darba dzīve

 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009

Sveikas!

nu ko, eju sen gaidītajā praksē, taču nez kādēļ esmu tālu no tā prieka, kuru gaidīju, beidzot strādājot savā jomā. nu jā, esmu jau tikai pirmais kurss, tapēc neko daudz nejēdzu, taču man visu laiku liekas, ka esmu pārāk stulba, pārāk neprasmīga (kas tā laikam gan jau nav), es jau zinu, ka visi profesionāļi ir sākuši no nulles, bet mani tracina tā nulle, es gribu jau uzreiz būt baigos darbu aukstumos. :D es pati nesaprotu, kā lai pasaku, ko vēlos. vnk es jūtos galīgi nedroša tajā darbā... es nez, nav jau tā, ka man nepatīk, ir jau interesanti.... es nezinu, kaut kādu stulbumu rakstu, bet nu tas, ko vēlos no jums- vēlos, lai pastāstat par savām pirmajām gaitām karjerā- prakses, pirmais ar profesiju saistītais darbs, kā jums patika, vai jutāties pārliecinātas par sevi tajā jomā. gribu zināt, vai esmu tāda vienīgā, kas vēl neko nejēdz vai vrb tā ir zīme, ka esmu nepareizajā vietā? lai gan pagaidām man tādi sīkumi vien jādara, tādēļ nav vēl īstas skaidrības par īsto darba procesu...

02.05.2011 23:52 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Galvenais jau arods, lai patīk.
Pirmajā prfesijā es nespēju-visu laiku likās, ka neesmu īstajā vietā, tamdēļ visu darīju ar grieztiem zobiem. Un ļoti arī sajutu,ka no nezināšanas ieraiujos sevī, vistrakāk pēc UK prakses, kur mūs vel ar drab biedri (tiesa, arī citus) lamāja par idotiem :-D
Tamdēļ, arī ir mezliet uztraukums kā būs iesākt šo profesiju-šādālīmenī-vērtējošā. Jo brīvprātīgi jau bija vieglāk-neviens nevērtēja, varēju savā gliemeža ātrumā (reizēm) čubināties :-D
03.05.2011 01:23 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
interesē jau, jā, un paldies, Gardumiņa, Tu mani bik nomierināji. vnk ir tāds apjukums un nesaprašana, bet tas jau laikam normāli pirmajās darba gaitās. :)
03.05.2011 01:24 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
protams, paldies arī pārējām meitenēm, kas dalās savā pieredzē. tgd vismaz saprotu, ka tas nav nekas pretdabisks- tā nesaprašana. :)
03.05.2011 01:25 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Ņem par labu :-)

03.05.2011 01:26 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Es pec izglitibas un parliecibas esmu zurnaliste, bet, kad atceros savus pirmos rakstus vidusskola, ui ... Sev skitu tada pati neprasha un jau domaju, ka shi profesija noteikti nav domata man. Tacu laiks gaja, tiku pie laba skolotaja sava laucinja un riktigi labi pieshavos, daudz kas iegaajaas automatiski, no daudziem joprojam macos, noteikti japilnveidojas ari pashai visadas citas jomas, jaapaplashina redzesloks, radoshi jaadomaa un viss notiks :-)
04.05.2011 16:17 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Kad es bērnu namā sāku strādāt, es pat nemācēju runāt ar bērniem - nu tajā uķi puķi izteiksmē, kādā ar maziem bērniem ir jārunā:D Es to nekad nebiju darījusi:D Bet nekas, iemācījos visu.
04.05.2011 16:28 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
ziniet? es pačīkstēju bikiņ un nākošajā dienā gāja ļoti labi. :) tikai zinu vienu- ka noteikti vēl ko apgūšu bez šīs profesijas, tāpat sevis pašas pilnveidošanas un daudz jauna uzzināšanas pēc. :)
04.05.2011 16:44 |
 
Reitings 728
Reģ: 21.07.2010
patiesībā tas ir ļoti labi, ka Tu apzinies, ka neko daudz nejēdz, jo tas liek turpināt mācīties, un realitāte jau tāda arī ir - bet Tu jau arī neko nejēdz, Tev ir tikai pirmais kurss, zināšanas ir tikai pamatos. Nevar uzreiz gribēt kalnus gāzt - galvenais ir mācīties, darīt un nebaidīties izrādīt iniciatīvu.
04.05.2011 17:03 |
 
Reitings 576
Reģ: 29.01.2009
Oj, liekas, ka Tu raksti par mani. :D
Man ir līdzīgi. Bet es saprotu, ka viss tiešām ir atkarīgs tikai un vienīgi no manis pašas līdz ar to saprotu, ka ja strādāšu un centīšos viss būs.
Es gan esmu 2.kursā, bet vienalga nejūtos diez ko gudra. :D
Tagad arī jaunā darbā daudz kas jāmācās. Un arī šeit viss ir atkarīgs no manām spējām un centības.
04.05.2011 22:37 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Negribu sevi lieliit,bet man iedzimta prasme stradat ar berniem..Pirmajas praksees klaajas labi, jo pratu saprasties,rast kopigu valodu, bet bija stundas,kuras gaidiju ar bailem un ta bija matematika...Bet kad vairak piekjeros klaat sevis pilveidosanai,bailu nebija :) Skolotajas mani vienu pat atstaaja,tik sarakstija atzimes par stundam un viss. Lielakas bailes bija iet pamatskolas un vidusskolas klasees,bet liela atslega ir tajaa, ka pielagojies vecumiem utt,liidz ar to problemas un bailes zuda! Esi paarliecinata! Kad saaku stradat,ir savas bailes, bet pirma nedelja aiziet nemanot un juuti,ka esi vai neesi sava vieta :) Lai gan man loti labi padevas darbs ar skoleniem, sapratu, ka tomer tas nav man un tagad mekleju ko citu...Dziive ir ka labirints-maldies, kamer atrodi izeju. Meklee, strada ar sevi un bus labi :)Un galvenais, nelauj sev kapt uz galvas,atceros,ka pirmaja prakse mums praktikantem lika darit visu,ko vajadzeja un nevajadzeja,bet zini,ari ta ir laba dzives skola ;) Veiksmi un parliecibu! :)
05.05.2011 13:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits