kā izpaužas Jūsu greizsirdība?

 
Reitings 560
Reģ: 19.04.2009

Šobrīd darbā man ir iepaticies viens darba kolēģis - lieki teikt, ka no citas valts un rases, tāpēc iespējams, ka pat nekas nav iespējams, bet tomēr - jūtu, ka esmu greizsirdīga, ja viņš daudz laika pavada sarunās ar citām meitenēm, pat teiktu sievietēm gados. Zinu, ka simpātijas ir abpusējas, viņš pat gribētu ko nopietnāku, bet es vēl "raustos", jo bail no kultūras atšķirībām... Bet galvenais jautājums, ko vēlējos jautāt - cik Jūs esiet greizsirdīgas, kā tas izpaužas? Vai kādreiz ir nācies strādāt kopā ar savu esošo draugu? Vai nebija baigā greizsirdība, ja viņš sāka vairāk laika pavadīt ar citām, nekā ar Jums? Nejautāšu, kā pārvarēt greizsirdību, jo to nevēlos noskaidrot... Vēlos tikai dzirdēt, cik greizsirdīgas jūs variet būt? :-D

19.05.2011 20:34 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Pašlaik man neizpaužas nekā, mēdzu pajokot. Man šādas spēles piesit asumu un pat patīk.
20.05.2011 00:04 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Ir greizsirdība, taču viņa uznāk un tad pazūd. Pavisam interesanti, šad tad mani urda visādas domas, citreiz pilnīgi un galīgi viņam uzticos lai arī kur viņš dotos... viņš zin, ka šad tad esmu greizsirdīga taču uztver to mierīgi, man pat liekas, ka viņam reizēm patīk :-)
20.05.2011 00:13 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Es tāda īpaši greizsirdīga neesmu, laikam nejūtu iemeslu.
Vienīgais, ko atceros, ka reiz draugs bij aizgājis uz ģimenes draudzenes kaut kādu atvadu ballīti klubā, es līdz negāju. šis atnāk mājās, kaut ko runājam, es tā iesmeju: nu ar cik meitenēm dejoji??
šis mierīgi atbild: ar kādām 5.
Un tad sākās :-D :-D :-D ritīgu scēnu uzrīkoju, tas bija naktī pie tam :D
bet pirms kādiem 3 gadiem laikam.
20.05.2011 00:14 |
 
Reitings 1242
Reģ: 29.01.2009
Esmu viena no tām daudzajām greizsirdīgajām...esmu tāda, kurai pēc sejas izteiksmes var redzēt ka kkas nav kārtībā, tā kā noslēpt to ir grūti. Bet tā es parasti vai nu klusēju noslēdzos sevī, vai tieši pretēji sāku kasīties un pārmest.
Bet draugs tik iesmej - "Esi greizsirdīga? Tas labi!"
Un šitas ir viskaitinošākais :-D Bet no otras puses, man prieks, ka mans draugs daudzām patīk, bet viņam NR 1 esmu tikai es...un tas laikam ir jānovērtē (l)
20.05.2011 00:15 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Esmu greizsirdīga. Cenšos parādīt, ka man ir vienalga, ar ko puisis runā/dejo/whatever...Palieku tāda vēsā un pārstāju tajā brīdī pievērst viņam uzmanību. Zinu, stulbi nedaudz :)
20.05.2011 00:20 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Attiecību sākumā biju ļoti greizsirdīga, bet laika gaitā laikam esmu guvusi pārliecību par mūsu attiecībām un scēnas nerīkoju. ;-)
Iespējams, reizēm gadās kāds neliels greizsirdības uzplūdums, bet tas ir tikai tad, kad esmu kaut ko sadomājusies.
Paldies Dievam, neesmu no tām histēriskajām, kas par katru sīkumu sāk rīkot scēnas! :-)
20.05.2011 00:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits