien ar citiem, tad tev nebutu tiesības otru tiesāt, bet tagad izdomā ko velnišķīgi labu - nekādu scēnu varbūt pat netaisi, nekadus paskaidrojumus, vienkārši pazūdi no viņa dzīves tā, it kā viņš nekad nebūtu eksistējis. Un, ja satiec - paej garām kā tukšam gaisam. Tas viņam iebelzīs vairāk nekā kaut kādas izrādes no sērijas "Kā tu tā varēji, cūka".
01.06.2011 15:18 |
 
Reitings 275
Reģ: 24.05.2011
ou, infatuation , pasvieda labu ideju , ja kādreiz kkas tāds atgadīsies man, tieši tā rīkošos :-D
01.06.2011 15:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits