Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

filozofiska tēma par attiecībām un robežām

 
Reitings 6
Reģ: 04.05.2011

Iedomājieties, ka jūs uz divām nedēļām aizbrauciet uz citu valsti, kurā no LV esiet vienīgais cilvēks. 2 nedēļu garunā notiek liels liels internacionāls tusiņš (studenti no visas Eiropas), burziņš vai nezinu kā vēl nosaukt (tematiskie tusiņi katru vakaru divu nedēļu garumā, alkohols un visādas orģijas) Cita valsts, sveši cilvēki.. Vai ir kādas robežas, kuras jūs būtu gatavas pārkāpt?

Nejautāju tāpat vien, jo šāds pasākums mani sagaida šovasar. Esmu nopietnās attiecībās, kuras nevaru nosaukt par perfektām, tomēr, tās veidojušās vairāku gadu garumā un šis cilvēks man šobrīd dzīvē ir galvenais un principā apzinos, ka neko tāādu nedarītu, lai pazaudētu to, kas man šeit ir, un tomēr...

Esmu ļoti godīgs cilvēks un zinu, ka nespētu kaut ko izdarīt un noklusēt, savās attiecībās man pirmajā vieta ir uzticība un atklātība. Un, es šobrīd varu apsolīt savai otrajai pusītei, kura ir manāmi satraukusies par šo lietu, ka, lai kas arī notiktu - viņš par to uzzinās, tajā pašā laikā es varu pateikt, ka es nedarīšu neko tādu, kas varētu sagraut mūsu attiecības, bet es laikam to nevaru apsolīt.

Vārdusakot, iemesls, kāpēc paceļu šo tēmu - iedomājieties sevi šādā situācijā, vai jūs tagad variet strikti pateikt, ka ievērotu visas robežas?

13.05.2011 01:48 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Līdz šim attiecībās neko neesmu darījusi aiz muguras un šī reize nebūtu izņēmums,jo savu puisi pārāk cienu un gribu saņemt to pašu arī no otra ;-)
13.05.2011 01:50 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Es nesaprotu, kāpēc tik daudziem cilvēkiem komandējumi, mācību braucieni vai citi tāda veida tusiņi saistās ar krāpšanu? Kāpēc vispār ir jādomā tādas domas? Mani parasti nodarbina domas par to, kā braucienos atpūsties un, ko tur redzēt, nevis, kādas robežas pārkāpt.
13.05.2011 01:55 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Es biju uz nedēļu :-) Biju godīga, ballējos, katru dienu skaitīju, kad došos mājās, lai būtu kopā ar mīļoto, bet priekšpēdējā vakarā, viņš esot lv ballīte mani nokrāpa (pabučojās ar ex), bija iespēja atvadu baļļukā piedzerties, astpēlēties, bet, nē, es to nedarīju! Jā, piedzeros un pirmo reizi no sirds izballējos, nedomājot ne par kādām sirdslietām, bet ne uz ko vairāk es nebiju spējīga! Nolēmu, ka pārejo atrisināšu, kad būšu lv un pēdējās dienas tur izbaudīšu, par to, cik stipra tur biju varu pateikties meitenei, ar kuru dzīvoju kopā un kura mani sapurināja, citādak droši vien būtu noslēgusies un nekur negājusi!
13.05.2011 02:01 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Bet, jāteic, ka tas jau bija diezgan pasens notikums, vairs to necenšos cilāt, un ticu, ka vairs nekas tāds neatkārtosies!
13.05.2011 02:01 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Man bija līdzīgi-3 nedēļas svešā valstī, viņš neuzzinātu pilnīgi neko + uzmanību pievērsa ļoti skaisti puiši.
Un, nē, es neko neuzsāku-pat nedejoju. Jo man ir pretīga sirdsapziņa (jā, man tā reizēm krīt uz nerviem, jo sevi graužu pat par nebūtiskiem sīkumiem).

Man ir pavisam vienkāršs domu gājien paslīdēšanas sakarā-ja paslīd, tātad esošajās attiecībās kaut kas nav kārtībā. Ja ir-tātad nekas nekur neslīdēs, un alko ir stulbs aizbildinājums.
13.05.2011 02:01 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Hmm, interesanti, ka atrodu te tādu tēmu. Mani arī šovasar sagaida pāris nedēļas citā valstī kopā ar international cilvēkiem no visas Eiropas... Es neko negrasos solīt, jo, godīgi sakot, pati par sevi nevaru galvot... Visticamāk, ka nekas tāds tur nenotiks, bet... Manuprāt, dzīve ir jābauda, nevis jānosprauž sev kādas baigās robežas, jo varbūt tā es palaidīšu garām kaut ko patiešām skaistu vai liktenīgu savā dzīvē!?
13.05.2011 02:10 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
sunsreen, tieši tā-ja gribēsies, tātad tā būs lemts, bet tad arī domāju, nevajag otram solīt, kā Tu saki.
13.05.2011 02:13 |
 
Reitings 6
Reģ: 04.05.2011
sunscreen - gadījumā nebrauc uz BEST kursiem?
13.05.2011 02:22 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Nē, nē, nekādi BEST. Kas tas ir?
Gemini - visticamāk, mums pirms aizbraukšanas nekādas šādas sarunas nemaz nebūs. Tas šķitīs lieki. Es dzīvi dzīvoju un gribu ņemt visu, ko tā sniedz.
13.05.2011 02:34 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
Ja tu būtu tik pārliecināta, tad šāda diskusija nebūtu.
13.05.2011 02:35 |
 
Reitings 2925
Reģ: 29.01.2009
nu drīzāk jau ja būtu nopietnas attiecības,tad es nedotos tādā tusiņā un man nebūtu nekāda satraukuma par robežām..
jo manā uztverē krāpšana ir arī skūpsti utt..
līdz ar to ,vieglāk ir,ja neko neizdari otram aiz muguras un nav jādomā kā to noslēpt.
ja nav attiecības,tad arī domātu/nedomātu par robežām un rīkotos pēc situācijas
13.05.2011 02:41 |
 
Reitings 6
Reģ: 04.05.2011
Es esmu pārliecināta. Vienkārši, es pašlaik domāju - "kā būtu, ja būtu?"

Un es tiešām neticu, ka meitenes, kuras visu mūžu paliks kopā ar savām otrajām pusītēm, nekad nav iedomājušās par kādu citu iespēju, vai nekad neiedomāsies.
Neticu.
13.05.2011 02:42 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
Simple_plan
Tad tu pieļauj tādu domu, ka varētu kkas notikt...jo ja tu būtu tik svētulīgi pārliecināta, tad neceptos.
13.05.2011 02:44 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Tikai Tu pati vari izdomāt, vai esošās attiecības ir tas labākais, kas var būt. Ja pati negribēsi pazaudēt cilvēku, kurš Tev šobrīd ir - nekas nenotiks. Ja šaubies,tad BEST protams ir ideāls piedzīvojums, kur noteikti var slīdēt uz visām pusēm :D
13.05.2011 02:47 |
 
Reitings 275
Reģ: 02.12.2010
es nezinu, man tieši ir citādāk.
kad esmu attiecībās viss protams ir skaisti, jauki u.t.t. bet vienmēr ,kad esmu attiecībās es uzreiz domāju par krāpšanu. ne jau tā- ka nu esmu attiecībās, tad jākrāpj. bet vienkārši tas uzreiz iezogas manā galvā. kautvai līdz šim neesmu nevienu krāpusi, jo nostrādā sirdsapziņa, bet par to esmu domājusi, gandrīz katrās attiecībās, katrā ballītē- bet tomēr nē. Laikam vienkārši vairāk mīlu brīvību un patīk būt neatkarīgai nekā uzstādīt kādus noteikumus un dzīvot pēc viņiem, bet lai tā tiešām darītu un kādu krāptu- nu nevarētu, jo uzreiz domāju- kā es viņa vietā justos. Un jā, esmu arī bijusi piekrāpta un sajūta nebija laba, tāpēc laikam tā. :-/
13.05.2011 03:12 |
 
Reitings 173
Reģ: 29.01.2009
Ja ir šādas šaubas, tad cilvēkam vai nu kaut kas nav kārtībā attiecībās, vai nu ar morāli.
Nevaru iedomāties, ka man, kaut kur ejot/braucot, būtu jāsatraucas, vai tik es spēšu būtu uzticīga. Ja cilvēkam viss ir kārtībā, var atrasties kaut vai pliku vīriešu sabiedrībā, tas neko nemainīs. Nemāku spriest par situāciju kopumā, bet man žēl vīriešus, kas ir šādās attiecībās!
13.05.2011 11:16 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Man tādu situāciju ir viegli iedomāties, jo darbā konferences tādas, kur itin biezi esmu vienīgā no LV + ļoti patīkamu cilvēku sabiedrībā, taču nekad neesmu aizdomājusies par robežām pirms tāda brauciena. Kāpēc jāuztraucas par kaut ko iespējamu? Ja būtu tur un justu, ka tūlīt nodarīšu pāri draugam, domātu...
13.05.2011 12:28 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Protams, ka problēma ir kaut kur dziļāk (attiecībās), bet to es nevēlos pašlaik cilāt.

varbūt, lai attaisnotu dažus man veltītos skarbos vārdus, paskaidrošu, ka BEST ir studentu organizācija un katru sezonu tiek rīkoti kursi visā Eiropā. Ir milzīgs konkurss uz vietām un uz tiem kursiem, uz kuriem braukšu, konkurence bija tiešām milzīga. par šiem kursiem var iegūt arī kredītpunktus, tā ka es nebraucu vienkārši divas nedēļas tusēties un dzert.

Un, jā, atdzīstu, ka neesmu 100% pārliecināta par sevi, un nedomāju, ka tāpēc esmu slikta un, ak, mans nabaga puisis, kuram ar mani jāsadzīvo. Es zinu, ka mums abiem ir savi plusi un mīnusi, abiem ir ienākušas prātā visādas domas utt., bet tas vēl nepadara vienu no mums sliktāku par otru.
Ja es pārkāptu kādas robežas, tad piekristu meitenei, kura šobrīd aizstāv puisi, kuram jāsadzīvo ar "tādu meiteni kā es".

Jebkurā gadījumā - paldies par viedokļiem :)
13.05.2011 12:36 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Lai nerastos neskaidrības, jā, cherry_cake ir tas pats cilvēks, kas Simple plan :-D
13.05.2011 12:39 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
kad biju prom tā uz pāris nedēļām, katru dienu sazinājāmies, visu stāstīju un negāju tusēt, lai gan nebūtu krāpusi 100%, tomēr negribēju uztraukt otru. vienkārši nevajag nonākt šaubīgās situācijās. iesaku nedzert.
13.05.2011 14:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits