Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Katra reize kā pirmā reize

 
Reitings 107
Reģ: 16.03.2009

Sveikas, Mīļās! Es aizdomājos, ka īstenībā ar katru nākošo puisi (kurš nav jūsu pirmais seksuālajā ziņā), īstenībā pirmā tuvības reize ir kā pirmā reize, jo jauns cilvēks, citas sajūtas un arī satraukums! (l) Man ir jaunas attiecības, un jūtu, ka drīz nonāksim līdz šai pirmajai reizei, lai gan viņš man būs otrais, bet satraukums noteikti būs nepajokam :-P Pastāstiet foršākos notikumus no pirmajām reizēm ar jūsu jaunajiem puišiem :)

21.05.2011 01:41 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Es arī šodien par to aizdomājos - kad es ar davu puisi sāku draudzēties, tad uztraucos par visu!!!! :D
Tas pats ir ar seksu :D

Nu vispār, davai, runā tās, kuras vairākkārt bijušas attiecībās :)
21.05.2011 01:49 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Es arī tā biju iedomājusies, bet tad jutos bišk vīlusies, jo ar otro puisi nu nebija nekas tāds baigi īpašais:D Nu protams, ka ar katrām jaunām attiecībām ir uztraukums utt, bet nu tādas "pirmās reizes" sajūtas nav, slava bogu! :D
21.05.2011 01:51 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Man pat atlika pabūt tikai 3 ned prom no tagadējā,lai man atkal viss būtu kā pirmo reizi. Pff, priekš manis tās būtu mokas-atkal iet visu to ceļu ar citu vīrieti. Esmu kautrīga, pat vel tagad.
21.05.2011 01:56 |
 
Reitings 2925
Reģ: 29.01.2009
laba tēma :-D
zini kā,vienalga pirmais jau arī būs pirmais :-)
man liekas,ka tā nākamā pirmā reize ir dikti īpaša,ja ir ilgi gaidīta,nevis notikusi visai ātri..

es atkal nesen domāju par to,ka,jo vecākas mēs kļūstam,jo ātrāk pienāk tās pirmās reizes otrajās,trešajās attiecībās.

nav vairs tā ilgā gaidīšana un kautrēšanās.

bet ar savu šī brīža vīrieti pirmā reize bija jauka,bija svētki,man bija rozes,vakariņas,tā jauki (l)
es vēl smējos un prasīju vai viņš to bija plānojis,teica,ka nē,bet ka viņam jau ir bijis kārdinājums :-)
21.05.2011 01:58 |
 
Reitings 2925
Reģ: 29.01.2009
3ned es neesmu bijusi prom,pat nezinu kā tas būtu :-)
bet,ja nav saticis mani kādu laiciņu,tad ir tā īpašāk..

vispār ir arī svarīgi vai esi kopā ar vīrieti,kam patik mīlēties vai nodarboties ar seksu,jo mīlēšanās ir daudz īpašāka (l)
21.05.2011 02:01 |
 
Reitings 350
Reģ: 06.01.2011
varu piekrist,ka pirmās reizes mazliet arī atgādina to pirmo reizi :D
man gan nav bijuši daudz puišu,taču ar pēdējo draugu mums nebij īpaši veiksmīga tā pirmā reize,jo biju sausa un kkas negāja..pēc tam katra nākamā bija ar vien labāka un tagad varu teikt,ka tas ir kaislīgākais sekss kāds bijis :)
vienmēr jau tas satraukums iepazīstot jaunu cilvēku :)
21.05.2011 02:03 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
pilnīgi piekrītu ka ar katru puisi jūsu pirmā reize ir kā Tava pirmā reize,jo pie katra ir jāpierod,jāpielāgojas,jāsaprot ko viņš māk nemāk :-D ar katru ķīmija ir savādāka u.t.t.
nesatraucies!gan jau būs čiki viss! :-)
21.05.2011 12:10 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Es par to esmu daudz domāju, laikam tāpēc arī tik ļoti esmu laimīga un pieturos pie viena mīļota vīrieša, jo zinu katru mazāko vietiņu, katru sīkumiņu, kas viņu iepriecina. Man būtu laikam mazliet bail sākt visu no jauna, jo tik ļoti pie visa esmu pieradu, kā tas notiek mums :-)

Būtu bail, ka cits vīrietis varētu nesaprast, ka sarauj kāju krampī un lielskais sekss sanāk par kaut ko trakāku :-D Bet mēs par to kopā pasmējāmies, viņš palīdz tikt galā ar krampi un turpinam :-D Mums ir daudz situācijas, kurās vienkārši pasmejamies, ja kaut kas neizdodas vai kā citadāk. Nevaru iedomāties, ja man kāda priekšā visu laiku būtu jābūt perfektai un nevarētu teikt, kā patiesībā tajā brīdī jūtos :-)
21.05.2011 14:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits