Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

loreal INOA

 
10 gadi
Reitings 189
Reģ: 29.01.2009

Sveikas! Jau 3 gadus staigāju ar saviem dabīgajiem matiem (neesmu krāsojusi), bet tagad sāk kāroties nokrāsot. Diemžēl, iepriekšējās krāsošanas reizes nav bijušas veiksmīgas. Pēdējo reizi krāsoju frizētavā ar Kadus krāsu, mazliet gaišākā tonī nekā mani dabīgie mati (tumš pelēki), mati palika sausi uz ļoti lūza (man viņi vispār smalki, vārīgi un nav no biezajiem..gan jau, ka lielākais ļaundaris bija fēns un taisnotājs, kuru nemaz tik bieži nelietoju, bet krāsa ar bija vainīga :-( Varbūt kāda ir paspējusi pamēģināt šo jauno brīnumu- http://www.inoa.lv/lv/kas-ir-inoa atsauksmes?

25.05.2011 04:18 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Lielākajā daļā gadījumu ne matu krāsa, ne fēns, ne taisnotājs nav vainīgs. Pie vainas ir tas, ka nelieto atbilstošus vai nepietiekamā daudzumā un regularitātē matu kopšanas līdzekļus!!
25.05.2011 11:38 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
kaadu laiku atpakalj arii es biju uzcepusi shaadu diskusiju par inoa, bet visiem bij pie kaajas :D :D neviens nereageeja...taa arii neredzeeju te nevienu atsauksmi par to.
25.05.2011 13:00 |
 
Reitings 1
Reģ: 16.10.2009
Vakar nomēģināju!
Godīgi! Nu neko baigi jau nejūtu. Neliekas, ka mati būtu savādāki kā pēc krāsošanas ar citu matu krāsu. Patika tas, ka krāsai nav amonjaka smaržas- patiesībā viņai nav nekādas smaržas. Pilnīgi nekādas. Vēl patika, ka mati nokrāsojās tiešām visi vienā tonī. Nepatika- visu laiku kņudināja...visas 35min. Un nezinu kapēc, bet kopš vakardienas sāp galvas āda. Vai nav kārtīgi izmazgāti mati vai arī man uz to krāsu ir kaut kāda alerģija- nezinu, bet sajūta tāda it ka vēl joprojām krāsotos :) :D
11.06.2011 17:46 |
 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009
nekrāso ;) Tak forši, ka ir dabīgi spīdīgi un veselīgi mati :)
11.06.2011 18:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits