Es nezinu, ko darīt ar savām attiecībām

 
Reitings 101
Reģ: 26.11.2010

Sveikas!

Vajag skatu no malas. Es vairāk nezinu, kā būt. Esmu attiecībās jau 6 gadus, viss ir lieliski un tajā pašā laikā tomēr pārāk sarežģīti. Kad nestrīdamies, attiecības ir ideālas, bet diemžēl strīdamies tik bieži, ka arvien biežāk jādomā par šķiršanos. Bet es nevaru izšķirties, es viņu mīlu tik ļoti.

Mūsu problēmas:

1. Man patīk būt mīļai un to saņemt pretī, bet no viņa pārāk reti ko saņemu. Ok, varbūt tas nemaz nav reti? Varbūt vaina ir manī, jo man visu laiku gribas mīļoties, gribas uzmanību, skūpstus, glāstus..ehh..Saņemu pāris bučas dienā, vakarā mani samīļo, sekss ir dievīgs, domā tikai par mani..bet kad skatamies TV, es viņam mācos virsū ar sevi, bet viņš nepievērš uzmanību, neko pretī nesaņemu..nu ļoti reti..

2. Esmu NENORMĀLI greizsirdīga. Viņš nav ne draugos, ne skype, ar meitenēm netusē, nesarakstās, viss ok, bet kā lai sev, paranoiķei, iestāstu, ka viņam vajag tikai mani? Mani jau pārņem dusmas, kad viņš paskatās uz citām..

3. Varbūt esmu baigā kontrolētāja un privātīpašnieciska, tāpēc viņš mēdz melot, bieži slēpt kaut ko no manis. No sērijas, viņš nopērk telefonu un man nepasaka, jo es jau neļaušot tāpat. Bet mani sāpina, ka nerēķinās ar mani un MŪSU naudu ( kas mums ir kopīga ). Man sāp, ka es rēķinu, domāju par mūsu brīvdienām, ceļojumiem, bet viņš nopērk sev telefonu jaunu, nevajadzīgu. Man sāp, ka es skrienu uz veikalu, domāju par MŪSU kopīgām vakariņām, bet viņš sev nopērk augļus, saldumus un visu apēd viens. Tā pat nav naudas problēma, nauda pietiek, bet tāda nerēķināšanās ar otru.

Ok, varbūt tie ir tādi sīkumi, bet mēs jau par sīkumiem arī strīdamies. Viņš man nekad strīdos neatvainojas, vienmer es lienu klāt, tāpēc man ir sajūta, ka es pie visām nebūšanām esmu vainīga, jo viņš nekad neatzīst savu vainu. Bet vai es varu būt vienmēr pie visa vainīga? OK, ja 2 dienas nerunātu, varbūt viņš līstu klāt, bet es esmu cilvēks, kas ilgi nedusmojas un nespēj dusmoties, viņš ir pretējs. Ok, es zinu, ka neesmu zelta gabals, zinu, ka viņam besī mana piļīšana par citām meitenēm utt. Tur arī problēma, ka man nesanāk mainīties, kaut cenšos..

Ak, kad dzirdu, ar kādiem citas dzīvo kopā, manējais man liekas tik labs un jauks, mums ir labi kopā, ja tikai mēs tik daudz nestrīdētos..

Priecāšos par komentāriem, viedokļiem, jūsu pieredzi un domām, uzmundrinājumiem, par jebko..

Jauku vakaru :-)

13.05.2011 21:41 |
 
Reitings 101
Reģ: 26.11.2010
Smaržule, man tas pats, man fiziski slikti paliek, ja vins runajas ar kaadu citu vai sarakstaas. Sirds dauzaas, karsti paliek :-D
13.05.2011 22:35 |
 
Reitings 117
Reģ: 18.01.2011
Es saprastu,ja viņš tev aiz muguras ņemtos ar citām,bet nopirkt telefonu..nezinu.Man tas neliekas nekas.briesmīgs.es būtu pārsteigta,bet netaisītos viņu lamāt,jo kā nekā tur ir arī viņa alga.
13.05.2011 22:35 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Un ko vins pats saka, par to ka nepateica, ka pirks telefonu? :-/
13.05.2011 22:35 |
 
Reitings 101
Reģ: 26.11.2010
Saara, vins teica, ka es jau tapat nelautu, jo veinreiz kad gaajaam pa lielveikalu un vins esot uzmetis acis telefonam, es esot teikusi, lai ejam taalaak, ka taapat nepirks jaunu :D
13.05.2011 22:37 |
 
Reitings 117
Reģ: 18.01.2011
Tādos brīžos vienkārši jāsaprot,ka tu viņu nevari izolēt no sievietēm.NEVARI!!Un kas notiks ja viņš parunāsies ar kādu citu ? Nu tiešām,reāli kas notiks ? Tu baidies,ka viņa būs interesantāka un viņam viņa iepatiksies,ja jā,tad tiec galā ar savu pašvērtējumu! ;-)
Reāli nav iespējams viņu iesprostot,izolēt!nAV TAČU GEJS VIŅŠ :D Tu nekad neparunājies ar kādu puisi ?
13.05.2011 22:37 |
 
Reitings 117
Reģ: 18.01.2011
Nabaga cilvēks :-D Viņam laikam ir dzelzs nervi!
13.05.2011 22:38 |
 
Reitings 101
Reģ: 26.11.2010
Smaržule, es jau zinu ka tev 100% taisnība, visam piekrītu, mana sirds to nespēj saprast.
13.05.2011 22:39 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Nu jaa, sanaak taa, ka vinam ljoti gribeejaas to telefonu un zinaaja , ka nelausi, nopirka pa kluso! :-D tas manupraat ir nepatiikami , bet nav iemesls lai skjirtos man skjiet! :-)
13.05.2011 22:41 |
 
Reitings 117
Reģ: 18.01.2011
Es tevi tik ļoti labi saprotu īstenībā.Ļoti labi!
Galvenais ir tiešām kā jau te minēja iemīlēt sevi un nekad nelūgties ja neesi vainīga.Un pat ja esi - atvainojies un labojies!
Nekas attiecībās neuzlabosies,ja nemainīsi it sevišķi greizsirdību.
Ja viņš tev teiktu,ka laiks šķirties,jo tava greizsirdība ir slimīga,tad tu mainītos?
13.05.2011 22:46 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
tavs sudzibraksts izklausijas taa,it kaa mans bijushais sudzetos par mani;D ed saldumus, augljus, utt :D teree naudu kautkur :D
paklau, meitene, ja jums ir bizness, kaa saki, tad jau par tadiem niekiem kaa nauda eshanai nevajadzetu cepties:)
tak lai ed ;D
13.05.2011 23:10 |
 
Reitings 183
Reģ: 25.01.2011
man jau šķiet, ka, ja 6 gadu laikā vēl neesi tikusi galā ar savām problēmām un tieši šīs lietas ir jūsu attiecību klupšanas akmens, tad jau nekas īpaši nemainīsies. iesaku sadzīvot ar to, kāda esi tu un kāds ir viņš + ņemt visu vieglāk, it īpaši attiecoties uz 3. punktu. tā ir tikai nauda, ja tas telefons vīrieti dara laimīgu, tak kāpēc ne :) ņemot vērā, ka jums ar naudu viss chill :) pieradini viņu, nebaries, lai nebīstas kā no bubuļa :) un par citām meitenmē tak nav vērts uztraukties, vēl jo vairāk tāpēc, ka viņš tev tam vispār nekādu pamatu nedod. tak ir kopā ar tevi ilglaicīgās attiecībās, tas nav pietiekami liels rādītājs tam, ka citas viņam nevajag? :D
13.05.2011 23:38 |
 
Reitings 416
Reģ: 21.10.2010
"Esmu NENORMĀLI greizsirdīga. Viņš nav ne draugos, ne skype, ar meitenēm netusē, nesarakstās, viss ok, bet kā lai sev, paranoiķei, iestāstu, ka viņam vajag tikai mani?"

Nevajag viņam tikai tevi, viņam ir pašam sava dzīve. Tāpat kā tev, domājams kādreiz, bija savējā. Dzīvo savu dzīvi un nepataisi viņu par savas dzīves jēgu. Kas visām meitenēm ir ar šito kaiti? Nedod dievs, vīrietis kaut kur aiziet viens pats, tad nu sēž stundām ilgi pie loga un skumst. Psc.
13.05.2011 23:50 |
 
Reitings 416
Reģ: 21.10.2010
p.s. Leo - spriežot pēc tevis rakstītā, tev vajag nevis attiecības un vīrieti, bet adoptēt, piemēram, kucēnu vai kādu citu mazu zvēru, kurš caurām dienām staigās tev pakaļ ar pielūgsmes pilnām acīm.
13.05.2011 23:52 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
patika shitaa fraaze - "Nedod dievs, vīrietis kaut kur aiziet viens pats, tad nu sēž stundām ilgi pie loga un skumst."
es pilniigi atceros savas attieciibas agraak, kad es seedeeju un gaidiiju, kad vinsh paarnaaks maajaas :D tas ir smiekliigi iisteniibaa.
14.05.2011 00:35 |
 
Reitings 339
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, ka Tu vnk pārspīlē un tiešām ir tā kā Tu ziņas beigās saki, VIŅŠ TEV IR LABS UN IZKLAUSĀS KA NOTEIKTI MĪL. Puiši ir tādi, meitenēm mīļumu vnm(ja ir abpusējas mīlestība) gribas vairāk, tas ir tikai normāli. galvu augšā, Tev ar puisi ir paveicies :)
19.05.2011 23:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits