Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Hmn

 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010

Mīļās dāmas,

man ir situācija, par kuru domāju ilgi, bet pagaidām nespēju risināt, nu varbūt vajag nogaidīt... nezinu, tādēļ prasu Jūsu padomu/viedokli :-)

Es mīlu savu vīrieti, bet man vairs nepatīk ar viņu dzīvot kopā. Vienkārši esmu sapratusi, ka iespējams kopdzīve vairs nav priekš manis. Esam kopā jau daudzus gadus, lielāko daļu esam dzīvojuši kopā. Tad uz gadu viņš bija aizbraucis un tagad ir atpakaļ, protams, atsākām dzīvot kopā, BET es biju tik ļoti pieradusi būt viena un dzīvot ar sevi, ka tagad saprotu, ka liekas, ka vairs nespēju sadzīvot ar savu vīrieti... Viņš nav ne pie kā vainīgs - kārtīgs, pieklājīgs un tml., bet es atradīšu pie kā piesieties visulaiku, bāc, netieku ar sevi galā! (t)

25.05.2011 19:18 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Varbūt vajag viņam pateikt to, ka esi pieradusi bez viņa un, lai Tev dod vairāk brīvības, vienatnes.
Ja vien, protams, Tu pati vēlies ar viņu būt kopā, bet vairāk saņemt brīvību un vientulību ;-)
25.05.2011 19:20 |
 
Reitings 399
Reģ: 29.01.2009
Daļēji es Tevi saprotu, arī mēs gadu nodzīvojām atsevišķi, jo viņš bija ārzemēs, un pa šo gadu es daudz savā labā paspēju paveikt.
Manējais strādā fizisku darbu, tādēļ vakaros grib tikai sēdēt mājās pie TV, bez tam - viņš grib mani blakus... Bez maz vai lai rāmi sēžu ieriniājusies azotē. Man tas patīk, BET, nodzīvojot to gadu vienai, es tagad bieži vien iekšēji čīkstu, ka neko citu jēdzīgu nepaspēju izdarīt... :-|
25.05.2011 19:27 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
ak,brīvības saldā garša:)
25.05.2011 19:55 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Neapskaužu Tevi šajā situācijā!
Bet ieteiktu gan Tev par šo lietu parunāties ar savu vīrieti - domāju,ka tas daudz ko var palīdzēt atrisināt!
Runājot par sevi - arī es esmu pieradusi pie brīvības (līdz šim arī tā nopietni ar nevienu puisi neesmu dzīvojusi kopā) un nemaz negribu vēl domāt/iedomāties,kā tas ir dzīvot kopā ar kādu un ar visu rēķināties,labāk patīk dzīvot saskaņā ar sevi!
Protams,kad būs nopietns puisis un tā,droši,ka domas mainīšu,bet pagaidām - patīk tā brīvība un neatkarība no otra ;-)
25.05.2011 20:20 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Hmm, man šķiet,ka ir cilvēki,kam vienkārši dzīvot ar kādu kopā ilgstoši, ir grūti. Un vienalga-mīl vai nemīl tos cilvēkus. Varbūt tā ir trauma no tā, ka agrāk dzīvots lielā šaurībā vai cilvēks ir vienpatis savā ziņā vai vel kas.. Mazliet Tevi saprotu, jo arī gadās, kad manī burtiski kliedz,lai es būtu viena, tad iztieku ar nerunāšanu,jo patriekt cilvēku, kas ir mīļš, tikia tamdēļ,ka man pietrūkst tā,ka nekad neesmu bijusi viena, priekš mansi as īsti nebūtu pareizi, bet, ja Tev tā šķiet pareizi-izklāsti viņam to, un tālāk jau rīkojies atbilstoši tam, ko esi iecerējusi.
25.05.2011 20:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits