Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūsu vīrieša privātā dzīve

 
Reitings 23
Reģ: 01.12.2010

Ko Jūs uzskatāt par sava vīrieša privāto dzīvi, kurā nejaucaties? Piemēram, draugiem.lv, telefons, darbs, kaut kādi veču "alus vakari" ar hokeju, futbolu u.tml.

It kā man nav problēmu dot savam vīrietim brīvību, bet pēdējā laikā viņš ļoti liek manīt uz savu "privāto dzīvi". Agrāk tā nebija, vismaz ne tik ļoti uzspiesti no viņa puses, bet pēkšņi viņš nomaina paroles visur, sāk dzēst telefonā visu. Nebija problēmu, ka mēs zinājām paroles vai ko citu, kaut kā 3 gadu laikā dzīvojot kopā tas bija tā iegājies, ka nemaz nevajadzēja iet kaut kādos epastos, draugos, telefonos, plānotājos vai ko tml., vienkārši... tagad viņš uzskata, ka es pārāk daudz gribu zināt. Bet NEKAD ar to viņam nebija problēmu, ka es jautāju, kas ar viņu notiek, ko viņš dara un darīs, jo mēs taču dzīvojam kopā un es ar viņu rēķinos. Viņš man stāstīja visu, uzticēja, sūdzējās/stāstīja par darbu, par skolu utt., nebija nekādu noslēpumu. Bet tagad viņš speciāli visu dzēš, neko nerāda, neko nestāsta, lai pēkšņi mani pārmācītu. Kā lai tagad uz sitiena uzticas? Protams, ka man liekas, ka tur kaut kas nav tīrs, bet viņš tik pārmet, ka esmu pārāk ziņkārīga. Bet es tāda esmu, un ir TIK grūti...

Bet strīdos vaino tikai mani. Es jau pēdējā laikā arī sāku sevi vainot, jo liekas, ka par daudz prasu... Bet no otras puses, viņš taču bija pieradis, zināja, kāda esmu un tā. Jātiek pašai galā, bet, kā jau daudzas šeit, vēlējos izkratīt to ārā. Varbūt mani nolamāsiet, varbūt atbalstīsiet, domāju, ka palīdzēs jebkas.

09.05.2011 22:03 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
ļauj cilvēkam dzīvot savu privāto dzīvi.3 gadi tomēr kopā,attiecības laika gaitā mainās.bet varbūt kādas problēmas par kurām kauns Tev stāstīt,mož ar finansēm vai zem jostasvietas..
09.05.2011 22:06 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Man tas noteikti liktu aizdomāties. (t)
09.05.2011 22:11 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Sports viņam neinteresē(izņemot auto/moto), ar draugiem neizklaidējas, alus vakarus ar viņiem netaisa, visu brīvo laiku pavada vai nu ar mani vai savu ģimeni.
Draugiem.lv, telefoni-nekas īpašs, jo viņš man liek iet naudiņas uzkrāt pokerā, reizēm pacelt, kad zvana mūsējie (ģimenes locekļi).
īsumā-man nav nekādu jautājumu,jo visu,kas man būtu jāzin, izstāsta pats, pārējais mani neinteresē.

Tu vņam neuzticies, tamdēļ laikam arī tā uztraucies. A,ja nespēj uzticēties-savus nervus vien sabeidz.
09.05.2011 22:13 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
mazliet jocigi, ka vinjs peksnji ir mainijis savu attieksmi pret shiim lietam, jo parasti jau ir taa, ka tie, kas kategoriski nevelas, lai butu kas kopigs interneta videe, pazinjo tulit..
a ta peksnji pec 3 gadiem izdomaa pardomat :D varbut sarakstas ar kadu, nez.. jo it kaa ja viss butu tirs, jau nesleptu.Jaj, man besii shis visas i-neta padarishanas vispar. Kadreiz cilvekiem tadu problemu nebija, dzivoja mierigak :)
09.05.2011 22:13 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nez. mn pazinai vecis paroles nomainija un visu ara saka dzest, ka milaka paradijas.
09.05.2011 22:13 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
esmu redzējusi vairāku attiecību izjukšanas pēc ilgstošas sievietes līšanas un okšķerēšanas, un prašņāšanas. Vīriešiem tas apnīk. Arī man pašai tā kontrolējamā subjekta sajūta riebtos.
Vienīgais, ka viņš agrāk ļāvās... nu, jā, varbūt pūkainais periods beidzies un vīrietis sāk atkal meklēt savu spēku :D
(džīz, cik es šodien stulbi izsakos :D )
09.05.2011 22:15 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Mums pēdējās nedēļas laikā bija divi nopietni strīdi par šo tēmu, beigu beigās vakar uzzināju, ka esmu puisim bieds, tādēļ daudz kas ir skaidrojums kāpēc ir tieši tā un ne citādāk. Protams, lija asaras to uzzinot, jo man likās, ka varam runāt par visu, vienmēr emsu gribējusi viņam būt čoms, nekad nespētu iedomāties, ka visa tā brīvība, kas tiek dota (jo mums tiešām nav attiecības, ka 24/7 viens pie otra pielīpam) spētu novest pie rezultāta, ka esmu ļaundare, no kuras jāslēpjas un jāsprauž batoni, cik tas ir iespējams.

Tad nu vakar gan viņš, gan es izraudājāmies.. Izrunājāmies no sirds, beigu beigās ar asarām acīs viņš man atvainojās, cik muļķīgi bija tas, kā bija sanācis, stipri, stipri samīļoja abi noslaucījām asaras un sapratām, ka esam muļķīši :-)

Kas attiecas par dr.lv, paroli zinu, bet neeju tur iekšā, esmu 2x iegājusi 3 gadu laikā, bet bija pamats un tas apstiprinājās, skype esmu šad tad ielūrējusi, bet parasti tas nebeidzas ne ar ko labu viss tiek pārprasts, tādēļ tagad, kad ir iespēja nekad neskatos, gribu cilvēkam noticēt no jauna un ticēt, ka nepieļaus vecas kļūdas.

Kas attiecas par čomu vakariem vienu brīdi bija viena lieta, ko manis ļoti slēpa, bet diezin ko neizdevās, jo ātri protu salikt bildi kopā, tāpēc tagad runājam par visu, es apsolīju nepārmest neko, ja pretī saņemšu taisnību! :-) Tāda lūk mums vienošanās!
09.05.2011 22:16 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Es tomēr piekritīšu ViltīgajaiLapsai. (t)
Man šķiet, ka viņam ir kas tāds noticis, no kā kauns, vai kaut kas viņu izsitis no sliedēm.. (t)
09.05.2011 22:18 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Nezinu, mums ar draugu nav nepieciešama sava "īpašā" privātā dzīve. Telefoni abiem ir brīvi pieejami, drauga e-pastu, skype, draugiem.lv u.c. paroles zinu, jo reizēm viņš palūdz ko apskatīties vai aizsūtīt no sevis, kā arī viņa dators ir atvērts un man pieejams visu cauru dienu. :-D Tā pat arī viņam manējais. Savas paroles nekad neesmu slēpusi, bet to, vai viņš viņas atceras vai nē, tiešām nezinu.
Tādas uzvedības izmaiņas, kā aprakstīji savā gadījumā, noteikti uztvertu ar lielām aizdomām, jo neuzskatu, ka, ja nekas nebūtu slēpjams, viņš tā uzvestos (PĒKŠŅI!!!). Es drīzāk sāktu galvā pārcilāt nesenos notikumus, drauga attieksmes izmaiņas utt., lai noskaidrotu, vai tik tiešām tās viņa pēkšņās izmaiņas ir tik nevainīgas!
09.05.2011 22:19 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Sports manējo neinteresē.Džeku vakari šad tad ir-sapulcējas pie kāda mājās tas viņa mazais draugu bariņš,iedzer alu,uzspēlē pokeru.Neierobežoju viņu-neliedzu iet.Telefonā nelienu.Dr.lv un e-pastā arī nelienu,lai gan zinu paroli.Uzticos viņam un nav man arī iekšā kkāda balss,kas teiktu,ka vajag paskatīties,jo aizdomas,ka tomēr kko slēpj.Manējais vnk ir no tiem cilvēkiem,kurš tiešām nevar ciest,ja viņam melo un pats arī nemelo.
09.05.2011 22:19 |
 
Reitings 23
Reģ: 01.12.2010
Nav jau runa TIKAI par virtuālo vidi, bet pa ļoti daudz ko! Ne jau es okšķerēju, nav tā, ka tad, kā viņš atnāk majās, tad "kur tu biji, ar ko, kādēļ atnāci pusstundu vēlāk" utt., tā NAV! Viņam ir sava brīvība un agrāk NEKO neteica, ka visu zinājām viens par otru. Viņš jau ir tāds pats, tikai tagad viņam vajag, lai mums katram ir sava privātā dzīvē. Fig viņ'zin. Mamma arī saka, ka varbūt kaut ko nelegālu dara, ko es nedrīkstu zināt, jo viņam tagad tiešām trūkst nauda biznesa attīstībai. Bet agrāk tā nebija.

Par sievieti - šaubos. Tas jau no laika gala ir izrunāts, ja būs cita/-s, momentā šķirsimies, jo viņš nemāk melot un tādas lietas noslēpt. Bet ko zini... Varbūt tiešām pienācis laiks.
09.05.2011 22:23 |
 
Reitings 577
Reģ: 29.01.2009
Esam kopaa 4 gadus bet nevienu paroli nekad neesmu zinaajusi un negribu arii zinaat.Telefonu arii nepaarbaudu un uz alus vakariem mieriigi laizu .Uzskatu ka katram cilveekam ir sava privaataa dziive kuraa citi nejaucaas.Negribeetu lai arii mani taa kaads izspiegotu taapeec nedaru citam to ko negribu lai izdara man.
09.05.2011 22:31 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Man bija posms, ka neuzticējos itkā bija arī iemesls, lai gan vēl joprojām liedzas.
Tagad viss uzticēšanās ziņā labāk kā parasti.
Laižu visur, kur vēlas(pokera vakari, futbols, hokejs, basketbols) utt. mani nesatrauc. Pat ja zinu, ka tur būs meitenes, tad zinu, ka viņš tik paflirtēs un viss :-D Nav viņam nekāds krāpšanas gēns :-P Viņi ar draugiem gan parasti neiet uz klubiem kopā, ja iet, tad viņš iet vainu tikai ar mani, vai neiet vispār, jo viņš uzskata, ka bez manis nav forši :-D :-P
09.05.2011 22:33 |
 
10 gadi
Reitings 6483
Reģ: 29.01.2009
Kaut kas tur noteikti nav tīrs, ja esi pārliecināta, ka nav cita, tad varbūt tiešām dara ko nelegālu, kā Tu jau minēji, un negrib tev to stāstīt... Bet es vairāk sliecos uz mīļākās variantu ;)
Neuzskatu, ka Tu būtu pie kaut kā vainīga!
09.05.2011 22:38 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Nu es tā sāku darīt, kad krāpu savu draugu!Telefonu vienmēr pat uz wc līdzi ņēmu :-/ nelepojos ar to, bet nu tas tā..viela pārdomām!
09.05.2011 22:41 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
nav jau runa par to, ka tas ir normāli, ka zina paroles utt!Pasarg Dievs, lai es kādam savas dotu, bet problēma jau slēpjas tur, ka pēkšņi kaut kas mainījies!
09.05.2011 22:43 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Mans draugs līdzīgi kā Gemini draugs ar saviem draugiem pārāk reti (manuprāt) izklaidējas, kopīgi atpūšamies tikai manu draugu kompānijā. Es šad tad mudinu viņu aizbraukt apciemot vecos draugus, ar kuriem viņš vairs netiekas, kopš dzīvo ar mani. Es negribu, lai, ja mēs kādreiz vairs neesam kopā, viņš jūtas kā izmests no laivas un bez draugu atbalsta.
Mēs dzīvojam kopā jau 3 gadus un nekad neesam zinājuši viens otra paroles. Ne draugos, ne skypā, ne epastā. No mana datora var ieiet manā e-pastā, tur man nekā slēpjama nav. Citur arī nav, bet kāpēc lai mēs līstu viens otra lietās?
Telefonu nekad neesmu čekojusi, neko citu arī ne. Man tas liekas nevajadzīgi. Ir jāpietur vienam otra privātā telpa, ir jābūt savām lietām, reizēm pat ir vajadzīga atpūta vienam no otra, lai saprastu, ka tomēr ļoti ilgojamies viens pēc otra.
09.05.2011 22:49 |
 
Reitings 971
Reģ: 23.01.2011
Savam puisim dr.lv paroli zinu, pirms ilga laika nožēloju,ka zināju, jo ieejot viņa dr.lv , protams BEZ atļaujas , uzgāju vienai sarakstei ar vienu kursa biedreni par vienu tusu, kur viņa pat bija sūtījusi bilde, kopējas, ar MANU draugu, tas tiešām man lika aizdomāties, jo bildēties draudziņam nepatika, tad par to ptorams bija diskusija, kur viss sliktais tika noliegts. Bet izrādījās,ka viņa viņam uzmācās. Pats vēlāk atdzinās un paziņas arī teica, ka redzēja.
Telefons- nekas īpaš, sms reti nāk, un ja ir, tad no manis.
E-pasts- nezinu paroli un nav vērts zināt.
Skype- lab ja reizi gadā pats tur ieiet.
Man dr.lv nav.
FB- ieeju reti un nekā nav, un , kad grib, tad pats ieiet tur.
Skype- sarakstes ir man ar citiem čomiem, bet draugs labi zin, kas un kā un man neko nepārmet.
SMS- tā gan ir sāpe, jo man raksta daudzi un dažādi cilvēki,pat tādi,kurus draudziņš gribētu kill,tpc tel.nedodu viņam. Tur gan privātums parādās. Par brīvajiem vakariem- visur ejam kopā, gan uz džeku vakariem gan uz tusiņiem,uz kuriem esmu uzlūgta es.

Kādreiz draugs gāja uz klubiem un dzēra, tusēja arī ar citām meitenēm, protams, tā privātā dzīves daļa ilgi nebija aktuāla, jo draudēju viņu pamest, esmu viņa draudzene, ne brīvdienu meitene vai sazin vēl kas, man nav jāklausās,kā mans puisis pa klubiem ar citām tusē.


Nav vairāk tā nodalīts katram savs privātums.

Tavā gadījumā-redzu savas bijušās attiecības,aiz kurām slēpās viena kuce, bet labi vien ir ,ka tās, nu jau bijušās attiecības , ir beigušās. Nav vajadzīgs tāds mēsls blakus, kas skrien pakaļ vairākām vāverēm vienlaikus un aizbildinās ar darba vai studiju problēmām.
09.05.2011 22:50 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Zinu visas paroles un pieejas kodus. Bet uzskatu, ka katram ir savas privātās telpas - telefons, neta portāli un sarunas ar draugiem, kuros man nemaz neprasās jaukties. Tāpat man viss tiek pastāstīts un pret visu pārējo arī ir attieksme - ja gribi, vari lasīt. Arī, ja zvana telefons, daudzreiz liek man pacelt, ja draugi zvana, bet, ja runā pats, tad es neprasu ar ko runāja, par ko runāja, kāpēc runāja.
Tāpat ticu, ka kaut ko tādā veidā var pārprast un izraisīt liekus kašķus.
mazāk zināšu - labāk gulēšu. ja būs aizdomas, nenoliedzu, ka kādreiz var'tu ieiet un kaut ko izlasīt.

tavā gadījumā - aizdomātos tomēr.
09.05.2011 22:57 |
 
Reitings 146
Reģ: 15.09.2010
mēs arī ar draugu zinājām viens otra paroles utt... ,pēdējā laikā arī ir nomainītas... es kaut kā neuztraucos, jā, man tas arī liekas aizdomīgi utt.. noteikti kaut kas tur nav tīrs... , bet nju, ja viņš sarakstās ar citām meitenēm, kāpēc gan es nevarētu sarakstīties ar citiem puišiem? :-) neko vairāk jau nē...! dari tā pat kā viņš..! tad viņš sapratīs, cik ir stulba sajūta, ka tu nomaini visur paroles, un visur visu dzēs ārā.. lai aizdomājas.
09.05.2011 22:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits