Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Plāksteris? (+jautājums)

 
Reitings 388
Reģ: 29.01.2009

Sveikas! Varbūt līdzīga diskusija bijusi - vienkārši gribu padalīties savā pieredzē (zinu,ka tas vairs neko nemaina), un pie reizes uzdod jautājumu nākotnei. :-)

Nesen pašķīros no puiša (oficiāli gan nē), bijām kopā dažus mēnešus. Attiecību sākumā (kā jau vienmēr) viss bija labi. Puisis tiešām foršs! Viņš bija atklāts - stāstīja, cik labi izturoties pret savām meitenēm, ka ļoti rūpējas, ka ir mīļš utt. un ka es bez maz vai negribēšu neko citu kā tikai viņu. :-D

Bet mūsu attiecībās no tā visa bija ļoti maza daļa - viņš bija vienkārši nekāds.

Un pēc mūsu šķiršanās uzzināju, ka dažus mēnešus pirms manis viņš bija izšķīries no meitenes, ar kuru bija kopā daudzus gadus (kopā dzīvoja, kopīgi draugi utt.) Viņa viņam nozīmēja ļoti daudz un atceros kā viņš pats pat reiz bija teicis, ka nevar tikt pāri iepriekšējām attiecībām (ko es "veiksmīgi" palaidu gar ausīm, jo nedomāju, ka tur slēpjas kaut kas īpašs) :-/

Tas viss liek domāt, ka biju viņam vien plāksteris un ka viņš nemaz nebija gatavs attiecībām. Līdz ar to – es viņam neko daudz nenozīmēju. Tas ir tik nepatīkami un TĀ kremt! :-( Cenšos tikt tam pāri! :-/

Man ir uzskats - attiecībās nekad nerunāt par bijušajiem! Un es tagad sāku domāt, vai tas maz ir pareizi? Jo, vai nebūtu labāk, ja es to visu būtu noskaidrojusi attiecībās? Tad vismaz rēķinātos ar to visu...

Kā ir ar Jums – Jūs runājat par bijušajiem, cik tas ir svarīgi vai nesvarīgi?

05.05.2011 13:55 |
 
Reitings 388
Reģ: 29.01.2009
Ja kas, tad ņuņņa neesmu. :-D Nesēdēšu un nepārdzīvošu viņa dēļ mūžīgi. Vajag tikai laiku, lai "atietu" no tā visa.
Un saprotu, ka tik un tā mums nekas labs tur nebūtu sanācis.
05.05.2011 13:58 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Labaak nerunat un neko nezinat... Bet interese vnm urda,itk pagatne jaliek miera,bet... Saprotu Tevi un par plaksteri noteikti nevajag but,pec pieredzes saku ;) Un,protams,nebusi njunja un tiksi paari :D
05.05.2011 14:02 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Man šķiet, ka jābūt atklātiem. Ja arī gribi plāksteri, tad tam otram tā arī pasaki- nekas nopietns, tikai kopīgi pavadīt laiku, lai aizmirstot, necerot uz ko vairāk. Ja arī viss iegrozās, ka abi saprot, ka tomēr būs kas vairāk- forši. Bet tā, labāk uzreiz zināt, kas un kā. :)
05.05.2011 14:04 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Bet runāt par bijušajiem- nezinu gan, cik ļoti vajadzīgs pēc tā. :D Man jau šķiet, ka nevajag kavēties pagātnē, esot kopā ar cilvēku, ar kuru veido savu tagadni un nākotni. :)
05.05.2011 14:06 |
 
Reitings 696
Reģ: 03.11.2010
Bet mūsu attiecībās no tā visa bija ļoti maza daļa - viņš bija vienkārši nekāds.

Tas viss liek domāt, ka biju viņam vien plāksteris un ka viņš nemaz nebija gatavs attiecībām. Līdz ar to – es viņam neko daudz nenozīmēju. Tas ir tik nepatīkami un TĀ kremt! :-( Cenšos tikt tam pāri! :-/

:-D ak nabadzīte
pati apsaukā viņu par nekādu, bet cepies, ka redz nebiji viņam lielā mīla!
05.05.2011 14:12 |
 
Reitings 688
Reģ: 29.01.2009
esam par bijušajiem visu izrunājuši, es nevarētu dzīvot kopā ar cilvēku nezinot neko par viņa pagātnes attiecību/mīlas lietām. protams, vissīkākās detaļas neinteresē, bet ieskats ir vairāk kā vajadzīgs.
05.05.2011 14:19 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Kad draugs pateica, ka viņa bijusī (viss bija tapšanas stadijā, teica, ka būtu bijušas nopietnas attiecības utt) aizgāja bojā, es laikam vispār neiedomājos,ka varētu būt plāksteris.. Tas būtu bijis sāpīgi.
05.05.2011 14:23 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet tikai loģiski zināt, kādas attiecības viņam bija pirms manis, bet tikai tad, ja pati domāju, ka būs kas nopietns. Citādi - mani pat īsti neinteresē, kas viņam ir bijis iepriekš.

Par plāksteriem - manuprāt, ir tikai godīgi pateikt kaut vai teikumu (kā to izdarīja viņš), ka vēl nav tikts pāri iepriekšējām attiecībām u.tml.
05.05.2011 14:29 |
 
Reitings 1655
Reģ: 27.08.2010
Par savu vīrieti un pagātni zinu tikai to, ka tās sievietes jau ir precējušās un abām ir bērni. Viss. Mēs neiedziļināmies tādos jautājumos, lai gan attiecību sākumā centos izdibināt ko vairāk. Protams, es melotu, ja teiktu, ka man neinteresē, kā viņas izskatās, bet, ņemot vērā, ka tās ir sievietes ap 30 gadiem, noteikti veiksmīgas un izskatīgas, pasaudzēšu savu kompleksu mākto prātu un labāk nekaitināšu pati sevi :-) Noskaņojos uz to, ka man to nevajag, un tas palīdz! Cenšos dzīvot šodienā nevis kavēties atmiņās.
05.05.2011 14:34 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Mēs ar mīļoto, sākot satikties, ļoooti daudz runājām par bijušajiem un tā bija milzu kļūda, tikai bojā nervus.

Protams, vajag pastāstīt, tā teikt, ieskicēt kāda ir Jūsu cilvēka pagātne - nu, piemēram, vai viņam bijušas nopietnas attiecības un tādā garā, jo tas arī var daudz pateikt par pašu cilvēku. Tikai ar stāstīšanu nedrīkst aizrauties, es to esmu smagi nožēlojusi :-D
05.05.2011 14:46 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
ā, un par to vai runājam par bijušajiem:-D
redz, nav jau iespējams tā izslēgt, jo gan es viņa bijušās (nu respektīvi, potenciālās, jo nekas baigi nopietns tur nebija), gan viņš manus bijušos pazīst. :-D Tāpat esmu tusējusi ar viņa brālēnu, draugiem, ienaidniekiem, viņš ar manām paziņām.
mazos miestos tā ir. |-)
05.05.2011 14:49 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Tikko iedomājos par savām attiecībām sākuma stadijā..ehh :D
05.05.2011 16:03 |
 
10 gadi
Reitings 95
Reģ: 29.01.2009
Mēs arī runājām par bijušajiem šķiršanās iemesliem utt., bet mēs abi bijām gatavi jaunām attiecībām, tāpēc bija viegli būt godīgiem un atklātiem, bet tas kā tu saki, ka domā, ka biji plāksteris - ļoti iespējami, īpaši ja viņam tā meitene bija ļoti svarīga, viņš gribēja aizmirsties un, varbūt cerēja, ka varēs veidot jaunas attiecības, lai gan sirdī bija bijusī :-/
05.05.2011 16:18 |
 
Reitings 388
Reģ: 29.01.2009
pipelsīns :-D
Man ne prātā nenāk viņu apsaukāt, jo man viņš tiešām patika (un patīk) (l)
Ar to vārdu 'nekāds' es biju domājusi to, ka viņš vienkārši "nebija iekšā attiecībās".
Arī viņš pats to atzina un pats juta, ka kaut kas nav kārtībā, bet teica, ka nezina kāpēc.
05.05.2011 18:42 |
 
Reitings 388
Reģ: 29.01.2009
Lāčuks ;)

Es arī domāju, ka viņš varbūt nemaz negribēja mani izmantot tieši par plāksteri.
Varbūt tiešām cerēja, ka kaut kas izdosies. Bet sanāca tā, ka nekas nesanāca... Un nevarēja aizmirst savu bijušo + vēl tas, ka varbūt nelikos viņam īstā.
05.05.2011 18:44 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
par bijušajiem nemaz nevar sanākt nerunāt - tik daudz kas taču ar tiem saistīts! tik daudzi dzīves notikumi, lēmumi, izmaiņas. loģiski, ka par tiem sanāk runāt. un vispār man patīk zināt par vīrieša bijušajām, lai zinātu savu pozīciju.
05.05.2011 20:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits