stulbi,bet vajadzētu..

 
Reitings 663
Reģ: 28.12.2009

Iespējams,ka kāda pārliecinās,ka nevajag,bet uzrakstīšu, ko gribās...

Man tomēr "niez nagi", lai uzrakstītu puiša vienai druškai un pajautātu (no sveša profila) - ir viņai kādas attiecības ar manu puisi vai nē!

Jā,protams,nav garantijas,ka viņa man uzrakstīs taisnību (vispār nesaprotu,kāpēc es sevi tā moku!),bet pēdējās dienās man šī lieta neliek mieru - visu laiku pa prātu jaucās!Puisis jau pats saka,ka nekā tur neesot,bet man negribas ticēt.Jā,laikam šajā jautājumā es viņam neticu!!!

Es tik nezinu - vajag/nevajag, kā labāk uzrakstīt un pajautāt.Protams,ir viņai mode izlasīt vēstules un neko neatbildēt un nobloķēt,tas ir slikti!

Pat gribētos noskaidrot - tiešām viņam ir nozagts telefons vai man fleitē,varbūt caur viņu sanāktu numuru noskaidrot,lai gan vienu reizi mēģināju un nekā,neko par viņu nesaka,lai gan rakstīju no īstā profila un viņa zina,ka esmu viņa meitene (s)

Vnk neesam tagad abi dažas dienas sazinājušies,tāpēc arī man tāds nemiers!

Uzklausīšu visu - gan kritiku, gan ieteikumus!Varbūt tiešām nevajag to visu,bet man galvā ir juceklis

03.05.2011 17:25 |
 
Reitings 663
Reģ: 28.12.2009
Vēl varu pieminēt to,ka mēnesi nesatikāmies,jo viņš bija ārpus LV.Pēdējo reiz,kad runājāmies,es teicu,ka neredzu attiecībām nākotni,tad viņš visu laiku turējās tam pretim un teica,lai dod viņam laiku sakārtot visas domas un tā,ka viņš centīsies sevi savest kārtībā!
Pagāja tas laiks un tagad,kad sarakstījāmies,viņš pats mani uzmeklēja un teica - ka ļoti vēlas mani satikt,ka ir sailgojies pēc manis!!!
Tagad,kad viņam ir mašīna - viņš pat mani retāk apciemo,nekā tad,kad tādas nebija (s)
Tad nu tagad esmu apbruņojusies ar pacietību un gaidīšu,kad varēsim parunāties,bet pati viņu neuzmeklēšu :-|
Pat aizsūtīju viņam smuku kartiņu,lai apsveiktu svētkos (protams,netā!) (s)
03.05.2011 19:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits