Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Insomnia*

 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010

Labrīt, dāmas, kas mostās. ;-)

Šorīt būs dikti agrā beztēma. :-D Atbraucot pēc darba un aizejot gulēt sapratu, ka nevaru aizmigt, tā jau kiegam bija atlikušas vien 3 stundas, bet nē, kurš Tev dos! Novārtījusies pa gultu, ar šausmām secināju, ka gulēt palicis jau vien vairs 1,5 tātad iespējamība piecelties būtu diez gan neliela.. Tad nu esmu piecelusies, gatavoju brokastis un lasīšu žurnālu :-D

Iedomājoties šodienu zosāda metas, skola, mājās pārģērbties/paēst un darbs. Mājās būšu ap 1-2iem naktī, uhūū, sounds pretty nice!

Kā lai šodien uztur sevi pie dzīvības jeb/un/vai neaizmigšanas?! (l)

06.05.2011 07:44 |
 
Reitings 447
Reģ: 07.03.2009
Labrīt!
Jādzert Tev būs stipra tēja vai kafija, lai neaizmigtu. Bet tā nevar negulēt. Bojā veselību. (t)
Es jau pirms stundas, kā vnm augšā, netieku gulēt par 6 ilgāk jau sen, jo draugs uz darbu ceļas vnm. Šodien jāsāk taisīt darbs. Bet, protams, negribas. :-D
Jauku dienu visām! :-)
06.05.2011 09:54 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Jau vairāk kā stundu esmu augšā, tulīt došos uz skolu, izskatās, ka būs skaista diena ! (l) (l)


Vakarā skriešu krosiņu, jau kādu nedēļu slinkojusi esmu (t)
06.05.2011 09:55 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Nu, citu variantu nav. Varbūt pa dienu sanāks kādas 2 h pačučēt, ja nē, tad... :-D
Pa ceļam aizmigšu kaut kur :-D

06.05.2011 09:58 |
 
Reitings 2057
Reģ: 28.07.2010
Labrīt! Sen neesmu te iegriezusies. :)
Pamodos nesen, jāsataisās un jādodas dienas gaitās. Brīvdienu plānos ietilpst sēt dārzu, darīt šādus tādus mājas darbus. Jauku dienu! (l)
06.05.2011 10:02 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Labrīt :-)

Es atkal ļoti agri aizgāju gulēt, bet piecelties tāpat nevarēju. Esmu pabrokastojusi un jātaisās prom uz lekcijām.
Gribētu labāk palikt mājās ar draugu, jo pēc 24h viņš jau noteikti brauks prom :-( :-( :-(

Jauku dienu (l)
06.05.2011 10:05 |
 
Reitings 96
Reģ: 07.11.2010
Labrīt! Tikko pārrados no ballēšnās, nesaprotu, vai iet pagulēt līdz lekciju sākumam, vai nē... Šovakar sagāju kopā ar vīrieti, cerams,ka viss izvērtīsies tur labi :)
06.05.2011 10:16 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Labrīt, meitenes!

Vakar neilgi pirms gulētiešanas pāršķirstīju Origo un Stockmann katalogus. Skatoties to, kas pirmajā, šausminājos par cenām, piem, vienk kaklarota ar taureņiem - 17 Ls. Ja man būtu lieka nauda tādām lietām, tad tos 17 Ls labāk iztērētu, nopērkot no cosmo meitenēm smuklietiņas. Starpcitu, Manami, Tev ļoti skaisti tie darbi! (l) Un, otro skatoties, aizdomājos, cik sen neesmu neko jaunu nopirkusi no apģērba..man drīz vairs nebūs, ko vilkt, un nevis kā parasti, kad meitenēm nav ko vilkt, bet nopietni. :-D Ar mani nepastāvīgajiem ienākumiem ir par maz, tādēļ, ja pēc šīs ned. intervijas mani nepaņems, būs uzreiz pēc skolas beigām kaut kas jāsāk meklēt. Te uzreiz atcerējos, ka jāapsveic Vespera ar jaunā darba iegūšanu! :-)

Blānša, es atceros, ka Tu toreiz vaicāji par Ogu Mandino. Es vakar sāku lasīt "Panākumu universitāti", atsauksmes gan esmu dzirdējusi ne pārāk labas, bet gribu pati izlasīt..vakar biju tik sagurusi, ka tikai 1. lekciju izlasīju. :-)

Šonakt sapnī redzēju Bifeli/Bulli (neatceros precīzi) un Guaranu. Tā kā man ir šāda tāda saistība ar elektroprecēm un laalaa, Bullis no manis pirka kaut ko tādu..bet tāda lieta, šķiet, nemaz neeksistē (varbūt nākotnes izgudrojumu nosapņoju :-D) Varu tikai pateikt, ka tā lieta saistīta ar zīdaiņiem..Bullīt, neesi sākusi plānot? :-D :-D

Un pēdējais, ko es gribu pateikt - neviena nekrāj Tuborg kodus? Man te trīs mētājās :-D
06.05.2011 10:44 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
uij, labojums, nevis no manis pirka, bet "caur" mani..un Guarana bija vienk līdzi atnākusi uz satikšanos :-D
06.05.2011 10:45 |
 
Reitings 1466
Reģ: 26.09.2010
Labrīt!
Ņam Ņam, bēbi neplānoju tuvākajā laikā, bet draudzenei gan nesen piedzima (l)
Šodien atkal daudz darāmā un viena svarīga lieta jāpaveic - ja to izdarīšu, tad viss būs ok.
06.05.2011 10:49 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Ņam ņam, kā var mani iztēloties, ja neviens bez chocoo un bifeļa mani nav redzējis :-D .
Es sapņus vispār neredzu, dīvaini :-| .
Šobrīd braucu uz darbu, būs gara diena, jo šodien plānā pēc darba augstskola.
06.05.2011 11:02 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Labrīt!

Jūtos galīgi neizgulējusies, bet vajadzēja celties, lai varu pabeigt vienu mājasdarbu un nosūtīt drauga mammai printēšanai. A to žēl 8 sant par lapu maksāt fakultātes bibliotēkā (t)

Vispār daudz darba šajai nedēļas nogalei, jācer, ka neuznāks galīgs besis, lai varu visu padarīt...
06.05.2011 11:09 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Ja jau ir, tad copy paste :-D
Oi, es tieši iedomājos - kur beztēma Gandrīz man darba dienas rītu nojauca.
Man šodien īsā diena - tikai darbs līdz 14.00
Tad braukšu pirkt ipod. Mans kreisas touch screen sāk iet čupā Pirkšu no rokām, jaunu, bet daudz lētāk, tik man jāsauc draugs līdzi, citādi iesmērēs man kaut ko Esmu gan netā izpētījusi kā atšķirt oriģinālu no fake
Tad vēl būs drusku jāpamācās, jāpalasa cosmo, kur vakar pāršķirstot izlasīju katu kādu sviestu par to, ka Tev jāzvana uz frizētavu pirms friziera apmeklējuma un jājautā vai tajā laikā taisnos matus kādam, ja tā būs, tad noteikti atcel friziera apmeklējumu Par šito tā vakar rēcu
06.05.2011 11:37 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Nu tagad esmu dilemmas priekšā vai pirkt par piečuku dārgāk to ipodu vai uzmest to pārdevēju un pirkt to jauno, kuru šodien ieraudzīju :-D
06.05.2011 11:44 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
Tad es arī copy, paste :-D

Labrīt, šodien vienā skriešanā, tūlīt jātaisās jādodas uz bērnudārzu, jāpārbauda bērni, ehhh, kā tomēr negribas, bet , ko padarīsi, jānes šāds upuris priekš kursa darba :-D
Pēc tam pie dakteres par sanitāro grāmatiņu, esmu laikam nozaudējusi kaut kur, un bail par tām izmaksām, kas vajadzēs izdot, man reāli viņu vajag tikai uz divām nedēļām , bail arī par vienām analīzēm, kuras jau man veica priekš tās sanitārās, bet tā kā esmu nozaudējusi, tad iespējams liks iet no jauna , bet tik daudz laika man nav.
Vakar mīļotais pārsteidza, atbrauca mājās, man nezinot Lai gan nojausma man tāda bija, ka viņš būs, bet domāju, ka es tik tā, kaut ko sadomājusies, bet izrādījās ka nē...ātri aizgājām gulēt, jo abi bijām pārguruši Šorīt jau agri aizbrauca uz dežūru, lai rīt būt jau mājās (l)
Dzīvoklis ir totāls kara lauks, tā nav bijis sen,kad atnākšu mājās, tad būs jāveic lielā ģenerāltīrīšana un beidzot jāsāk NOPIETNI rakstīt kursa darbu
06.05.2011 11:44 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!
Šodien darbs un studijas, nākošnedēļ gan mukšu kaut kur pasildīties, jo šie aukstie rīti no manis izsūc visus spēkus. Runājot par Ogu Mandino, katram tiešām gaume atšķiras, ja mans draugs par viņa darbiem jūsmo, tad es apkārtējos mēģinu no tiem atrunāt, jo mani neuzrunāja, bet katram savs. Guarana, Tavas bildes ir redzējušas ļoti daudzas, domāju, ka dzīvē kaut kas kopīgs ar tām ir. Pat tad, kad cosmo Tevi nemanīja, meitenes labprāt klačojās, ka blondā māsa izskatās labāk, tā kā neesam mēs visi tik neatpazīstami, cik paši sev liekamies
06.05.2011 11:45 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Guarana, zaļa pareizi saka..Tu tiešām domā, ka viņas ir vienīgās, kas Tevi ir redzējušas? :-D
06.05.2011 11:48 |
 
Reitings 141
Reģ: 26.04.2011
Labriiit :)


šitāda nakts man nav bijusi, siikais visu nakti ciiksteeja... neesmu guleejusi.. peec dushas juutos nedaudz skaidraaka..

Jauku dienu visaam!
06.05.2011 11:57 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
bāc kā es nevaru izturēt laika posmu no apmēram 8.40 līdz hhmmm pāri 9iem jo tad pa logu tieši man virsū spīd saule un cepina man labo sānu! (e) cerams, ka caur stiklu nevar nosauļoties :-D
06.05.2011 12:02 |
 
Reitings 853
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!
Veiksmīgi esmu nokļuvusi līdz darbam. Ieslēdzu sildītāju. Ir cerība, ka nenosalšu šodien strādājot :D
Nežēlīgi gribas latte, bet ir slinkums kustēties ārā no darba :D
šodien vēl jāaiziet parunāt par maģistru ar darba vadītāju. bāc, un 101 darbs jāizdara. Kāpēc tieši šodien?:D
06.05.2011 12:02 |
 
Reitings 1655
Reģ: 27.08.2010
Labrīt! :-)

Šodien aizgulējos un darbā ierados ar pusstundas nokavēšanos! Ja sestdienās šādas vaļības vēl varu atļauties, tad darba dienās nav variantu- ceru, ka vadība manu kavējumu nepamanīja (t) Toties jūtos ārkārtīgi izgulējusies :-)

Tējas Roze, Casablanku noskatīsimies šovakar! Minūtes 40 vēl palikušas. Protams, protams, tāda nedaudz banāla un pat naiva tā filma, bet, kā jau Tu pareizi saki, klasika ir klasika- jāredz! Ar Vesperu sarunājām tikšanos (beidzot) un dosimies uz "Les Amours Imaginaires". Filmai ir jābūt labai, vēl vakar viens paziņa izteicās tieši par šo filmu, kas nostiprināja manu pārliecību vēl jo vairāk.

Ņamsi, paldies! Es, savukārt, tagad lasu Osho grāmatu par sievietēm :-)

Šodien pēcpusdienā pie manis ciemos brauks draudzene, vakarā kino un vīna vakars.

Kopumā mierīga diena |-)
06.05.2011 12:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits