Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

drauga mamma jaucas privataja dzive

 
Reitings 36
Reģ: 11.01.2011

Meitenes, ka apieties ar drauga mammu, kas neievero robezu starp vinas dzivi-un musu personigo dzivi.

Ka rikoties, kad vina izmanto manipulaciju, runajot ar delu,spej mainit/veidot vina viedokli par visu. Skiet draugs klust loti viegli ietekmejams,kad ir vinas sabiedriba.

Es nevelu neko sliktu vinai. Man vienkarsi ir apnicis, ka vina manipule ar vinu/ietekme vina domas un lemumus svarigos jautajumos (piemeram par dzivesvietu) sev par labu.Vina ir sieviete, kurai patik klacoties.

Ja mammaam ir vieta savu bernu dzives, tomer, ir jadzivo pirmkart sava dzive un jalauj dzivot citiem.

25.05.2011 03:48 |
 
Reitings 36
Reģ: 11.01.2011
Draugam pazud jebkada aizture un vins visu vinas sacito uztver ka absoluto patiesibu.
Es protams nevaru iet un teikt vinai tiesi- lai vina palaiz vala delu no savam vazam.Godigi..jutos bezspeciga, pec tam kad vina ir kaut ko vinam 'iepotejusi'

/meitenes, ko man darit lai to mainitu ?/
25.05.2011 04:07 |
 
Reitings 28
Reģ: 16.07.2010
Pirmkārt jau parunā ar puisi, pasaki, ka jūties malā atstumta, ka TU gribi lemt ar viņu par jūsu nākotni, nevis, ka to dara mamma.
Paskaidro, ka pilnībā respektē viņa mammas domas,saproti,ka jāuzklausa, jāapciemo un tā, bet ka visam ir savas robežas..
ja neiet pilnīgi nekādā jēgā un viņš ir memmītis, izlem, dalīt vīrieti ar viņa mammu pilnībā, jeb tomēr saņemties, un atklāti, skarbi,bet pieklājīgi aci pret aci runāt ar māti..
25.05.2011 04:11 |
 
Reitings 1774
Reģ: 30.01.2009
Pasaki savam draugam, kā jūties. Labi, nevaru zināt iznākumu, bet paredzu, ka nekas nemainīsies (spriežot pēc tā, ko esi uzrakstījusi par drauga ietekmējamību). Ja arī viņš runās (un tas ir maz ticams, jo viņš, visticamāk, nevēlas sarūgtināt savu mammu), tad mamma vienalga viņu ATKAL ietekmēs!

Vai drauga mammai ir vīrs vai viņa dzīvo viena? Tas arī ārkārtīgi ietekmē dēlu (ja mamma viena, tad viņš vēlas par viņu parūpēties utt., negirb nekādā veidā viņu aizvainot, jo viņa tak viņu ir uzaudzinājusi).

Tev ir jābūt stiprai, vai nu sakod zobus, paklausies, ko viņa saka un dari vienalga pa savam (pēc tam arī kritiku laid gar ausīm, zinu, ka tas ir grūti), vai vienreiz skaidri un gaiši viņai pasaki, kur ir viņas kā mātes robeža. (Bet, tas, iespējams, līdzēs tikai kādam laikam, tad atkal viss sāksies no jauna)

Protams, es nezinu ne kāds ir Tavs draugs, ne kāda viņa mamma, šie piemēri ir balstīti uz konkrēta cilvēka veidolu!

Veiksmi Tev! :)
25.05.2011 06:38 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Nja, man ari ir shada loti lidziga situacija. :-/ Ir smagi, bet nu kka izrunajamies ar draugu un šobrīd viņš mani puslīdz saprot - es ceru.

Esam vnk nonākuši pie secinājuma, ka nākotnē būvēsim savu ligzdiņu, pilnīgi un galīgi atsevišķi un tālāk no mūsu ģimenēm :-) Jo, lai cik ļoti viņi mūs un mēs viņus milētu, ir jāietur distance, ja runa iet par mūsu attiecībām un nākotni.

Konkrēti Tev, es ieteiktu izrunāties ar draugu par to visu, kaut gan, ja viņam ir tik vājš raksturs, ka ir ta ietekmējams, varbut nekas ari nemainisies... (t)
25.05.2011 12:23 |
 
Reitings 257
Reģ: 29.01.2009
man ir otrādāk, manā attiecību dzīvē jaucas mani ģimenes locekļi, visu laiku norāda kas man jādara, ka puisis tāds un šitāds, it īpaši mana vecmamma, kurai ir uzskats ka visi vīrieši ir maitas kretīni(spriež pēc savas pieredzes),norāda un baksa mūs pat jaucas pa vidu kad man ar draugu ir kāds strīds, vienkārši sēž un nekur neiet.. (e)
25.05.2011 14:28 |
 
Reitings 36
Reģ: 11.01.2011
Paldies,

Jaa, tur ir viens no galvenajiem iemesliem- vina ir viena,(nedzivo vairs kopa). Un to vina kompense ar delu.
Tas reali ir murgs un peredzejusai, gudrai sievietei(vinai) to vajadzetu partraukt darit.Aiz cienas pret mani un kaut vai pasas delu un vina/musu dzivi.
Vina zvana delam vairakas reizes diena. Klacojas kas ko darijis, teicis.
Godigi sakot man tas ir liidz kaklam.
Uzvelkos, kad vina atkal kadu apruna, jo zinu, vina smalkaa veidaa to dara ari par mani.
26.05.2011 03:14 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Es jau sen esmu samierinājusies, ka drauga mammai ir bijusi nelaimīga laulība, viņi ģimenē atklāti runā par krāpšanā, ir uzskatas, ka tas ir bez maz vai normāli, bet precēties nevar, tās ir mokas škiršanās utt, tādēļ es nemaz negrasos uz gredzena sagaidīšanu. Dažreiz es saprotu kāpēc attiecības ir tadas kādas tās ir, laikam ir lietas, ko ģimene neieaudzina, pēc tam jau pieaugušu cilvēku neizmainīsi.
26.05.2011 03:27 |
 
Reitings 36
Reģ: 11.01.2011
Liels paldies par viedokli.Ka Tu rikotos mana vieta?Ja drikst lugt tavu padomu:)
26.05.2011 03:31 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Man ir pavisam citādāk, tur viss ir vēsi, neviens ne par vienu neliekas zinis, tikai sazvanās, ja kko vajag ledusskapī vai mājās notiek ballīte un tiek sadalītas istabas!

Tavā vietā, es laikam sajuktu prātā, bet apmēram zinu kā tu jūties, jo manas mammas draugs, pieaudzis vīrietis, nemitīgi sūdzas maniem vecvecākiem par to, ko mamma dara nepareizi vai kas nav pa prātam, vai viņu ir aizvainojusi :-D Nu es par to pasmejos, bet, ja man tā būtu ikdiena, es diemžēl nespētu izturēt, man tomēr patīk, kad vīrietim pieder vārds, protams, arī ne tādas galejībās (tik vēsi) domāju kā ir mana drauga ģimene, kaut gan citreiz jau viņi arī utinas, bet nekad neesmu dzirdējusi kkādus mīlestības pilnus vārdus!
26.05.2011 03:36 |
 
Reitings 36
Reģ: 11.01.2011
Jaa..Vinai ir bijusi nelaimiga lauliba un man ir liela un patiesa sapratne un lidzjutiba par visu to pret vinu.
Bet jabut tacu paskontrolei, spejai apzinaties robezas(savas dzives -un sava dela un vina draudzenes)
Kadas ir iespejas un varianti atbrivoties no vinas jauksanas un ietekmes musu dzive?
26.05.2011 03:47 |
 
Reitings 36
Reģ: 11.01.2011
jaa, tas variants ko tu aprakstiji ari nav no labajiem. virietis lupata, ko vel var teikt... (t)
26.05.2011 03:49 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Tu ar puisi esi mēģinājusi par to runāt? Vai arī viņš pats to nemaz nepamana? Un viņam tas šķiet pašsaprotami? Es, piemēram, esmu daudz runājusi par tādām lietam, ka mamma ir jāsamīļo, jānoskūpsta, ka māsa, ja atvedusi svau līgavaini, tad jāpaspiež roka, bet manam draugam nospļauties par tādām lietām, mani reizēm tas biedē, biede veidot ģimeni, jo redzu, ka nabaga puisis nezin, kas ir mīlestība. Zinu, ka mīl mani no visas sirds ir to apliecinājis 100x, bet ir lietas ar ko nespēju samierināties.
26.05.2011 03:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits