Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tāpat vien.. :)

 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009

Sveikas.

Nu ko piektdienas vakars meitenes - esmu vēl birojā, man vēl šādi tādi darbiņi , priekšnieks prom , bet es un mans kolēģis (kurš vairs nav mans draugs) tepat.

Man besī tas klusums ,kas valda te - lai no tā izvairītos es klausos mp3 savu .

Mēs normāli salecāmies . Bet tas nekas - so what? Īstenībā man ir pilnīgi pie pakaļas ko viņš domā par mani. Kasāmies par darba lietam - ja kādai interesē.

Uzgriezu muguru un aizgaju uz savu telpu pēc ta strīda. Tiko jau atkal bija ievilcies pie manis un lūdza palīdzību nelielu , ok neateicu. Brīnums ,ka vēl šis paldies pateica (stulbais histēriķis)

Es Te šēžot izdomāju , ka piektdienas vakaru es šitā nepavadīšu , došos kaut kur VIENA .. sapratu ka vēlos ļoti sushi, jāiet ir vakariņās.

Gribēju ar draudzenēm , bet nu netiek viņas , nāksies vienai. :)

Nākamnedēļ vai aiznākamnedēļ kolektīvā būs jauna meitene tā teica priekšnieks.

Viņa tiks apsēdināta otrā telpā kur mans kolēģis , blakus viņam. Nice.

Gan jau šis viņu ''copēs '' , bet nu ok -lai jau!

Man tagad liekās jau tā meitene pilnīgi nekāda , nedomāju ar šo nemaz runāt.

Es pat nezinu kāpēc es te kaut ko tādu vispār rakstu.. :D

29.04.2011 20:44 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Man jau gan izklausās,ka tevī ir maza greizsirdība uz to otru meiteni un ka tavs kolēģis varētu viņā ieskatīties :-)
29.04.2011 20:47 |
 
Reitings 23
Reģ: 02.05.2009
:-D ka dienasgramataa! 8-)
vnk , dari, kas tev patik, unka uzskati par pareizu, jo-majo!mes tak vienreiz dzivojam,... 8-)
29.04.2011 20:49 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Nu nepatīkami jau būs , ja viņi viens gar otru un turklāt vieni paši citā telpā..
ai.

Es labāk papriecāšos par to , cik jauks laiks ārā un kad daba plaukst.. :) Mostās.
Man neko vairāk nevajag.
Dzīvoju tālāk.
29.04.2011 20:51 |
 
Reitings 213
Reģ: 03.01.2011
HABANERA* - esmu sekojusi līdzi Tavām diskusijām. Un laikam esmu palaidusi, ko garām.. Kādēļ gan pašķīrāties? :-/
30.04.2011 01:56 |
 
Reitings 1632
Reģ: 26.04.2010
Labvakar!

Esmu pārradusies no Musiqq koncerta,par kuru savu sajūsmu izteicu otrā diskusijā.

Esmu piefiksējusi,ka šogad man ir daudzu jaunatklājumu un pirmo reižu laiks- tā šodien pirmo reizi biju uz uzacu krāsošanu un skropstu krāsošanu,rezultāts patīk,bet kaut kā acis kož nedaudz.


Esmu nogurusi,jo gara diena izvērtās,bet rīt jau agri jāceļas,došos gulēt. :-)
30.04.2011 02:04 |
 
Reitings 1632
Reģ: 26.04.2010
Pašai smiekli sanāca,kā uzrakstīju iepriekšējo komentāru ar "esmu" :-D
30.04.2011 02:06 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
čau! :)
es jau pāris h kā no darbiņa mājās.. :) neko īpašu nedaru.. :) kko ātri apēdu.. tag vārtos pa gultu un dzeru kokču.. :) saldākam miegam. :) rīt vēl darba diena, tad 2 brīvdienas.. mana pirmā darba nedēļa būs beigusies. :) prieciņš .. :) tā nekā īpaši jauna nav.. :) nogurums patīkams pēc darba.. :)
30.04.2011 02:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits