Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

zooveikals

 
Reitings 18
Reģ: 29.01.2009

kāda no jums ir strādājusi zoo veikalā? gribētos pa vasaru pameklēt, pastrādāt ko līdzīgu. naudiņai un arī prieka pēc.

pieredzes gan nav. varbūt kāda zina, vai ir nepieciešamas specifiskas zināšanas iepriekš (tomēr darīšana ar dzīvām radībām)?

un kā īsti ir ar tām krievu valodas zināšanām? tas mani attur no daudziem darbiņiem. it kā saprast- saprotu visu, bet kad jāsāk runāt.. uhh.

31.05.2011 23:35 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Radiniece strādāja Dino Zoo. Sūtīja viņu uz visādiem veikaliem (nav viegli, ja katru nedēļu (un reizēm pat dienu) cits veikals, ja vel esi viena veikalā-nezin, kur kas stāv utt), maksāja minimālo. Tiklīdz vien varēja, aizgāja no turienes.
31.05.2011 23:40 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Es kā zooveikala apmeklētāja vēlētos, lai pārdevēja ir kompetenta lietās, ko dara. Bieži vien kādam klientam var nākties uzdot kādu jautājumu, bet ja pārdevējai nav zināšanu un atbildēs pavisam nepareizi, tā jau dzīvnieciņš var aiziet bojā. (t)

Neesmu dzirdējusi nevienu labu vai normālu atsauksmi par darbu zooveikalā. :-/
31.05.2011 23:59 |
 
Reitings 256
Reģ: 05.06.2009
Divus gadus nostrādaju Dino Zoo un ar katru mirkli vīlos arvien vairāk un vairāk.
Zināšanas gan būs jāmacas, gan par barībām gan par kopšanas līdzekļiem un dzīvnieku uzturēšanu. Jastradā pašpāmācībā, kā arī vismaz Dino Zoo nodrošinaja seminārus utt.
Dino Zoo pēc nostrādātajiem trim mēnešiem ir jākarto eksāmens.
Nu un ar to valodu ir kā ir, drusku tomer būtu jāzin.
01.06.2011 00:39 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
smaka, smaka, smaka - kāds tur prieks :D
01.06.2011 00:43 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
+Melessii

Man vēl ir gadījies tā, ka es viņai pastāstu, ka manam zvēram nedrīkst to un to, bet pārdevēja vēl strīdas pretī, ka drīkst gan, lai tik pērku nost.

Valodu vajadzētu tomēr kaut cik zināt, lai nesanāk tā, kā man pirms pāris ned. ar vienu pārdevēju - latviešu val. ļoooti slikti zina un tādas muļķības man sastāstīja, aizgāju uz citu veici un pārliecinājos, ka nav taisnība. :-D
01.06.2011 11:15 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Cik zinu zoo veikalos pārdevējām atalgojums ir minimāls, taču prasības augstas, jābūt kompetentam dzīvnieka kopšanas, uztura jautājumos.
Tā kā dzīvnieku barība ir viens no zoo veikala ejošākajiem produktiem, līdz ar to sortiments ir liels tad mācīties arī būs ko, ne tikai atbildēt uz jautājumiem kas tā ir par barību, bet arī prast ieteikt piemērotāko, jo ir sūdzības, ka pārdevējs iesaka produktu, bet dzīvniekam paliek slikti. Tāpat, ja uzņēmums tirgo dzīvnieciņus tad par tiem jāprot rūpēties. Valodas zināšanas kā jebkur apkalpojošā sfērā.
01.06.2011 11:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits