Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Rīgas dzemdību nams!

 
Reitings 40
Reģ: 18.10.2010

Sveikas, takā man līdz dzemdībām nau tālu bijām apskatīties Rīgas dzemdību nama 7.nodaļu un konsūtējāmies ar vecmāti.Teikšu atklāti ieraugot dzemdību nama 7.nodaļu biju nedaudz šokā domāju, ka vis būs gaiš un jauks un iskatīsies viss jauki un sakisti, bet viss bija pretēji Viss bija tumš gais visur šausmīgi sasmacis paātās vis likās tāds mitrs un pašas dzendību telpas iskatijās šausmīgi ār vecām zaļām flīzēm kuras dažas ir pat izkritušas un vis tik drūms nu man liekas, ka diezgan patīkami tādās tepās dzemdēt nau.Tpēc gribēju jums pajautāt vai kāda kura nesen ir demdējusi citās Rīgas dzemdību nama nodaļās var pateikt ka iskatās tur, jo vecmāte no rīgas dzemdību nama teica ja ir dzirdētas atsauksmes par kādu konkrētu nodaļu reģistratūra var pateikt lai liek tajā un vņi ielik tevi kur tu vēies ja tur protams būs brīva vieta.

04.05.2011 20:23 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Varbūt labāk dodies uz Igauniju dzemdēt? OLG'a savā laikā dikti slavēja
04.05.2011 20:26 |
 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009
Draudzene dzemdēja siguldā ;) Viņa bija ļoti apmierināta, telpas ar labas ;)
04.05.2011 20:31 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Ogres slimnīcā dzemdību nodaļa ir diezgan jauka :-) Lielākā daļa radinieču ir tur dzemdējušas, dakteres arī jaukas un nav nemaz tik tālu no Rīgas :-)
Privātās palātas pavisam foršas ;-)
04.05.2011 20:31 |
 
Reitings 254
Reģ: 31.05.2010
Pirmo bēbi dzemdēju Bulduros, bet attieksme no personāla varāja būt labāka, laikam vajadzēja naudu piedāvāt.. |-) :-D
04.05.2011 20:33 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
Tik tiešam iesaku dzemdēt Lietuva avi Igaunijā! Es pati NEKAD LV nedzemdetu - jabut trakai, lai tā riskētu...

Pie tam EST un LT ir daudz kvalitativāki šadi pakalpojumi - cenas labākas, attieksme, palātas... Tik tiešam ja vēlies izbaudīt mieru un nepiedzīvot lieku stresu iesaku dzemdēt ne LV!
04.05.2011 20:34 |
 
Reitings 254
Reģ: 31.05.2010
Bet dzemdības taču nav nemaz tik paredzams process, lai varētu tik mierīgi dzemdēt Igaunijā vai Lietuvā.. :-O
04.05.2011 20:35 |
 
Reitings 47
Reģ: 06.12.2009
Varbūt arī apstākļi ārpus Latvijas ir labāki, bet es tomēr gribētu, lai man dzemdības notiktu latviešu valodā un es tiešām saprastu VISU, ko man teiktu ārsts vai vecmāte.
04.05.2011 20:36 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
man draudzene dzemdēja Stradiņos.. viņas teksts - lai nu kur, tikai ne Stradiņos... (t)
04.05.2011 20:38 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Es neesmu dzemdējusi, bet sakiet, tās, kuras dzemdējušas: jums tiešām bija svarīga flīžu krāsa tajā brīdī?! Cik esmu dzirdēju,tad dzemdībās uz visu ir poo, visas domas tikai par to,lai ātrāk bērnu dabūtu ārā..
Un cik patiess ir apgalvojums,ka ja nedod Dievs kaut kas, vienalga uz Dzemdību namu vedīs.Tad kāpēc dzemdēt citur? Dēļ sienām?
04.05.2011 20:42 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
Nuu es gan ieteiktu ieiet mammam/tetiem .lv kas draugos tā aplikācija un palasīt atsauksmes forumā par pieredzi dzemdējot! Uz katru pozitīvu atsauksmi - 5 negatīvas! ;)


Te jau arī var, ja visiem samaksā - māsiņam, ārsteim, vecmātēm + vēl pie mums jamaksā par "ekstrām" ģimenes dzmedībām, dzemdībām ūdenī, epiduralos anest. un tml... Normālā valstīs šie nav ekstar pakalpojumi, bet tiek iekļauti "pamata piedavājuma"! Pie musm pat jāpiemaksa lai tētis var but klat! citur tā nav!


Nu es noteikti izvēlētos kvalitatīvu medicīnu virs valodas! :) Es pati studēju mediķos un saprotu cik svarīgi ir lai dzemdībā stāv apkārt ir uzmanigi, profesionāli un saudzīgi speciālisti, lai nav lieks stress - jo tas var kaitēt mazulim! :))

Pie tam esmu bijus R.dz. namā - kādas tur darbinieiem sejas ziteiksmes - es vspo jutos avinīga ka es tur esmu bijusi (pati endzemdeju - nacu ciemos) - tik nožēlojama un drūma atmosfēra - fuj...
04.05.2011 20:43 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
Nuu es gan ieteiktu ieiet mammam/tetiem .lv kas draugos tā aplikācija un palasīt atsauksmes forumā par pieredzi dzemdējot! Uz katru pozitīvu atsauksmi - 5 negatīvas! ;)


Te jau arī var, ja visiem samaksā - māsiņam, ārsteim, vecmātēm + vēl pie mums jamaksā par "ekstrām" ģimenes dzmedībām, dzemdībām ūdenī, epiduralos anest. un tml... Normālā valstīs šie nav ekstar pakalpojumi, bet tiek iekļauti "pamata piedavājuma"! Pie musm pat jāpiemaksa lai tētis var but klat! citur tā nav!


Nu es noteikti izvēlētos kvalitatīvu medicīnu virs valodas! :) Es pati studēju mediķos un saprotu cik svarīgi ir lai dzemdībā stāv apkārt ir uzmanigi, profesionāli un saudzīgi speciālisti, lai nav lieks stress - jo tas var kaitēt mazulim! :))

Pie tam esmu bijus R.dz. namā - kādas tur darbinieiem sejas ziteiksmes - es vspo jutos avinīga ka es tur esmu bijusi (pati endzemdeju - nacu ciemos) - tik nožēlojama un drūma atmosfēra - fuj...
04.05.2011 20:43 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Dzemdību namā vnk diezgan daudz pa dienu dzemdē, tāpēc ārsti velta mazāk uzmanības!
Stradiņos man nepatika palātas, tādas neomulīgas likās.
04.05.2011 20:45 |
 
Reitings 1774
Reģ: 30.01.2009
Par Rīgas dzemdību namu es neko nemācēšu atbildēt, jo pati dzemdēju Liepājā!

Bet, uz jautājumu par sienas krāsām - īstenībā tieši tajās dažās dzemdību minūtēs, protams, ka bija vienalga, bet, man sanāca četras stundas pavadīt dzemdību zālē un bija patīkami, ka sienas ir maigi dzeltenas (citās zālēs citos maigos toņos), telpa gaiša, tīra - pats par sevi, bija omulīgi. Es tam pievērsu uzmanību, pat piedomāju, cik skaisti, tas novirzīja manas domas no sāpēm. Domājams, ja man būtu jāskatās ar negācijām uz nokritušo flīzi, būtu nomākta, līdz ar to arī to periodu grūtāk pavadīt. Un ja vēl jāguļ 24 h! :-O

Tā lūk! :)
04.05.2011 20:50 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
Atmosfēra ir loti svarīga - grūtniece jūtās drošak un mierīgāk omulīgas, saulainās telpās, nevis kaut kāda PSRS sanatorija tipa istabā... Grūtnieces psiholoģiskais stāvokli ir ļoooti svarīgs dzmedību laikā - arī draudzigs personāls ir svarīgs! Sieviete jau nav vainīga, ka pirms viņs ir varbūt vēl 5 dzmedētājas pieņemtas, ka sliktais noskanojums jaizgāz uz viņu! Katrs pacients ir unikāls un prasa īpasi attieksmi - it īpasi grūtnieces. Diemžēl LV ārstiem lielākoties jēdziens jauka attieksme ir svešs! :)


Es gan ieteiktu ja ar veslību viss Ok un labas prognozes mēģināt ūdens dzmedības - mazulim ir vieglāk piedzimt un mazaks stress - nonākt siltā ūdenī ir tikamāk nekā uzreiz aukstā sveša pasaule! :) Protams to visu slimnīcā - bet ne LV. :)


Gan jau ka slikti nebūs ja painteresēies par dzmedībām kaimiņos! :)
04.05.2011 20:51 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Ja man būtu jādzemdē, darītu to savā pilsētā Kuldīgā, jo slimnīca ir jauna tikko izremontēta, telpas gaišas, viss jauns un superīgs. Arī mazāka pilsēta dzemdētāju nebūs tik daudz, kā citur. ;-)
04.05.2011 20:57 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
Nja - ja dzmedē dazas minūtes tad ja, bet citām no dzmedību sakuma līdz bēbja izstumsanas fāzei var pat pusdiena paiet!

Mana mamma ģimenē ir vienigais bērns, jo vecmamma viņu dzmedeja 10h!!!!!!!!! Un tas bija tik drausmīgs pārdzīvojums, ka viņa nolema vairs nekad nedzmdēt!

Mani mamma piedzemdeja 3h, māsu tapatās aptuveni! Tgd nesen pusbralim sieva dzmedeja - uzreiz kā nogaja ūdeņi arī dzemdeja - nebija ilgi jagaida - bez sapēm, mierīgi! :)

Ja man butu vairakas h jāgatavojas līdz izstumšanai tad gribētu to posmu pavadīt patīkamos apstākļos!
04.05.2011 21:06 |
 
Reitings 304
Reģ: 01.05.2009
es dzemdeju Rīgas dzemdibu nama 8.nod. dzemdibu palata bija ka aprakstijia r zalam flizem, bet man bija galigi vienalga, kaut ari pavadiju taja no pl.16-2.30 naktī. Attieksme bija laba. Pecdzemdibu palatu daliju ar vel vienu maminu, bet otro reizi noteikti nemtu vienvietigo vai gimenes.
04.05.2011 21:09 |
 
Reitings 399
Reģ: 29.01.2009
Piedod, būšu riebīga un pakritizēšu Tavu rakstības stilu vai drīzāk nepareizrakstības! "nau", "iskatās", "gaiš", "tumš", "gais" utt..., nekomentējot drukas kļūdas un komatu lietošanu... :-O Nenoturējos pakritizēt, jo nenormāli "griezās" acīs... Nezinu pat kādēļ, bet nevarēju neuzrakstīt šo darvas pilienu! Laikam tādēļ, ka patiešām - drausmīgi! :-/
04.05.2011 21:15 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
želej...., Es zinu sievietes,kuras ir dzemdējušas 18h :-D
04.05.2011 21:19 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
Cruella - ārprāts! :O :D Tas gan ir bijis piedzīvojums... Cerams, ka manejais naks kā tāds purkšķis ārā :D:D:D:D
04.05.2011 21:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits