Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pārtraukt vai klusēt?!

 
Reitings 632
Reģ: 19.03.2010

Čau! Zinu, ka vienai daļai no jums noteikti ir apnikusi attiecību tēma. Un tomēr, vēlos pašņukstēt un uzklausīt jūsu viedokli.

Esam kopā ar puisi 2g ar kapeikām, jeb varētu teikt, ka kopā esmu es ar viņu. :/ Pirmais gads, varbūt pusotrs bija ļoti jauks laiks. [Esmu viņa pirmā]tāpēc tādu lietu kā komplimenti saņēmu reti - the same par ziediem u.c.

Mācamies kopā, esmu vienmēr palīdzējusi, dažreiz šķiet, ka esmu bijusi apsēsta ar viņu un palīdzēju it visā - pārbaudes darbos, prezentāciju taisīšanā u.t.t. Par ko tikai tagad atģidos, ka tādu īstu "paldies" nemaz neesmu saņēmusi.

Rīt ir pēdējais zvans. Viņš izvēlējās braukt uz klubu, es iešu ar meičām uz daču ko uzcept. Pēdējā laikā viņš mani izmanto, ne tikai skolas darbos, bet man šķiet arī, ka tikai baudai. Šis vakars ir tiešām brīvs, taču viņš pēdējos mēnešus un šovakar man uzmeta. Viņam ir citas prioritātes - auto, darbi laukos, nu ja paliek laiks, tad man.

Nemāku īsti noformulēt, vnk sāp tas, ka mani vienmēr ir atstājis kā pēdējo, tikai, ja pašam ko vajag, tad atbrauc.

Arī kultūra ir mainījusies. Ja agrāk vienmēr bija noskuvies, pieklājīgs, tad tgd atraugājas un ,piedodiet, pirž.

Vai man pamest viņu? (~pirms 2 mēn bija šķiršanās runa, bet tomēr palikām kopā).

20.05.2011 01:13 |
 
Reitings 632
Reģ: 19.03.2010
Nevar nepieminēt arī rutīnu. Visi 5dienas vakari vienādi. Kopā mācamies - kopā sēžām. Skolā droši vien arī izbesījam viens otram.

Piedodiet, ka tik gari! (s)
20.05.2011 01:14 |
 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
Tu esi viņam kko teikusi?
izrunājies ar viņu

bet ja jūti ka nevēlies turpināt tādas attiecības.. tad jau pati saproti ko darīt :)
20.05.2011 01:17 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
No savas puses mazliet piebremzē un skaties, kā rīkosies viņš! ja neliekas ne zinis, dod ziņu vien tad, kad kaut ko vajag - domāju, ka pati saproti, kas jādara! Ja nē, vabrūt nāks pie prāta
20.05.2011 01:29 |
 
Reitings 62
Reģ: 29.01.2009
Izklausās, ka viņš vienkārši ir pieradis, ka esi blakus, pieņem to defaultā. Zudis tas mednieka instinkts. Tiklīdz sāksi "zust", būsi mazāk pieejama, būs citas intereses - viņš gribēs atkal Tevi "nomedīt", padarīt par savu, ja, protams, tur ir jūtas. Ja vairs nav jūtu, tad ir tikai normāli, ka attiecības paliek vēsas..
Domāju, ka Tev vajag pagaidīt, neiespringt. Baudi pēdējo zvanu, ballītes, padomā par sevi :)
20.05.2011 01:34 |
 
Reitings 30
Reģ: 17.01.2011
Viss ko varu teikt, attiecībām nav turpinājuma. Esmu izgājusi tam cauri! Tevi vecāki nav radījuši tam, lai tevi tā neciena. Iegaumē to!!!!!
20.05.2011 01:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!