Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nenormāli!

 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010

Kas tas par absurdu? Kuldam disciplinārais sods uz 3 spēlēm (e) tīri teorētiski, var būt arī tā, ka viņam PČ ir beidzies...

Kapēc vakar to nefiksēja kā pārkāpumu?! (e)

M**cība!

01.05.2011 19:47 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
tu gan veelu pamodies, no riita puses jau bija shitas zinaams :D
Bet, piekrītu tev..tā patiešām ir maucība. (e) ceru, ka mūsējie iesniegs apelāciju, lai gan diezvai ko panāks, bet tomēr.
01.05.2011 19:51 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
toch ;-) , labāk jau būtu iedevuši līdz spēles beigām tad un viss. (t) (t)
01.05.2011 19:53 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
tas jau nebija tiishi,ka apgaaza gar zemi.manuprat netaisniigi sodiits un vispar vakar skatoties uz to speeli,tiesneshiem gribeetos ar kko iesviest tik zhel ka esmu pie PC ekraana nevis klaatienee (e) :-D
01.05.2011 19:55 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Nu es tikai tagad izlasīju, no rīta vēl klausījos, ka spriež par piešķiršanu. (e)

Tas tā..nesportiski, manuprāt. Protams, uzkāpt čempjiem uz varžacīm, bet nu.. Un tiesāšana vispār jā. Acīmredzot, nepatīk, ja kāds spēlē labāk nekā gaidīts, tad ņem un mazliet ''piepalīdz'' .
Īstenībā esmu dikti sašutusi.

Vot varētu par spīti visiem vienkārši rīt somiem kick ass ! :-D
01.05.2011 19:58 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
ha ha ha, starp citu, es jau vakar zināju, ka būs sekas:
nedaudz no vēstures, tie, kas atceras leģendāro KArsuma izslēgšanas paņēmienus pret zviedru un šveicieti, tīri, bet Kiram mutiski no augšas bija ziņojums - kas tāds atkārtosies - automātiski diskābelis.
Šoreiz tas pats, tas tikai parāda kāda tur ir politika un kā respektē lielās hokejas valstis, nu šis tiem, kas to neredz pēc tiesāšanas, kura arī daudzas reizes ir nevisai godīga!, un pie tam skaidri parāda mūsu vietu - Kira, Tu vari sprēgāt Fāzelam ko un cik gribi, dzert konjaku ar visiem pēc kārtas, bet LAtvija ir un paliek pēc lielajām komandām! Respēkts jānopelna, kā teikt!
Un čempionāts nav beidzies, izlaižot 3 spēles, paliek vismaz vēl divas, vai nu otrā riņķa spēles, vai arī spēles par palikšanu A divīzijā!
01.05.2011 19:58 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
Ak jā komisijā, aks izskatīja Kuldas lkeitu bija arī Ozoliņš, galvenais iemesls esot palēkšanās pirms spēka paņēmiema izpildes.

Bet par apelāciju - nav jēgas, neko nemainīs, tikai izsviedīs nodokļu maksātāju naudu! (No vēstures - neviena apelācija, apstrīdēšana no LAtvijas puses vēl nereizi nav izskatīta ar pozitīvu iznākumu)!

Tāda dāmas ir realitāte. Vai nu pieņemiet to vai raudiet!
01.05.2011 20:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits