Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vecāku un bērnu attiecības

 
Reitings 800
Reģ: 10.10.2010

Aizdomājos par tādu interesantu tēmu. Vairāk jau par to, kā vecāki neapzinoties manipulē ar savām atvasītēm. Nu, piemēram, bērniem jau pāri 20mit, bet vecāki nespēj viņus uztvert kā pieaugušos. Uzspiež savas rūpes un pēc tam apvainojas, ja bērni atgrūž, vai noraida, ka bērni varētu zināt labāk. Neuztic atbildību un pēc tam žēlojās, ka netiek ar visu galā. Ja tā pavēro, nāk prātā 101 šāda situācija.

04.05.2011 20:45 |
 
Reitings 211
Reģ: 30.10.2010
Kad neesmu kopā ar vecākiem, tad mūsu attiecības ir foršas!
Kad esmu kopā ar vecākiem, tad mūsu attiecības ir ļooooooooooti sliktas.

Bet nu kopumā viņi vēlas saglabāt kotroli pār visu, un daudzas lietas redz tā kā paši tās vēlas redzēt. Un citu viedoklis bieži vien ir nepareiz.

Ai, vispār tinte mūsu attiecībās un vainīgais ir raksturu nesaderība visu starpā.

Bet nu savas rūpes neuzspiež,bet par manipulēšanu-tas ir no luras puses skatās; ir ļoti izpalīdzīgi, bet nu ir daudz + un -.
04.05.2011 20:57 |
 
10 gadi
Reitings 674
Reģ: 04.05.2009
Laiks rit tik ātri, ka vecāki bieži vien nemaz nepamana, ka bērni ir izauguši, tāpēc turpina palīdzēt, atbalstīt un audzināt. Tas ir tāpat, ja tev ir mazais brālis (vai māsa), kurš tev vienmēr būs mazais brāļuks arī pēc 5, 10 un 20 gadiem un neviens neiestāstīs pretējo (l)
04.05.2011 21:00 |
 
Reitings 1774
Reģ: 30.01.2009
Mums ģimenē ir izveidojušās super attiecības, vecāki neko neuzspiež, nebāžas virsū, neuzbāzīgi kādreiz piedāvā kaut ko!

Drauga mamma, liekas, ka viņa tik tiešām domā, ka mēs vēl esam bērni, ka tikai viņa zina kā labāk. Trakākais jau nebūtu tas, ka viņa tā domā, bet, ka viņa nespēj pieņemt nekad mūsu viedokli, vienmēr būs pret, brīžam liekas, ka tikai tāpēc, lai dažādām paaudzēm nesakristu domas!
04.05.2011 21:04 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
protams, tā bieži ir. Manā gadījumā māte man brutāli pārmet to, ka nestrādāju, ka tikai studēju, un visus sīkumus, kas izriet, dzīvojot kopā ar vecākiem. Savukārt, brīdī, kad jāuztic man zināma patstāvība, tad, protams, esmu viņas bērns, par kuru viņa uztraucas. Un tā uztraukšanās ierobežo atrast to pašu darbu vai vienkārši pieaugt un prast uzņemties atbildību. Un to, ka nepieaudz, to jau arī pārmet :D Ai
04.05.2011 21:10 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
Man tiesi otrādi - prasa visu kā no pieauguša cilvēka, bet es jau tikai studēju, nestrādaju un man pieaugušo dzīve ka tada ir sveša! Man nepatīk, ka no manis to prasa. Un vēl piemin, ka 21 gada, jau senāk gimene bija un stradaja... Kjipa kaunina ka 21 gada vēl aizvien dzīvoju ar viņiem :( Bet es jau nevaru neko padarīt - strādat vēl nevaru diemžēl... Diezgan saspīlētas attiecības ģimenē!
04.05.2011 21:19 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Tā kā augot reti kad reāli satiku vecākus, parunāties vispār knapi varēja, lai gan dzīvojām kopā (līdz izvācos), tad attiecības kā tādas mums ir diezgan svešas. Patiesi lietišķas.
Un nesaprotu, kā var būt tādas bez nosacījumu, sirsnīgas attiecības, jo es nespēju uztvert cilvēkus par kaut ko ļoti tuvu, ja vien neiemīlu no visas sirds, kas arī nav viegli, jo daudz kas pieredzēts un atstājis sekas. :-/ Bet nu, ja iemīlu, tad tas ir tiešām- uz mūžu. :D (l)
04.05.2011 21:35 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
manai mammai ir grūti atlaist brāli savā dzīvē, viņam tagad ir draudzene, tāpēc viņa grūti, ka brālis tagad tik reti brauc uz mājām.viņa pat raud par to visu.
pati jau dzīvoju atsevišķi no viņiem. bet es kaut kā kontrolei nepakļaujos, ļoti minimāli, bet mums ir labas attiecības.
04.05.2011 21:42 |
 
Reitings 1248
Reģ: 24.04.2010
Manas attiecības ar māti līdzinās suņa un kaķa dzīvei, nepartraukti plēšamies. Labi,man ir tikai 19, bet vienalga,man var būt ir savs viedoklis un savs skatījums uz savu dzīvi. Tēvs-ik reizi,kad man ar draugu rodas domstarpības un sākas par to kāda asāka diskusija, tēvs vnm iejaucas mūsu sarunā un nostājas drauga pusē, pat nezinot ,kāda ir situācija, un tad gribas viņiem abie ievilkt tā kārtīgi...
Attiecības ar vecākiem pēdējo mēnešu laikā ar vien liktākas un sliktākas paliek... (s)
04.05.2011 21:53 |
 
Reitings 77
Reģ: 29.03.2011
Bet ir tāds teiciens, ka mēs visi esam bērni, kamēr mums ir vecāki.. Protams tas nenozīmē, ka vecāki drīkst manipulēt ar saviem bērniem kā vien iegribās.
04.05.2011 22:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!