Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Es nezinu, ko darīt ar savām attiecībām

 
Reitings 101
Reģ: 26.11.2010

Sveikas!

Vajag skatu no malas. Es vairāk nezinu, kā būt. Esmu attiecībās jau 6 gadus, viss ir lieliski un tajā pašā laikā tomēr pārāk sarežģīti. Kad nestrīdamies, attiecības ir ideālas, bet diemžēl strīdamies tik bieži, ka arvien biežāk jādomā par šķiršanos. Bet es nevaru izšķirties, es viņu mīlu tik ļoti.

Mūsu problēmas:

1. Man patīk būt mīļai un to saņemt pretī, bet no viņa pārāk reti ko saņemu. Ok, varbūt tas nemaz nav reti? Varbūt vaina ir manī, jo man visu laiku gribas mīļoties, gribas uzmanību, skūpstus, glāstus..ehh..Saņemu pāris bučas dienā, vakarā mani samīļo, sekss ir dievīgs, domā tikai par mani..bet kad skatamies TV, es viņam mācos virsū ar sevi, bet viņš nepievērš uzmanību, neko pretī nesaņemu..nu ļoti reti..

2. Esmu NENORMĀLI greizsirdīga. Viņš nav ne draugos, ne skype, ar meitenēm netusē, nesarakstās, viss ok, bet kā lai sev, paranoiķei, iestāstu, ka viņam vajag tikai mani? Mani jau pārņem dusmas, kad viņš paskatās uz citām..

3. Varbūt esmu baigā kontrolētāja un privātīpašnieciska, tāpēc viņš mēdz melot, bieži slēpt kaut ko no manis. No sērijas, viņš nopērk telefonu un man nepasaka, jo es jau neļaušot tāpat. Bet mani sāpina, ka nerēķinās ar mani un MŪSU naudu ( kas mums ir kopīga ). Man sāp, ka es rēķinu, domāju par mūsu brīvdienām, ceļojumiem, bet viņš nopērk sev telefonu jaunu, nevajadzīgu. Man sāp, ka es skrienu uz veikalu, domāju par MŪSU kopīgām vakariņām, bet viņš sev nopērk augļus, saldumus un visu apēd viens. Tā pat nav naudas problēma, nauda pietiek, bet tāda nerēķināšanās ar otru.

Ok, varbūt tie ir tādi sīkumi, bet mēs jau par sīkumiem arī strīdamies. Viņš man nekad strīdos neatvainojas, vienmer es lienu klāt, tāpēc man ir sajūta, ka es pie visām nebūšanām esmu vainīga, jo viņš nekad neatzīst savu vainu. Bet vai es varu būt vienmēr pie visa vainīga? OK, ja 2 dienas nerunātu, varbūt viņš līstu klāt, bet es esmu cilvēks, kas ilgi nedusmojas un nespēj dusmoties, viņš ir pretējs. Ok, es zinu, ka neesmu zelta gabals, zinu, ka viņam besī mana piļīšana par citām meitenēm utt. Tur arī problēma, ka man nesanāk mainīties, kaut cenšos..

Ak, kad dzirdu, ar kādiem citas dzīvo kopā, manējais man liekas tik labs un jauks, mums ir labi kopā, ja tikai mēs tik daudz nestrīdētos..

Priecāšos par komentāriem, viedokļiem, jūsu pieredzi un domām, uzmundrinājumiem, par jebko..

Jauku vakaru :-)

13.05.2011 21:41 |
 
Reitings 101
Reģ: 26.11.2010
Sorry, ka tik gari :-O
13.05.2011 21:41 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Man tikko kļuva žēl vīriešus...
13.05.2011 21:44 |
 
Reitings 164
Reģ: 27.08.2009
nu nez, man neizklausās tik traki. vairāk vai mazāk kā katrs normāls pāris . . .
13.05.2011 21:45 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Emm..cik ilgi esat kopā? Abi strādājat? :-)
13.05.2011 21:45 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
PAMET!!
Johaidī, ja viņš nemāk rēķināties ar to ,ka esi arī Tu - nu tad zini, pieliec tam visam lielu un treknu punktu. Uz galvas kapt ļaut arī nevajag.
Es sen tādu būtu pasūtījusi dillēs, neskatoties uz to man tur pret viņu ir kādas jūtas.
Es esmu maita , un to neslēpju. Ja kaut kas ir man ne pa prātam ,tad nu sorry vecīt- ej medīt citu un liec man mieru.

13.05.2011 21:47 |
 
Reitings 213
Reģ: 17.08.2010
tie ir tikai sīkumi, kurus Tu pārāk asi uztver. neredzu tur iemeslu šķirties. vīrieši vienkārši nemēdz visu laiku mīlināties utt, manējais tā arī ir teicis, ka viņiem tas tik ļoti nesaista kā sievietes. tāpat arī tā greizsirdība bez iemesla ir milzīga attiecību bojāšana.
nevajag meklēt problēmas, kur to nav! :-)
ja viss pa lielam ir super, tad kur ir vaina?
13.05.2011 21:47 |
 
Reitings 399
Reģ: 29.01.2009
Visos punktos (1.,2.,3.) patiešām redzu tikai Tevis pašas vainu. Viss ir Tavā galvā. No sērijas - pati izdomāja, pati apvainojās. Maini attieksmi!
1. Tas ir normāli, ka večiem negribas visu laiku bučināties un čivināties (ar atsevišķiem eksemplāriem).
2. Nav komentu...
3. Vīrietim gribas jaunu telefonu, jaunas tehniskas lietas. Viņš labāk kādu nedēļas nogali pavadītu mājās, nevis kruti saplānotās brīvdienās, bet kāroto lietu viņam vajag un viss. Ja Tev nepatīk, tad ierosini, ka daļu naudas atstāsiet katrs sev, nevis visu kopīgā budžetā, kuru kontrolē tikai TU, ko un kā tērēt.
13.05.2011 21:49 |
 
Reitings 173
Reģ: 29.01.2009
Nu nav brīnums, ka vīrietis slēpj no tevis, ka nopircis telefonu, ja izlasa tālāko aprakstu. :-D Es nevienam neļautu man norādīt, vai un par cik es drīkstu pirkt sev telefonu. (t) Tieši tāpat es arī mēdzu nopirkt kaut ko sev un pati apēst. Nu un? Vai viņš tev ar varu spiež jums abiem gatavot? Ja tevi tas neapmierina, palūdz, lai viņš nopērk produktus vai kādreiz ko pagatavo-normāls vīrietis neatteiks.
Patiesībā izskatās, ka tu esi apsēsta ar vīrieti un gribi izkomandēt un izkontrolēt katru viņa soli. Tak ļauj viņam paskatīties normāli TV, nopirkt sev kādu mantu..Kļūsti pašpietiekama, atrodi sev dzīvē arī ko citu bez vīrieša. Laikam viņš tevi ļoti mīl, ka to visu pacieš!
13.05.2011 21:52 |
 
Reitings 399
Reģ: 29.01.2009
Leo**: "Ja kaut kas ir man ne pa prātam ,tad nu sorry vecīt- ej medīt citu un liec man mieru."

Kā izlutināts skuķis. Gan jau atradīsies kāds, kurš dancos pēc Tavas stabules. Būs Tev vecis palikst zem tupeles bez mugurkaula. Pfff...
Nu katram savs...
13.05.2011 21:52 |
 
Reitings 101
Reģ: 26.11.2010
Gan jau, ka daļa vainas manī, bet kā lai mainās? Cilvēki tak nemainās un es arī nespēju :( Visu sarežģī tas, ka viņš ir nerunātājs, citreiz mani ignorē, nevēlas runāt, tas man sāp, es esmu ļoti, pārāk emocionāla, tas arī man kaitē.

Smaidiņ, mēs darbojamies kopīgā biznesā, tāpēc nauda kopīga, kopā esam 6 gadus.
13.05.2011 21:53 |
 
Reitings 101
Reģ: 26.11.2010
Vienīgā, tu ideāli aprakstīji, pilnīgi piekrītu tev visā. Kā lai mainos un kā lai kļūstu pašpietiekama? Man bieži liekas, ka esmu apsēsta ar Viņu, ka man neko citu vispār nevajag. Pašai riebjas, bet kā to mainīt, nezinu.
13.05.2011 21:55 |
 
Reitings 173
Reģ: 29.01.2009
Un vispār nesaprotu šos "kopīgos budžetus" un "naudas likšanu kopīgā katlā". Labi, kādu daļu naudas likt kopīgā kontā/traukā vēl ir labi, bet man nepatiktu, ja man būtu jāsāk otram atskaitīties, ka, redz, trešdien nopirku sev jaunu fēnu, piektdien aizgāju pie friziera utt., vai vēl trakāk, ja man būtu jālūdz atļauja paņemt naudu no "kopīgā budžeta". Kaut kā liekas, ka tas "kopīgais budžets" ir radīts ar domu nesatraucoties tērēt vīrieša naudu, ar domu, ka tā ir abu cilvēka nauda. No sērijas- es ieliku 50 Ls, viņš 550, budžets ir kopīgs. :-D
13.05.2011 21:56 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Nevajag jau ''mīksto'' . Vnk paradit to ,ka esmu sieviete un lai ciena.
Jo cik esmu redzejusi - daudzi ir tadi ,kas uzskata ka sievietem ir ''jadzivo'' pa virtuvi, jadod sex un jatira maja vel pec garas darba dienas.
Es nu tada neesmu gan ,kas kko tadu laus sev nodarit.

Ēst gribi? - Taisi pats! (neesmu tev ne mamma, ne kalpone)
Savandīji māju - savāc pats!
Traukus nomazgā aiz sevis pats!!
Atkritumu maisu iznes pats!
utt.. :)

Man vienkarsi ir raksturs.
Ja kads vecis sak kaut ko dirst ,vienkarsi vienmer pasaku '' Nesāc tikai vēl raudāt''..
13.05.2011 22:00 |
 
Reitings 101
Reģ: 26.11.2010
Vienīgā, nee, taa nav, kaa jau rakstiju mums ir kopigs bizness un nauda tapec sanak kopiga. Nevaru iedomaties, ka butu to daliit.
13.05.2011 22:00 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Es tevi saprotu, ka gribaas to miilinaasanos, man ir taapat :-D laikam jau tiesaam viiriesiem tas nav tik ljoti nepieciesams kaa mums :-) es arii vienmeer apvainojos, ja vins negrib samiiljoties...un par greizsirdiibu arii tevi saprotu, arii esmu ljoti greizsirdiiga, bet reaala pamata tam nav..censos mainiities, bet reizeem uznaak kaut kaadas mulkjigas griezirdiibas izpausmes ar kuraam netieku galaa. domaaju , ka vajag ar sevi straadaat un iemaaciities savaldiit emocijas, jo viiriesu pacietiiba ar nav no dzelzs! ;-)
13.05.2011 22:00 |
 
Reitings 101
Reģ: 26.11.2010
Leo, tas nav musu gadijums, vins taisa est biezaak kaa es, tikai citreiz vins neuztaisa est, bet noperk tikai naskus, jo slinko taisiit. Arii maju vins tiira kopaa ar mani brivdienaas, dara ari citas lietas.
13.05.2011 22:02 |
 
Reitings 101
Reģ: 26.11.2010
Saara, tev taisniba. Es vienmer censos savaldities, bet tados brizos klustu nekontrolejama, it seviski, kad man uznak "manis iedomaataa""greizsirdiba :-(
13.05.2011 22:04 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Man ir tas pats! iedomaataa greizsirdiiba pavisam aptumsho praatu un draugs saka, ka tados brizos nav man pat verts neko skaidrot un attaisnoties , jo man vienkarsi kaa saka ir "aizgajis ciet"! :-/
13.05.2011 22:05 |
 
Reitings 1655
Reģ: 27.08.2010
Habanera, mīļā sirds, dzīve Tev vēl aplauzis spārnus, piedod, ka tik tieši! Saprotu, ka 20 gadu vecumā vēl dzīvo ilūzijās, ka visu mūžu vīrietis to vien darīs, kā nēsās uz rokām, lutinās, nolasīs no acīm katru Tavu slēptāko domu, neskatīsies uz citām, vienmēr rēķināsies utt. Labrīt! Ar smaidu lasu Tavus vienmēr kategoriskos komentārus!

Attiecības var būt skaistas, bet tās ir jālolo, jākopj, jāstrādā! Abiem! Perfektu attiecību nav, taču ir iespējams panākt, ka labi ir abiem. Tāpēc ir jārunā vienam ar otru.

Autores aprakstītā situācija, manuprāt, nav nekas ārkārtējs! Ne Tevi krāpj, ne sit, ne pazemo! Tipisks sieviešu čīkstamais uznācis! Saņemies! Viss ir Tavā galvā! ;-)
13.05.2011 22:08 |
 
Reitings 101
Reģ: 26.11.2010
Blānša, paldies par uzmundrinājumu. Bet ko lai iesāk ar to galvu? Kā lai pārmaina smadzenes? :-D

Un kas ir Habanera? Neredzu te tādu :-D
13.05.2011 22:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits