Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mantu krāšanas mānija

 
Reitings 49
Reģ: 28.05.2011

nesen aizdomājos, un man dalēca, ka man laikam ir mantu krāšanas mānija :D pilna māja ar visādiem papīriem un lupatām, savā ziņā pat nevajadzīgiem, bet.. bail mest ārā, it kā nevalkāju kādu jaciņu jau 2 gadus, nepārlasu tos papīrus, bet vienmēr liekas - un ja nu man tieši rītdien savajadzēsies, ko tad? būšu jau izmetusi! :-D kā man sadūšoties visu nevajadzīgo izmest? vecos žurnālus negribas dedzināt, liekas, tāda nauda ieguldīta un šad tad jau varēs pārlasīt, lai gan nedaru to.. bet kkā ir žēl. žurnālu kaudzes jau kādas piecas milzīgas :D nu ko lai es daru, kā man sevi pārvarēt un izmest visu? vai ir ērtāk dzīvot "minimālistu" stilā ar tikai to, kas vajadzīgs? katrs vecais papīrs taču savā ziņā mana pagātne un pēc 10 gadiem būtu interesanti paskatīties...

28.05.2011 19:38 |
 
Reitings 879
Reģ: 29.01.2009
nezinu, nevaru padalīties ieteikumos, bet man parasti ir tā, ka ok, vienu reizi žēl mest ārā, bet kad kaut ko kārtoju pēc pus gada izmetu bez sirdsapziņas pārmetumiem. vispār paldies par tēmu, laikam ir jāparevidē savi papīri! :-D
man arī ir kkas līdzīgs, ka šķiet, ka obligāti kaut ko no tā, ko izmetīšu rīt ievajadzēsies, bet nu tā ir tikai ilūzija. jā, gadu nevajadzēja un tieši rīt vai jebkad vajadzēs?! riiiight :-D
28.05.2011 19:49 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
man tā ir ne tikai ar papīriem un drēbēm, bet ar visu. visur salikti kaut kādi sūdiņi, negribas mest ārā, katrs ir ar kādu atmiņu apaudzis, piem., mājās mētājas kociņš no narvesena, ar ko var samaisīt tēju, bet viņš ir no viena randiņa :D nu karoč, mani jau apceļ par šo lietu :D
28.05.2011 19:58 |
 
Reitings 50
Reģ: 29.01.2009
žurnāli var palikt, citreiz interesanti palasīt kādu tēmu, arī man vairākas kaudzes mājās stāv :D

Cilvēki tikai 20% no apģērba nesā ikdienā, pārējie 80% stāv skapī. Jēga? Domāt, ka gan jau kādu reizi uzvilksi, tā ir sevis mānīšana, vēl jo vairāk ja neesi kādu gadu vilkusi.

šodien kārtoju skapi un 3 maisus vedīšu uz Sarkano Krustu.Jo ārā mest negribās, tad vismaz atdodu kam nepieciešams.

Izmetot lieko, Tu dod iespēju tā vietā ienākt kam jaunam!:)
28.05.2011 20:00 |
 
Reitings 879
Reģ: 29.01.2009
bet jāsaka, ka man, piemēram, drēbju ir ļoooti maz, salīdzinājumā ar to, ko esmu dzirdējusi vai redzējusi citām meitenēm, visādi sīkumiņi arī maz, vienīgi papīru padaudz.
28.05.2011 20:04 |
 
10 gadi
Reitings 1504
Reģ: 11.03.2010
taas lietas, ko tev nevajag, bet negribas mest aaraaa, saliec kastee un aiznes uz pagrabu. nebuus izmests, un nemeetaasies pa kaajaam. apsoli sev, ka, ja peec pusgada par taam mantaam nebuusi domaajusi izmetiisi aaraa. vai arii paluudz kaadam, lai peec pus gada izmet. :-)
28.05.2011 20:16 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
man arī tā ir, visādi sūdi mājās, bet vienmēr liekas, ka noderēs, lai arī droši vien nekad nenoderēs :D un ja es visu saliktu kastēs, tad uzrastos atkal jaunas mantas un atkal tās kastēs, sanāk, ka man pieaugtu arī kastu skaits mājās :D
28.05.2011 20:25 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Man nekad šīs mānijas nav bijis, es par to priecājos. Tā kā man nav ne pagraba, ne bēniņu un es dzīvoju 1-istabas dzīvoklī, laikam ir tikai loģiski, ka man gribas no pēc iespējas vairāk mantām atbrīvoties, lai būtu vieta, kur elpot un dzīvot.
Man patīk arī sajūta, ka ar vecām lietām es sevi nepiesienu pagātnei, jo es tāpat zinu, ka nekad nesēdēšu vakaros, nepārcilāšu kaut ko un negremdēšos atmiņās - es tā vienkārši nekad nedarīšu. Līdz šim neesmu darījusi, tātad arī nedarīšu.
Man patīk teiciens, ka, atbrīvojoties no vecā, mēs dodam vietu kaut kam jaunam.
28.05.2011 20:29 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Pirms gada izmetu dažādus papīrus un vidusskolas pierakstus, īstenībā man viņus vajadzēja vēlāk :-D :-/
Drēbes gan, kuras nevelku parasti atdodu kādam kuram vairāk vajag. Tāpat ar visādiem sīkumiem, mantiņām atdodu bērniem :-)
28.05.2011 20:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits