jūsu feili randiņos?

 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011

tā vietā,lai ik pa laikam galvā pārcilātu savus dzīves lielākos feilus randiņu laikā un gribētu ierakties zemē aiz kauna, pienācis laiks pasmieties gan pašām, gan citām :P šodien prasās liela smieklu deva :D

un tad es varu sākt ar sevi. tas bija pirms pāris gadiem. ar džeku ļoti ilgi sarakstījāmies netā, gribēja tikties,bet es kkā baigi ilgi izvairījos:D tad nu vienu dienu tāda garlaicība bija,ka sākām rakstīties un šis teica,ka pie viņa birojā ar dažiem cilvēkiem kind a pārtijs. nu neko, nopirku moku, pienu un bliezu uz turieni. vakars foršs, cilvēki kruti bla bla. visu laiku moka ar pienu, cigaretes, pica. tad jutu,ka nebūs labi :D skrēju uz wc un nepasēju līdz izlietnei. visu grīdu novēmu. stress nenormāls :D ieslēdzos,tualetes papīri tonnām, uz ātru roku kko centos savākt. bet smaku jau nevarēja dabūt ārā. ehh,neko,savācos, sapūtos ar smaržām un gāju atpakaļ. vakara gaitā,protams, neviens neko neprasīja, bet mēs tur bijām kkādi 5 cilvēki tikai un es domāju,ka lielākās aizdomas krita uz mani :D + pašai likās,ka visur vēmekļu smaka utt ;D karo4, lieki teikt,ka vairs nesatikāmies ;D

uz doto brīdi atceroties,tiešām griba ierakties zemē :D

es ceru,ka kāda padalīsies savus 'piedzīvojumos' :D

17.05.2011 22:31 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
haha,par tām cūkām tiešām labs :D
17.05.2011 22:52 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Nekas TĀDS nebūs,bet padalīšos :-)
Satikos ar vienu netā iepazītu puisi,pavadījām dienu kopā-besija,ka šis pa ceļu nevis man iet blakus,bet skrien pa priekšu :-) Tad nu šis man uzdāvināja rozi,pastaigāja'mies,parunājāmies - beigās šis par kko apvainojās (neatceros,kas bija pa iemeslu),ārā bija tumšs un šis vnk man pateica - ok,ja tas tā,tad es eju projām un es paliku viena stāvot uz ielas :-D (e) Tad vēl runājām,kurš ātrāk apies parku - viens gāja pa parku, otrs apkārt :-D Biju dusmīga par visu šito stulbumu!Aizbraucu uz kojām, kamēr gāju līdz koju durvīm,ietinu rozi maisiņā un izmetu ārā :-D Vismaz vairs nav nekādu atmiņu par to reizi (lai gan prātā jau ir,pasmejos par to visu) :-) Tagad tāpat pa reizei abi sazinamies,vnk paklačojamies :-D
17.05.2011 22:53 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Ar aklajiem randiņiem man bijis līdzīgs piemērs, kā maz...maz...
Kādos 15 gados iepazinos čatā ar kaut kādu čali, sevi noraksturoja kā ideālo, aizgāju uz tikšanos un puisis bija tērpies cepurē uz kuras bija haizivs ar uzrakstu sharp, un pats tāds ka šausmas, un tad viņš man saka, ka viņam auksti, ka vajag cimdus nopirkt vai atnākšu ar viņu uz tirgu, protams atteicu uz ko turpinājās ielūgums uz interneta kafejnīcu :-D gāju ar tādu 2,5m atstatumu, ātri tiku vaļā.
Nu slikti jau tā raksturot cilvēku, varbūt tagad smuks biznesmenis, bet tobrīd tas bija šausmas.
Tāpat ir bijis, kad vīrietis uzaicina uz randiņu un saka, ka labāk pastaigāsimies, ok staigājam un man sagribējās saldējumu, teicu vai varam ieiet nopirkt saldējumu, uz ko saņemu atbildi ai ka nevajag pirkt nekādu saldējumu, ka rindas un visas citas iespējamās atrunas... :-/
17.05.2011 22:54 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Man nav bijis tādu tipisku randiņu, tomēr atceros vienu puisi, kurš nedaudz simpatizēja, bet bija no citas pilsētas, sarunājām tikšanos pilsētā, kas pa vidu mūsu abu pilsētām, bija laikam oktobris vai novembris, katrā ziņā - vēss, staigājāmies pa upes malu un bija ļoti auksti, atradām tādu, hmm, bērnu taisītu "štābiņu" vai ko tamlīdzīgi un tas puisis izdomāja iekurināt ugunskuru (tur iekšā), tuvumā arī nebija neviena māja vai iela, tāpēc nesatraucāmies, bet, kad ugunskurs bija iekurināts, tad, protams, uzradās kāda sieviete, kura, protams, padomāja, ka tur izcēlies ugunsgrēks un neviena nav.
17.05.2011 22:55 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
ne sharp bet shark (s)
17.05.2011 22:57 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
cherry - tik smieklīgi :D
17.05.2011 22:57 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
bet viņam patika stāsts par cūkām :D
17.05.2011 22:58 |
 
10 gadi
Reitings 1237
Reģ: 15.12.2009
randiņš gluži tas nebija, bet nu bija pasēdēšaa pie dažiem puišiem ofisā ,es tā iedzērusi un gāju ar vinčika glāzi uz WC. domaju nolikšu glāzi uz izlietnes malas a taa protams iekrita izlietnē un saplisa :D
es glāzi ietinu tualetes papīrā un nesu ieslēpt ziemas jakas kabataa un domaju,ka neviens neko nenojautis/ aiz manis gāja viens puisis un nokonstateja,ka pa visu izlietni ir palikuši stikli, es,protams,izlikos,ka nekaa nezinu :D bet nu visticamāk,ka aizdomas krita uz mani.. :D
17.05.2011 22:59 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Kaut kā neatceros baigo fail tikai vienreiz biju spiegs savai draudzenei, viņa sarunāja tikties ar kkadu nezināmu puisi, un man bija jāiet skatīties kāds viņš ir, ieraudzīju un zvanīju draudzenei, ka nav vērts ar viņu tikties un abas vēlāk smējāmies par to ka piečakarējām viņu, un kkad vēlāk pēc tā notikuma ieraudzijām viņu dr.lv, kur apakšā bija teksts '' slikti ģērbies, bet labi audzināts'' tad abas gan sajutāmies kā maitas :-D
17.05.2011 23:00 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
ā, vēl atcerējos vienu prikolu ar savu tagadējo vīrieti :D
neesmu blondīne, bet kkā sa****s meistarībā un man vpils ar liepāju sajuka vietām :D ar zobiem un nagiem cīnījos un centos noskaidrot,ka liepāja ir tur,kur atrodas v-pils :DDDD vēl saderējām un beigās paliku parādā 30min ilgu masāžu :D
eh,kur tik stulbi?! :D
17.05.2011 23:07 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
* IEskaidrot :D
17.05.2011 23:07 |
 
Reitings 1774
Reģ: 30.01.2009
Guarana, es tikko tā izsmējos! :D Skatos savam kursabiedram bildes draugos un tur viņš ar keponu uz kuras uzraksts Shark! :D :D :D (Enerģijas dzērienu reklāmcepure)
17.05.2011 23:10 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Man nekas tāds traks nav bijis, pirmajā satikšanās reizē es pusi nobiedēju, jo man aizķērās kāja un es gandrīz nogāzos, un otrajā tikšanās reizē es tam puisim paklāju pielēju ar kolu :D Vairs netiekamies, bet ne šo iemeslu dēļ :D vsm man ļauns prieks, ka ieraugot to sabendēto paklāju viņš atceras mani, haha :D
17.05.2011 23:19 |
 
Reitings 2548
Reģ: 29.01.2009
Es arī kādā 8 klasē aizgāju uz randiņu un muku :-D :-D :-D līdzīgi kā maz...maz :-D kamēr šis pirka man ziedus, es ielecu piramajā trolejbusā, kaut nezināju uz kurieni tas vedīs :-D



17.05.2011 23:21 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
kad man bija 16, satikos ar vienu džeku no apollo čata :-D sēdējām krastmalā uz soliņa un es pīpeju, kamēr sēdējām, es izvilku kādas 3-4 cīgas, šis laikam gribēja turēt līdzi un arī pīpēja. Kad šis ievilka nākamo dūmu, laikam iekšas neizturēja un viņš man pie kājām izvēma biešu zupu :-D :-D :-D protams, es otrreiz ar viņu negāju satikties un arī uz zvaniem neatbildēju :-D
17.05.2011 23:24 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Chiepina , bljee, tas ir ļauni :-( ;-)
17.05.2011 23:47 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Draudzenēm parasti patīk klausīties manos randiņu stāstos, jo man vienmēr gadās kaut kādi fail.

Viens nesenākais bija tāds. Satikāmies 8.martā, ar nesen iepazītu puisi, pirmai randiņš. Ārā ļoti saulains un silts laiks, izdomājām, ka dosimies pastaigāties. Vienīgais mīnuss visur kusa sniegs un bija ledus. Viss it kā labi un tad pēkšņi vienā vietā man paslīdēja zābaki un es kārtīgi ielikos pēļķē uz sāniem. Puisis šokā, sabijies. Es histēriski smējos. Pavadīja mani uz mājām. Šad tad vēl saraksatmies un satiekamies, bet nu jau kā draugi.


Viens gadījums, no laika, kad man bija 15. Toreiz iepazinos kāda čatā ar vienu puisi. Mēs ļoti ilgi sarakstījāmies. Viņš no otra Latvijas gala, es no Rīgas. Tad vienreiz viņiem ekskursija uz Rīgu bija. Sarunājām satikties Stokmanā, jo viņam bija brīvs laiks iedots. Es ar nelielu nokavēšanos ienesos veikalā un ieraugu puisi. Eju klāt un nesaprotu kāpēc tik jocīgi ož, it kā pēc kūts. Izrādās, tas čalis. Ok, tomēr nolēmu būt pieklājīga un nedaudz ar viņu pastaigāties (tajā brīdī, gan sarunāju, ka mūs pārķers viena draudzene). Aizgājām uz kafejnīcu padzert tēju. Tur viņš šausminājās cik Rīgā viss dārgs un, ka pie viņiem var nopirkt pa to naudu sulas paciņu. Sarunas protams, nekādas un es visu laiku turējos nostāk no viņa. Plus izrādās viņam izpuvuši zobi bija, visu laiku nepievērsu uzmanību, bet tad vienu brīdi viņš iesmējās. Satikām manu draudzeni un viņa teica, ka mums ļoti jāsteidzas. Es visu laiku pie sevis lūdzos, kaut tik šis nedomā mani bučot uz atvadām, jo tad tiešām būt iekrāvusi viņam :D Aizvedām viņu līdz transportam, lai viņš var nokļūt uz savu autobusu. Pēc tam vairs necēlu, kad viņš zvanīja un uz sms neatbildēju.
17.05.2011 23:49 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
koshlene :-D fu
17.05.2011 23:50 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
koshlene :D
ā, nemaz nespēju iedomāties,kā es reāģētu tādā situācijā :D gan jau pa zemi vārtītos un nobeigtos aiz smiekliem :D
17.05.2011 23:50 |
 
Reitings 2548
Reģ: 29.01.2009
Cukurvāvere, bet ko darīt,ja kājās šorti un zeķes līdz ceļgaliem+ vēl urlu iešļūcenes :-D :-D Kauns man bija.
17.05.2011 23:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits