Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kādēļ tā notiek?

 
Reitings 133
Reģ: 29.01.2009

pēdējā laikā tik par to aizdomājos, kad esam kopā ar draugu, dažreiz pat tik asi varu ko pateikt vai tik ātri apvainoties, izvairīties, bet kā viņa nav blakus, tā pilnīgi mirkstu un grimstu skumjās ..

kādēļ tā notiek, kad tikai viņa nav blakus, saprotu kā viņu dievinu un cik ļoti bez viņa nespēju, taču esot kopā tā dažreiz varu sāpināt..? vai tas liecina par to, ka attiecības jūk?

30.04.2011 23:16 |
 
Reitings 133
Reģ: 29.01.2009
šodien arī.. viņš no rīta aizbrauca uz vienu pasākumu un tiksimies ŗīt pašā vakarā, bet man jau liekas ka gals klāt.. vaina arī tajā ka man nav tādu draugu vai nodarbju ar ko kliedēt laiku.. :(
30.04.2011 23:17 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Re, pati pārdomāji un pati atradi atbildi uz savām pardomām. Nevajag izšķīst attiecībās. Man arī nav daudz draugu, jo neesmu īpaši draudzīga un nav arī vairs baigā stimula uzturēt družbu. Bet atrast, ko darīt pašai 9un man patīk daudz ko darīt vienai) var vienmēr. kaut vai kursi.
30.04.2011 23:22 |
 
Reitings 544
Reģ: 29.01.2009
Tas notiek tikai tāpēc, ka tev ir daudz laika un nav ko īsti darīt. Kad nav ko darīt, tad sāk pamanīt visādus sīkumus, kas kaitina (tie asie vārdi, ko saki draugam).

Man tā ir bijis (vairs nav, jo strādāju un nav laika kasīties) un mammai tā ir vēl joprojām. Viņas draugs strādā 4h dienā un tad izdomā visādus sviestus un vnk kašķējas un tā jau gadus 5 un man tas viss jāuzklausa :D
30.04.2011 23:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!