Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Piektdiena, 29. IV

 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009

Labs rīts, mīļās! (l)

Tā kā jau pāri septiņiem un vēl nav izveidota beztēma, tad man tas gods šoreiz un atkal. 8-)

Ceru, ka labi gulējāt un mostaties ar skaistu un pozitīvām emocijām piesātinātu noskaņojumu, jo es negulēju vispār. (s) Pus nakti lasīju par Keitu un Viljamu, un tad kaut kā tiku gan līdz princim Filipam, gan līdz princeses Karolīnas atvasēm... (s) :-D Varētu tā naivi cerēt, ka vismaz sapnī man kaut kas karalisks rādīsies! (l) :-P

Lai visām jauka, saulaina, silta un smaidiem bagāta diena! (l) :-P

P.S. Ir vēl kāda, kas tiiiiik ļoti vēlas redzēt Keitas kleitu? :-P :-D Mani traki moka ziņkāre! (l)

29.04.2011 10:13 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Mosties, celies, smaidi un baudi lielisko dienu! (l) 8-)
29.04.2011 10:16 |
 
Reitings 579
Reģ: 09.04.2011
Lāāābrīīīīt! (l) Saulīte spīd, ir piektdiena un šodien Keitas un Viljama kāzas. Es arī nespēju vien sagaidīt. Gribu redzēt gan kleitu, gan visu pārējo. Pašai tāds patīkams uztraukumiņš.

Pēc skolas lielos tempos būs jānodrošinās ar kaut ko gardu un jāskrien uz mājām. :-D

Lai jums jauka un izdevusies šī diena! (l) ;-)
29.04.2011 10:26 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!

Taisos uz darbu un esmu ļoti apbēdināta, ka neredzēšu kāzu tiešraidi. Tik ļoti gaidīju un beigās nekā :-( Man vispār šis notikums liekas kā gabaliņš pasakas reālajā dzīvē. Pasakās parasti prinči prec skaistas lēdijas un visa karaļvalsts to svin. Skaisti! :)
Ņemot vērā to, cik Keitai ir laba gaume,domāju, ka kāzu kleita būs konfekte.

Šodiena tāda neforša, slikti gulēju un negribu neko darīt.
29.04.2011 10:35 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Labriit! Es arii veel neesmu gaajusi guleet, bet mans iemesls ir kaarteejaa nakts darbaa. Bet veel tik stundinja ar miegu jaapacinaas un tas vareesu apskaut savu miiljo spilvenu. Vakaraa atkal uz darbu.
Par svesu cilveeku kaazaam neintereseejos, taadeelj man arii pilniigi vienalga, kas notiek ar visiem viljamiem un visaam keitaam.
29.04.2011 10:47 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Mani laikam tādas lietas nemaz neaizrauj, tāpēc man pat neinteresē kas ar ko precas un ko ģērbj mugurā :-O .
Šobrīd braucu uz darbiņu, pēdējā darba diena šonedēļ un tad 3 dienas brīvas :-) .
Vakar ar mīļoto bijām vēlās vakariņās, bija prieks un laime satikt pēc vairāk kā nedēļas neredzēšanās :-) . Šodien plānā darbs, varbūt veikali un solārijs :-)
29.04.2011 10:54 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Mani laikam tādas lietas nemaz neaizrauj, tāpēc man pat neinteresē kas ar ko precas un ko ģērbj mugurā :-O .
Šobrīd braucu uz darbiņu, pēdējā darba diena šonedēļ un tad 3 dienas brīvas :-) .
Vakar ar mīļoto bijām vēlās vakariņās, bija prieks un laime satikt pēc vairāk kā nedēļas neredzēšanās :-) . Šodien plānā darbs, varbūt veikali un solārijs :-)
29.04.2011 10:54 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Mani laikam tādas lietas nemaz neaizrauj, tāpēc man pat neinteresē kas ar ko precas un ko ģērbj mugurā :-O .
Šobrīd braucu uz darbiņu, pēdējā darba diena šonedēļ un tad 3 dienas brīvas :-) .
Vakar ar mīļoto bijām vēlās vakariņās, bija prieks un laime satikt pēc vairāk kā nedēļas neredzēšanās :-) . Šodien plānā darbs, varbūt veikali un solārijs :-)
29.04.2011 10:54 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Man ļoti patīk kāzas, tāpēc, kā jau Magdalēna teica - šodiena ir kā ieskats dzīvā pasakā! :-)
29.04.2011 11:00 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Labs rīts! :-)

Cikos un pa kuru kanālu varēs skatīties Viljama un Keitas kāzas? :)

Ceru, ka šodien būs silta un saulaina diena, bet ne tāda karsējoša. Vajag tā, lai ir labi! :D

Un tagad gatavojos gaidāmajam eksāmenam. :D Uhh. St :-) Stresiņš ir, bet nu zinu, ka varu nolikt, tikai uztraucos. Aiiii...

Un pēc tā jāsatiek viena cosmo meitene, vēlāk ciemoties. :)

Jauku Jums šo dienu! (l)
29.04.2011 11:12 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
labs rīts!
šodien gan biki nosalu, jo nav tik silts kā parasti! Nu jā, es esmu tāds meža dīvainītis laikam, bet kāzas šausmīgi nepatīk, tādēļ labāk skaldītu malku (ja tāda būtu), nekā skatītos to vēl pa TV!
vakar laicīgi aizmigu, bet tad naktī piecēlos un sāku gruzīties atkal!darbā tik daudz kas jādara,ka nezinu,vai tikšu galā, tad vēl mīlas lietas :-D nu kā lai tiek pāri tai sasodītajai sajūtai, ka tev vajag tikai vienu?nu kapēc man pat skatīties uz citiem negribās, kaut gan zinu, ka tas cilvēks dzīvo savu dzīvi tālāk, pat neiedomājoties par mani noteikti!!nu faakkk...nu vot tā, atkal es te pinkšķu :-D :-D

bet nu, ja man ir dusma par kaut ko, tad ir, jo šodienas vakars man ir pilnīgi sačakarēts,pateicoties brīvprātīgi obligātajai talkai rīt no rīta! (e) Un pēc divām nedēļām atkal brīvdienas sačakarētas dēļ darba (e) līdz atvaļinājumam arī kā līdz mēnesim vēl :-D
29.04.2011 11:15 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
Labrīt :) (l)

Tikko pamodos, jo jādodas darīšanās.
Nu nezinu , man tās kāzas pārāk nevilina, bet ,ka būs skaisti par to nav šaubu (l)
Jā , kleitu gribu redzēt, bet pārējo , ne.. :-)
Lasīju jaunajā Lilit, ka Keitas vecāki ir miljonāri un tas šo skaisto stāstu noplacina, manā skatījumā, nav tas wow, no tiešām parastas ģimenes, bet gan miljonāru atvase precas ar princi un tas vairs nav tas.
29.04.2011 11:21 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
katte- man jau ar sākumā tikai to vienu vajadzēja, nevienu citu neredzēju pat! :D Pēc kāda laika sāku meklēt ar acīm, varbūt tomēr ir vēl kāds. Nebija. Vēl laiks pagāja, sāku jau dusmoties, ka tiešām neviena tik laba nav kā viņš. Vēl laiks pagāja, sāku jau atmest cerības un nedaudz rokas nolaidās, bet ar acīm skatījos visos virzienos, lai būtu gatava. :D Nu nebija ilgi neviens tik labs. :D Līdz satiku tādu, kas ir tiešām daudz labāks. :D Par seksu gan- jāpielāgojas nedaudz ir. :D
Bet nu ar to visu penteri es domāju--> nav tik traki. Jāgaida ir ilgi, lai uzrodas labs kandidāts. Ja gribi patiešām ļoti labu- nāksies vēl pagaidīt. :D Es tā darīju. :D Un tad arī varēsi novērtēt jauno vīrieti un ar laiku vairs nedomāsi, ka tas 1 bija tas vienīgais un īpašais. :)
29.04.2011 11:22 |
 
Reitings 853
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!
Es jau esmu darbā, gulēju fantastiski saldi :)
ja vien jūs zinātu, kā es esmu noilgojusies pēc brīvdienām. visas šīs darba dienas man ir pagājušas kā vāveres ritenī, nesaprotu, priecāties par to vai nē... laiks tik nenormāli ātri iet.
un mani jau dienu moka nenormāda dilemma - gribu es atkal gēla nagus vai nē :-D no vienas puses, pati varu sakopt savus nagus, bet no otras - negribas tērēt liku, kura tā jau ir maz. vieglāk tomēr ar gēliem. kādas jūsu domas par to, meitenes?
par kāzām runājot, man arī ļoti gribas redzēt kleitu :) labprāt skatītos tiešraidi, bet šodien laika nebūs. mani priecē tas, ka arī mūsdienās ir iespējams dzīvajā vērot pasaku - kāzas karaļnamā. tas taču ir tik skaisti un pozitīvi (l)
29.04.2011 11:23 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Salome-es ar tevi!!! (l) Es nezinu ,ka sagaidisu tos 1am!! :-D Man ta gribas redzet kleitu,vispar vinus uttTu jau zini ,ka man princis Viljams loti patik un Keita ari!Liekas tiesam labs paris!Diana butu tik prieciga redzet ,kads vinai labs dels iznacis!!! (l) Pilnigi dzivoju lidz! (l)
29.04.2011 11:23 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Vakar biju tā nogurusi, ka aizgāju gulēt pēc 9iem un nogulēju līdz pus8 šorīt. Jūtos ļoti izgulējusies :-)
Vajadzētu jau doties uz darbu, bet šodien laikam drusku kavēšos (parasti šajā laikā izejo no mājas), jo vēl sēžu ar kafijas krūzi pie kompja un pat neesmu saģērbusies :-D
29.04.2011 11:23 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
ķirrrsītis
Es arī gribu gēla nagus, bet katru mēnesi procedūrai paredzētā nauda "netīšām " aizplūst kam citam. :-D
29.04.2011 11:25 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!

Kāzas uztveru pozitīvi, bet pie TV gan nesēdētu un nesēdēšu. mani interesē tērpi-tos jau internetā iečekošu :)

Tik labi, ka pēdējā darbadiena šodien, bet vēl labāk, ka brīva diena būs nedēļas vidū :)

Vakarā baļļuks :)

Vakar gan nolohojos-iegāju veikalā, izvēlējos kurpes, aiznesu pārdevējai un konstatēju, a makatanav :D :D bet atlika man līdz pēcpusdienai :)
29.04.2011 11:27 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
ā par nagiem-esmu kategoriski pret gēla nagiem, ja savi ir stipri un skaisti.
Nepatīk, ka var redzēt, ka gēls ir.
29.04.2011 11:28 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Salome-es vel neesmu redzejusi kleitu,bet man liekas bus tada loti vienkarsa ,bet eleganta-tu saprati mani-kadu domaju!!!Tads perfekts piegriezums ,bet klasiska!Redzesim ,vai mana nojauta bus pareiza! :-D Kludities ir cilvecigi-pedeja laika kludos reti! :-P
29.04.2011 11:29 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
piparene
Jā, ja man būtu skaisti un spēcīgi nagi es ari par to likšanu pat nedomātu, bet man tādi nav, mati biezi , skaisti, bet nagi nekādi :-/
29.04.2011 11:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits