Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vienpuseja milestiba..

 
Reitings 243
Reģ: 19.05.2010

Stasts ir tads ka pirms 4 gadiem satiku savu pirmo milestibu,toreiz mums bij attiecibas tikai paris menesus,bet paspeju iemileties vina.Izskiramies jo vins ta gribeja.Bet tik vai ta ik pa laikam mums bija seks..ta tas turpinajas, kadus nepilnus 2 gadus... lidz es aizbraucu uz arzemem un man bija cita dzive un citi cilveki.bet tad sanaca ta ka no tas valsta kura stradaju man bija japazud,un jaatrod steidzami darbs kur citur,ta ka mums bija samera normalas attiecibas palikusas ar so puisi, tad sanaca ta ka braucu pie vinja, jo vins ari stradaja arzemes, un vaeja palidzet atrast darbu man tur... man jau visas ceribas bija izgaisusas, ka mums kadreiz varetu vel kaut kas sanakt... ta es menesi nodzivoju pie vinja, darbu neatradu, bet tas meneesis bija aizraujosh, labi pavadija laiku kopa utt. tad man bij jadodas prom, kur citur meklet darbu, jo tur to nevareja atrast.braucot vilciena vins uzrakstija man sms,atnacu majas un sapratu ka man tevis loti pietrukst... ta nu mes nolemem meginat velreiz veidot attiecibas.... tagad esam kopa,un esmu staavokli.. Vienu dienu nolemu vinjam pajautat kadas vinjam ir jutas pret manim,un isi sakot ir ta ka milestib vinjam pre manim nav,tas ir k kasmazliet mazak, nezinu kapat t nosaukt.ta vins ari nekad konkreti nevar pateikt kas, tad tas isti ir....un tad man ir jautajums, vaai jus paliktu kopa ar puisi, kuru tik loti gribejat,pat ja vins jus nemil? tad sanak vnk berna del plikt kopa? ka jus daritu? jutos vnk briesmigi, kops ta laka kad vins to pateica..nezinu ko domat, ko dait, tgd vnk censos lai laiks pats vissu saliek pa vietam.

PS.piedodiet ka tik gari.

20.05.2011 21:43 |
 
Reitings 416
Reģ: 21.10.2010
Kas par sviestu, palikt kopā tikai bērna dēļ. Nedzīvojam taču viduslaikos. Bērns izaugs un aizies savā dzīvē, bet tu paliksi kopā ar vīrieti, kas tevi nemīl? Nepiesiesi tu viņu pie sevis ne ar bērnu, ne kā savādāk.
20.05.2011 21:50 |
 
Reitings 2925
Reģ: 29.01.2009
nē,es nepaliktu..
man tikko draudzene aizgāja no vīra,viņa nemaz nesatraucas,ka ir bērns,zin,ka tiks galā un,ka viss būs kārtībā.

es noteikti negribētu,lai mans bērniņš uzaug ģimenē,kur viņš redz,ka abi vecāki nemīl viens otru.

un noteikti,ka ir vīrieši,kuri pieņemtu sievieti ar bērniņu un mīlētu kā savējo.

bet viņš zin,ka esi stāvoklī?
20.05.2011 21:54 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Labi,vinjsh Tevi nemiil,bet izskataas,ka tomeer grib buut ar Tevi kopaa. Tagad tikai no pashas atkariigs,vai Tu gribi buut kopaa ar cilveeku,kuru miili,bet kursh nemiil Tevi.
20.05.2011 21:56 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Tas, ka viņš nemīl nenozīmē, ka viņam nav jūtas, mīļums... Katrs mīlestību uztver savādāk, cits tai briest gadiem, cits tā arī tai nenobriest, cits ir vīlies un vairs neuzskata, ka mīlestība būtu, kas tāds... Cilvēki ir atšķirīgi.
Ja nevari pieņemt to, ka tavs draugs un bērna tēvs nevar apliecināt "es Tevi mīlu", tad šķkiries no tā un atrodi kādu kurš to teiks katru dienu!
20.05.2011 21:56 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Es ar sliecos par labu Guaranas viedoklim.
20.05.2011 22:00 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Ne visiem ir milestiba no pirma kliskja...Bet ar to-Tu man pietruuksti-jauzmanas,ka nesanak uzkapt uz grabeklja,man ta bija,bet labi,bija apstakli,kas trauceja VINAM.
Ar draugu ar kuru esmu kopa jau 1,5 gadu bija kliskjis,bet zinu,ka var iemilet ari ar laiku,iepazistot.Bet,protams,tagad ir beebis,viss atkarigs no ta ka vins uztvers so zinu,pavero un izvelies.Neviena maminja nav "nomirusi" viena audzinot bernu,mana maasa ir lielisks piemers. :)
20.05.2011 22:07 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Par konkrēto situāciju man ir grūti kaut ko spriest, nav vēl tik lielas dzīves pieredzes.
Bet par vienpusēju mīlestību vispārīgi mans viedoklis ir tāds.. Vai es varētu būt kopā ar cilvēku, kuru mīlu, bet kurš nemīl mani? Noteikti. Vai es varētu būt kopā ar kādu, kurš mīl mani, bet kuru nemīlu es? Noteikti nē.
20.05.2011 22:22 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man ari patik Guaranas viedoklis par to,ka katrs parada savu milestibu savadak-ne visi cilveki ir tadi ,kas visu laiku to saka,davina rozu klepjus uttJa vinam bija -ir attiecibas ar tevi ,tas vien jau parada ,ka vinam tu esi tuva!Nevajag uzreiz atruma skriet prom utt
Kadreiz viriesi pasi nezin,kas ir milestiba ,kas nav-dazreiz tas jutas paradas tikai pec berna dzimsanas,kas vinus izsit ta ka no sliedem!!!
Sievietes ir daudz romantiskakas,vairak velas uz manibu utt!Veiksmi izlemt! (l)
20.05.2011 22:25 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
es nedomāju, ka šeit ir gluži vienpusēja mīlestība, ne, ne... viss jau nav izsakāms tajos trīs nolāpītajos vārdos, ja Tu gribi dzirdēt tos? tad īzi, viņš pasaka un viss...
un par to, ka viņš nevar pateikt kas tas ir - nu ja tu vari definēt, kas ir mīlestība - tad es tevi apbrīnošu kā cilvēku, jo katrs jau to izprot, saprot savādāk. Un vīriešiem tas viss ir vēl sarežģītāk, lai piedod visas grūtnieces, bet es šo paniku norakstītu uz hormonu lēkāšanu :-D
20.05.2011 22:34 |
 
Reitings 243
Reģ: 19.05.2010
Jums visam ir dala taisnibas....iespejams, ka tie ir mani hormoni, vai ari tass ka man tagad visvairak prasas lai man teiktu visada milas lietas.vins jau vispaar ir tads divains cilveks kuram nepatik runat par jutam.iespejams ka vinjam tas viss vnk izpauzas savadak.bet esdomaju kara sieviete sava zinja gribetu kadreiz dzirdet tos tris vardus..tomer tas liek justies ta drosak... un neiet jau runa par to ka tagad del berna paliktu kopa ar vinju, man tas nav skerslis, vnk man ir parak stipras jutas pret vinju, lai es tagad ta vissu pamestu tikai del ta ka vins nesaaka to ko es gribetu dzirdet.
20.05.2011 22:52 |
 
Reitings 243
Reģ: 19.05.2010
un aizmirsu pateikt, ka ja vins zinaka esmu stavokli, un priecajas par to...
aa un vinam sis ir pirmas nopietnas atttiecibas... es domaju tas ari tomer ir daudz no svara....
20.05.2011 22:55 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
un kas bus tad, ka vins iemilesies kada meitene???

nez, ja nav milestibas pret sievu, tad nakotne var but ari sansoli. tev punki un asaras/
21.05.2011 00:31 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Zini, nav arī patīkami, ja katru dienu tev atkārto, ka mīl. Goda vārds - uzkrīt uz nerviem.

Esmu bijusi arī situācijā, kad mīlu, esam kopā gadu un es gaidu, ka kaut reizi pateiks, ka mīl... Būtu pieticis ar vienu reizi, lai nav sajūta, ka vispār neko nejūt... Kas, kā vēlāk izrādījās, nebija taisnība.
21.05.2011 00:39 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es gribeju teikt par to ,ja nemil tik stipri ,ka tu :-) !Mes ar manu pirmo viru apprecejamies laikam bez tadas trakas milestibas-bijam tadi draugi vairak-tad ,kad piedzima bernins-"Kinietitis",tad laikam sapratam ,ka tiesam milam viens otru!Kadreiz cilveki pat nesaprot,ko nozime tas vards milestiba-biezi metajas pa labi ,un kreisi ar so vardu-davina tos rozu klepjus,kas loti biezi neko vairak neizsaka ,ka aizrausanos...Milestiba loti biezi nak velak!Varbut tas ir tiesi tavs variants!!! (l)
21.05.2011 06:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits