Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dusmu pilna vientuļā māmiņa...

 
Reitings 29
Reģ: 20.05.2011

Sveikas. Sākšu ar to, ka man ir 19 gadi. Manam draugam 22. Nesen uzzināju, ka esmu stāvoklī. Esmu jau 8. nedēļā. Man ir draugs, esam kopā aptuveni 3 gadus, arī dzīvojam kopā. Pastāstīju daugam par berniņu, kopīgi izdomājām, ka mazuli nepaturēsim. Tomēr dienu pirms aborta, runāju ar mammu, tanti un visu lēnām pardomāju un izlēmu mazuli paturēt. To pasakot draugam, viņš vienkārši mainījas par visiem 100%. Bija gatavs ar varu aizvilkt uz slimnīcu lai iztaisu abortu. Tad sāka teikt vienkārši briesmīgas lietas - ka gribot šķirties, viņš mani negribot, un lai līdz nakošai nedēļai savācu pekeles un vācoties prom, ka ja bēbīti paturēšu es viņam sabojāšot visu dzīvi. Pirms jau uzzinājām, ka gaidam mazuli viss gāja uz īso. Par mazuli teica, ka viņu negribot, ka es no viņa nekādu atbalstu varu negaidīt. Tad sāka runāt par alimentiem, kas man nemaz nebija ienācis prātā. Teica, ka iedeva man naudu abortam un ar to arī viss beigšoties. Un ka es palikšu resna, neglīta un nekopta, ka mani neviens tadu negribēs un kur nu vēl kopā ar bērnu. Tad kā jau liela daļa vīriešu, teica, ka viņš neesot parliecināts vai tas ir viņa berns. Tagad viņš vienkārši mani ignorē, nekadi apskāvieni, ne bučas, ne jauki vārdi. Viņš staigā apkārt, dara ko grib. Tagad aizbrauca uz citu pilsētu ar draugiem kopā izklaidēties. Vakar biju uz televizoriem, redzēju kā mazajam sitas sirsniņa. Parādiju bildīti ar mūsu mazuli, domāju, ka kaut kas mainīsies. Bet diemžēl bija tas pats ledus aukstais skatiens un nekādas emocijas. Es vienkārsi nekad nesapratisu tos cilvekus kuri nespēj uznemties atbildibu un kā var nemīlēt savu miesu un asinis. Es bērniņu mīlēšu cik vien manos spēkos. Bet kad iedomājos, ka būšu viena un iedomājoties, ka viņš ir tik vienaldzīgs un vēl visi tie pateiktie vārdi. Es vienkārsi nevaru valdīties, es sevī iekšā turu tik daudz naida, es vāros dusmās. Man liekas, ka tulīt eksplodēšu. Ko lai es daru? Kā varu iznīcināt tās dusmas kuras mani no iekšpuses ēd nost??

20.05.2011 22:55 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Zini.. Esmu varbūt briesmone, bet es arī negribētu bērnu kā meitene Tavos gados un kā džeks Tava drauga gados.
Jā, viņa reakcija ir pārāk sakurināta, bet enties arī saprast viņu-viņš vienkārši nav gatavs.
Jā, Tu esi malacis,ka uzņemies tik lielu atbildību, viņš slikts, ka pamet Tevi vienu jūsu abu ievārītajā putrā, bet tas IR kardināls dzīves pagrieziens. Tas mainīs visu.
Varu novēlēt tikai izturību, un paturēt prātā,ka sliktās emocijas nenāk par labu Tavam bērniņam.
20.05.2011 23:01 |
 
Reitings 2925
Reģ: 29.01.2009
man tiešām trūkst vārdu par tādiem vīriešiem..
vienkārši viņš nav gatavs bērniņam, man liekas,ka reti kurš puisis (nesaku,ka tādu nav),bet ir gatavs uzņemties atbildību par mazo dzīvībiņu.

protams,ka man liekas,ka 19 gadi ir par agru,lai dzemdētu bērniņu,ceru,ka patiešām esi tam gatava,ka Tev palīdzēs Tavi tuvinieki,vēlu veiksmi un izturību ;-)

kas zin,varbūt viņš ieraudzīs mazuli,vai izdzirdēs kā sitas sirsniņa un pārdomās,jo neko citu nevari ietekmēt,ar varu jau neuzspiedīsi,lai mīl
20.05.2011 23:01 |
 
Reitings 2925
Reģ: 29.01.2009
tas mans teikums par to,ka reti ,kurš puisis.... bija domāts,ka tajā vecumā..
20.05.2011 23:02 |
 
Reitings 881
Reģ: 29.01.2009
čalis vēl ir bērna prātā, jo domā ka mazulis izbojā visu dzīvi... Tā domāšana puisim ir galīgi bērnišķīga un diezgan egoistiska. Pilnīgi noteikti viņš nav tā vērts, lai bērniņu viņa dēļ likvidētu.
Un pilnīgi noteikti, ka viņš nemīl arī tevi, ja jau liek savākt pekeles un atstāj likteņa varā....
nesaprotu šitos vīrīešus. Atvainojos P*****s patī, bet sekas neapzinās.

Esmu pilnīgi un absolūti pārliecināta, ka bēbis nebūt nenozīmē, ka paliksi viena uz atlikušo mūžu:D atradīsies čalis, kas tevi tik ļoti mīlēs, ka tavu bērniņu pieņems kā paša savējo. Zinu daudz piemērus iz dzīves, kas tagad ir ļoti laimīgi.
Tākā turies un lai viss jums izdodās;)
Tu neesi viena. Tev ir bēbis un Tu esi bēbim:)
20.05.2011 23:09 |
 
Reitings 1569
Reģ: 25.07.2010
Skumji, ka tā.
Es laikam, tavā vietā, vēl kādu nedēļu censtos mainīt, puiša domas, un par to iztrunātos, bet , ja viņa attieksme nemainītos, pati savāktu pekelītes un aizietu.
Protams, viegli nebūs, vienai uzturēt mazuli, bet palikt ar puisi, kurš mazuli negrib - nekad.Gan jau tev būs ģimenes atbalsts un viss noskaidrosies.
Un tu esi malacīte, ka mazo paturēji!
20.05.2011 23:12 |
 
Reitings 29
Reģ: 20.05.2011
Gemini dance or die, es neteiktu, ka briesmone, bet drusku netaisnīga gan. Kā var prasīt no manis lai es saprotu arī viņu. Varbūt saprastu, ja nebūtu tādi vārdi no viņa puses. Tie ir šausmīgi vārdi ko viņš man pateica. Nejau viņam aborts ir risks palikt bez bērniem uz visu mūžu, nejau viņš to nēsā zem sirds. Laikam vispār nevajadzēja rakstīt te, vēl sliktāk jūtos nekā pirms tam.
20.05.2011 23:13 |
 
Reitings 1569
Reģ: 25.07.2010
Jā, es piekrītu Suada. Viena tu noteikti nepaliksi. :-)
20.05.2011 23:14 |
 
Reitings 414
Reģ: 29.01.2009
par konkrēto situāciju neizteikšos, jo manas domas sakrīt ar augstāk minēto meieiņu teikto :-)
'taču par dusmām, tās nedrīkst turēt sevī tā, ka pamēģini darīt to, kas tevi nomierina, man no lielām dusmām palīdz atbrīvoties izraudāšanās, dusmu izbļaušana spilvenā vai pret grīdu saplēts šķivis (tā gan es daru ka esmu viena mājās) :-D
20.05.2011 23:14 |
 
Reitings 29
Reģ: 20.05.2011
Paldies Jums par viedokļiem. Un kā ar tām dusmām, kā lai tieku no viņām vaļā?
20.05.2011 23:14 |
 
Reitings 1569
Reģ: 25.07.2010
Neturi tās sevī. Jālaiž uz āru, aizej kautkur izbļaujies , vai visas dusmas izliec uz lapas. Uzraksti visu kā jūties un tad lapeli sadedzini :-)
Vai arī saplēs kādu šķīvi pret zemi :-)
20.05.2011 23:19 |
 
Reitings 322
Reģ: 12.09.2010
man taada shiivju pleeshana un rakstiishana dusmas uz lapaam nemaz nepaliidzeetu.. man laikam vieglaak paliktu tas ka ess pati pirmaa savaaktu savas mantijas un no vinja aizietu jo tas nav normaali ka juus esat jau triis gadus kopaa un vinjam shitaada neatbildiiba. Saprotu ka vinjsh ir nobijies bet no kaaa?tas noziimee ka vinjsh ar tevi nebij domaajis pavadiiit visu muuzhu kopaaa..
20.05.2011 23:23 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Dusmas manupraat ir dabiska reakcija uz sadu attieksmi. taas domaju, ka paaries tikai ar laiku..un attieksme pret tevi ir vienkaarsi briesmiga.manupraat lielu lomu speelee arii vinja vecums. es 22 gados ari nebiju veel beernam gatava..bet tas jau protams vinju neattaisno..turies!
20.05.2011 23:23 |
 
Reitings 29
Reģ: 20.05.2011
Paldies, Malibu. Pamēģināšu visas savas dusmas un bēdas uzrakstīt uz lapeli. Varbut tiesam palīdz!
20.05.2011 23:24 |
 
Reitings 86
Reģ: 29.01.2009
Izraudies, tas palīdz! Domā par mazo tas ir pats labāks ko Dievs tev devis, mīli viņu! Tā ka lai tavs draugs iet ieskrieties, savāc savas mantas un ej prom no viņa, ja gribēs sameklēs ja nē, tad gan jau būs kāds cits kas par tevi parūpesies. Mazajam ir vajadzīga laimīga mamma.
20.05.2011 23:24 |
 
Reitings 84
Reģ: 26.05.2010
aij,mila....tadi ir daudz..
es biju precejusies,piedzima mazais,vareja just,ka vins ir mainijies,vienaldzigs..izskiramies..un vins par bernu neliekas ne zinis,pat alimentus nemksa!izliekas,ka tada berna nemaz nav.tas ir skuji un saapigi,bet esmu jau tam tikusi par!!!un varbut,ka velak,kad vins velesies,no berna so milestibu...tas jau bus par velu..!
20.05.2011 23:31 |
 
Reitings 84
Reģ: 26.05.2010
"skumji"
20.05.2011 23:32 |
 
Reitings 610
Reģ: 31.07.2010
Tu izdarīji tā, kā pati vēlējies, nevis apkārtējie, tāpēc tā ir pareiza izvēlē, jo bija Tavējā ;) Un par tiem uzturlīdzekļiem, vajadzēs viņam maksāt, nekur viņs neliksies, tāds ir viņa pienākums. Es šitādās lietās tagad profiņš esmu :D
Turies ;)
20.05.2011 23:56 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Bērns ir saistības uz visu mūžu, protams, ka čalis tik jauns vēl nespēj/nav gatavs/nevar uzņemties tik lielu atbildību. Protams, tas nekādā gadījumā neattaisno viņa rīcību. Bet tu turies, diez vai, ka kaut kas mainīsies.
21.05.2011 00:08 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Squirrel - pienākums jau ir, bet vai tas ir godīgi pret puisi, nezinu.. Jo lēmums paturēt bērnu tomēr bija meitenes personīgs - viņi kopīgi izlēma bērnu nepaturēt, bet pēdējā brīdī Ikstite18 visu izlēma viena pati. (Zinu, ka tagad izsaucu uguni uz sevi un mani lamās :-P Gaidu ar nepacietību)
21.05.2011 00:09 |
 
Reitings 744
Reģ: 29.01.2009
jā, varbūt viņš tiešām nav gatavs, bet to visu var pateikt civilizēti, nevis ar necieņu pret otru cilvēku.

manai draudzenei bija ļoti līdzīga situācija-kad vīrietis uzzināja par mazo, vienkārši nozuda, nelikās ne zinis, vienīgais, ko viņš vēlējās - lai meitene veic abortu. patiesībā arī es pati teicu, ka gudrāk ir veikt abortu, ka nav finanšu, lai mazo uzturētu, ka viņai ir tikai 18 utt. BET tagad es saku lielo paldies viņai, ka viņa mani neklausīja, jo lielākajā vairumā dzīves situāciju, viņa manu padomu ļoti ņem vērā, bet šoreiz par laimi nē. arī mācības viņa mierīgi turpināja. Kad meitene bija 7.mēnesī kāds puisis sāka viņai pievērst uzmanību, pēc kāda mēneša viņi jau kļuva par pāri. puisis PATS palūdza, lai dzimšanas apliecībā kā tēvu raksta viņu, viņš viņu ir pieņēmis kā savu bērniņu, tāpat viņa vecāki - kā savu mazbērniņu. pašlaik meitenītei jau paliks 2 gadiņi, pati esmu laimīga krustmāmiņa :)

ar to es gribēju pateikt, ka, lai gan šādu vīriešu nav daudz - tādi ir,un mazulis nebūs šķērslis! :-)
21.05.2011 00:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits