Drauga attālināšanās

 
10 gadi
Reitings 2241
Reģ: 27.02.2011

Pēdējā laikā jūtu, ka sāku attālināties no sava drauga.

Mums bija ļoti mīļas attiecības, kopā esam 7 mēnešus, joprojām siltums atceroties to jaukāko :%27-( , taču pēdējais mēnesis vieš pārdomas.

Viņam šajā dzīvē ir svarīga lieta ko viņš vēlas paveikt, es priecājos par viņa apņēmību, sniedzu atbalstu, palīdzu ja iespējams, taču tagad es jūtu vilšanos.

Pēdējā laikā viņš par mani vairs neliekas ne zinis, ja vien es pati neizrādu iniciatīvu, mums sarunata tikšanās, gaidu ziņu, bet pulkstens skrien un nesagaidu.

Un viņam ir tā lieta, kas jāizdara, viņš tajā ir tā iekšā, ka jūtu ka es viņa dzīvē vairs neieņemu svarīgu pozīciju, patiesībā jūtos, ka es būtu no tās izsviesta.

Es no sirds ar viņu runāju, ka nespēju vairs tā, bet viņš tikai klusē un saka, ka viss būs labi.

Nezinu ko darīt vairs, man ir mokas, sap sirds, raudu jo man viņa pietrūkst, varbūt ne tik ļoti fiziski kā emocionāli, jo mēs tikpat kā vairs nerunājam, nesazinamies, šķiet ka sakari kļūst arvien vājāki un vājāki...

Es tikai nevaru saņemties pateikt sev, ka tur nekas nesanāks. :%27-(

Ka esmu tā sieviete, kas vēlas uzmanību, ka vēlas rūpes, telefona zvanu, interesi.

Tagad asaras birst un domāju, ka man ar viņu jāsatiekas, ko man viņam teikt, man sajūta, ka viņš jūt manā balsī to cik drūma esmu. Paskatos uz sevi spogulī vairs nejūtos skaista, jo esmu nomākta. :-(

Es ļoti priecāšos par katru jūsu padomu, lai gan zinu, ka pieņemt lēmumu varu es tikai pati.

28.04.2011 22:17 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
spēju Tevi saprast, jo arī manam draugam ir svarīgs savs ģimenes bizness, kurā viņš ir "iekšā ar visām četrām", un ir periodi, kad viņa vienkārši nav, priekš manis nav, viņš it tikai savam darbam. Arī par šo bieži sanāk mazie strīdi, bet tomēr jau 5 gadus ar to sadzīvoju un esmu par 90% pārliecināta, ka spēšu un gribēšu ar to sadzīvot visu turpmāko dzīvi.
Un ne jau tāpēc, ka man būtu rozā brilles vai tamlīdzīgi, es labi apzinos situāciju, es labi apzinos, kāda būtu ģimenes dibināšana ar viņu, bet esmu gatava to uzņemties par spīti visam, jo tomēr ir taču tik daudz arī to pozitīvo lietu...

To pašu varu teikt arī Tavā gadījumā - izvērtē negatīvo un pozitīvo jūsu attiecībās un mēģini saprast, kuram no tiem ir pārsvars, tas arī visu izteiks..
29.04.2011 11:17 |
 
Reitings 388
Reģ: 29.01.2009
Ļoti patika cherry_cake komentārs.
Esmu arī par to, lai Tu izvērtētu Jūsu attiecības - visu labo un slikto. Un tad izlemt, kas tad ņem pārsvaru.
Kā arī, vai Tu vari samierināties ar puiša īpatnībām. Ja vari - tad malacis, novēlu Tev pacietību un izturību! :-)
Ja tiešām tas viss tik ļoti kaitina, tad protams nav jēgas mocīties.
Tas jāizlemj Tev pašai. :-)
29.04.2011 15:01 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tipiska sieviete.
sievietei viena istaba ir dabrs, gimene, seks.
irietim katra istaba ir sava ģēla.
tapec, ja vins paslaik ir aiznemts ar darbu, tad tads ar bus u nav verts pardzivot, domat, ka jums attiec ir problemas utt.

mana kopdzive ar ta ir, ka brizos, ka man ir vairak briva laika es saku prasit vairak uzmanibu no sava dzivesdrauga, bet vinam taja bridi ir galva darbs, darbs.
29.04.2011 15:10 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
visi ir pret, jo lv trukst vecu. mums vini ir uz izkersanu. :-D

vnk cosmo meitenes seit medz parspilet ar to, ka pret vinam ta un sita jaizturas viriesiem, ja kas neatbilst, tad visas uzreiz ķipa skiras. nu labi.

nu bet tu tak pati rakstiji, ka vinam ir loti svariga lieta, ko vins velas paveikt, nu tak lai vins to paveic. neesi akmens kakla, kas brec-samilo, man vajag uzmnibu, paskaties cik es druma esmu palikusi.

patiesiba zel dzeka palika.
29.04.2011 15:14 |
 
Reitings 388
Reģ: 29.01.2009
Tā jau ir, ka attiecības nekad nebūs vienmēr skaistas un rožainas.
Attiecībās ir arī problēmas.
Varbūt tiešām pacenties savējo kaut kā uzmundrināt, nevis sēdēt visu laiku drūma un pukstēt, ka Tev nepievērš uzmanību.
Pievērsies pati sev! Aizej kaut kur ar draudzenēm, nodarbini sevi!
29.04.2011 15:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits