Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izsaku tikai savu viedokli!

 
Reitings 603
Reģ: 16.05.2009

Vienkārši vēlos izteikt savas domas par vakardenas diskusiju "kā paziņot par gaidāmo bērniņu? ". Negaidu nekādas atbildes vai nosodījumu, vienkārši izsakos...

Mani pārņēma šausmas kā dažas uzbrūkoši, rakstīja jau kaut kādus nosodījumus un tizlus, nevajadzīgus jautājumus, kad no meitenes puses jautājums bija pavisam citādāks. :-O

Es te gribu izteikties par tiem gadiem.

Es savos nu jau 21 gados, esmu pilnībā gatava mazulim, kaut gan vēl mācos.

Sāka 20 gadus vecu meiteni saukt par bērnu, kā var vispār caur internetu zināt kas cilvēkam prātā.

Tad jau mēs visi līdz sirmam vecumam esam bērni, un pieaugušo lietas nevaram darīt. Jo citi 50 gados jūtas vēl jauni.

Tagad lasīju internetā par dziedātāju Meray Keray (nezinu kā pareizi rakstās). Tāds notikums 41 gadā pirmais bērniņš KAMON, kad tam bērnam būs 20 viņai būs 60, un ja vēl viņa būs ar saviem veco laiku principiem, tad vispār būs starp viņām konflikts, konflikta galā.

Es zinu tādus vecākus ar ļoti lielu gadu starpību starp bērnu un ir ļoti labas attiecības, un viss ok. Bet tādu nav daudz... :-/

Ja šajos laikos iesprings tik ļoti uz šīm finansēm, tad vispār bērnu nebūs.

Protams ja pašiem nav ko ēst, tad bērnam arī nebūs, tur jau var saprast.

Bet redzu ka pat normāli situēti cilvēki, nevēlas bērnu, jo finanses nav tik lielas, ak vai nevārēs katru nedēļu iet uz solārijiem pie manikīra u.t.t. tad nu atradusies problēma.

Nu tā diezgan nesaprotami uzrakstīju, bet nu domas nāca kā trakas. :-)

Saulainu jums visām šo dieniņu!

25.04.2011 14:13 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Varēji šo uzrakstīt sev uz lapiņas.
Tagad pati atkal gribi cilāt šo tematu,lai sākas kašķis? (t)
25.04.2011 14:16 |
 
Reitings 2548
Reģ: 29.01.2009
Pilnībā Tev piekrītu!

Nesaprotu kāpēc 20 gadīgas meitenes sauc par bērniem, par ātru priekš bērna utt, bet lai liktos kādam apakšā 15/16 gados ir pieaugušas "sievietes" cienīgi 8-)


Katra meitene attīstās savādāk! Kāda ir gatava 20 gados laist pasaulē atvasi, cita nē, bet kāpēc uz reiz ir jāsaka ka šajā vecumā vēl esam bērni? (e)
25.04.2011 14:19 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.01.2009
:-D kautiņš, kautiņš,kautiņš!!!! kura dos pretsitienu?
25.04.2011 14:20 |
 
Reitings 577
Reģ: 29.01.2009
Nevelku uz kašķi bet pilnīgi nepiekrītu tam ka bērni jādzemdē jauniem cilvēkiem.Un nevajag stāstīt te ka 20 gados jūties nobriedusi bērnam utt .Šaubos vai vienīgais ko jaunībā vēlies izbaudīt ir negulētas naktis un pamperu mainīšana.

25.04.2011 14:23 |
 
Reitings 1270
Reģ: 29.01.2009
Brīžiem vispār liekās, ka Cosmo nedrīkst nekādu jautājumu uzdot, konflittēmās :D
Nu un, ka skuķis palikās 20 gados stāvoklī, nav vairs mazais bērns, kuram 15 gadi un nezin nu kur spraukties :-)
Es 20 gados strādāju un biju patstāvīga, pat pabalstu no valsts dabūtu :D:D:D

Nevajag jau būt uzreiz raganām un bļaut, ka tas ir ir slikti, ka pabarot nevarēsi un audzināt arī un vispār vissir slikti, ja jautājums jau principā bija pavisam savādāks :)
25.04.2011 14:23 |
 
Reitings 1466
Reģ: 26.09.2010
Neiespringt uz finansēm?
Tas nav iespējams.
Es nevarētu laist pasaulē bērnu ar domu, ka maniem vecākiem vajadzētu mums dot naudu pamperiem, iztikai..
Finanses ir vajadzīgas - kaut tik daudz, lai būtu atsevišķs jumts virs galvas /vienalga, īrēts vai pirkts dzīvoklis/, pārtiku, sadzīves lietas varētu paši vecāki nodrošināt nevis jālūdz tas kādam citam.
25.04.2011 14:24 |
 
Reitings 2548
Reģ: 29.01.2009
Mis Zilaiskalns87" ja tas bija domāts man, tad jā, atzīstu, pati neesmu gatava savā vecumā ucināties ar mazuli. Man patīk un citiem labprāt auklēju mazos,bet sev vēl neplānoju ātrāk pa 25 8-)

Ar to gribēju pateikt to,ka vnk. nenosodu meitenes, kurām ir jau mazais 20 gados ar domu,ka viņa cīnās lai mazuli pabarotu, apģērbtu un lai netrūktu primāras lietas!
25.04.2011 14:29 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.01.2011
Šoreiz daļēji piekrītu Carmelai. Viss, ko Tu ar šo ierakstu iegūsi, būs negāciju vētra+pati arī vēl dabūsi pa spurslām! :) Nebija vērts rakstīt. ;)Un vispār, tā racionāli mēģinot apdomāt, 90% šī foruma sastāv no nosodījumiem, pārmetumiem, mācīšanas dzīvot, moralizēšanas, turklāt, nevis lietās, kur tiešām brēktin brēc pēc apkaunināšanas, bet diskusijās, kurās cilvēks vienkārši uzdod konkrētu jautājumu un neprasa, vai Anniņai tas patīk, nepatīk, riebj vai viņa jūtas viskrutākā, jo tā nekād nedarīs un pārējās vispār ir zosis. :D Nu ko, tādas vālodzes laikam tās sievietes ir. :D

Bet es jau pati arī te esmu, pati lasu un mēdzu ko iekomentēt. Tas tāds novērojums no malas.
25.04.2011 14:29 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Man ir pilnīgi vienalga,cik gados katra izvēlas dzemdēt. Es zinu sevi,un es nebiju gatava ne 20 ne arī tagad.


Ja ir līdzekļi un vēlme-lūdzu.

Bet tagad mesties un audzināt Cosmo meitenes un censties iegalvot,ka viņu viedoklis ir nepareizs,ir vairāk kā muļķīgi.
Katra ir savādāka ar savādākiem uzskatiem,un tieši tas jau dara forumu tik interesantu :)
25.04.2011 14:30 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Piekritītot Mazā Bifeļa viedoklim gribu vēl piebilst, ka ne tikai spēja savu bērnu pienācīgi pabarot, apģērbt, dzīvot, bet arī 'palīdzēt viņam iegūt labu izglītību, un vēl, jā ja esi pieradusi iet uz manikīriem un solārijiem, tad uh cik negribētos atgriezties tajā līmenīk, kad nevar to atļauties, jo jānopērk bērnam paika vai kas tur!
Par to dzemdēšanas vecumu, katra taču pati lemj, kurš vecums viņai labāks! Es mātei piedzimu 30g.v., es neteikšu, ka mums tieši šajā sakarā būt kāds paaudžu konflikts!
25.04.2011 14:30 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Piekritītot Mazā Bifeļa viedoklim gribu vēl piebilst, ka ne tikai spēja savu bērnu pienācīgi pabarot, apģērbt, dzīvot, bet arī 'palīdzēt viņam iegūt labu izglītību, un vēl, jā ja esi pieradusi iet uz manikīriem un solārijiem, tad uh cik negribētos atgriezties tajā līmenīk, kad nevar to atļauties, jo jānopērk bērnam paika vai kas tur!
Par to dzemdēšanas vecumu, katra taču pati lemj, kurš vecums viņai labāks! Es mātei piedzimu 30g.v., es neteikšu, ka mums tieši šajā sakarā būt kāds paaudžu konflikts!
25.04.2011 14:30 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
Es arī esmu gatava mazulim( man 20, jūlijā 21) un abi ar vīrieti ļoti vēlamies mazo, bet ir dažādi šķēršļi, kas neļauj to realizēt pašlaik, bet ceru, ka drīzumā būs pārmaiņas manā dzīvē. (l)
25.04.2011 14:32 |
 
Reitings 577
Reģ: 29.01.2009
Chiepina tas nebi tev domāts bet tā vispārināti ...bet ja jau bērns ir tāda"laime" tad kāpēc dzīve paliek par cīnīšanos par to lai pabarotu un apgērbtu..tāpēc ka 20 gadīgam cilvēkam prāta pietiek tikai uztaisīt bet pēc tam redziet vai jācīnās un muļķīgi jādirš cik laimīga māte es esmu.
25.04.2011 14:34 |
 
Reitings 871
Reģ: 05.03.2009
tracina sie stereotipi par neguil;etam naktim, pameru mainam, par tusiniem aizmirst..bez man- berns tev atnems wisu dziwi!
swiests!!!
man si pusotra gada laika bija 1 neguleta nakts un ta bija tad kad maza piedzima!!! tusini nekur nav pazudusi,lai gan tie ir krietni mazak- un ja godigi nemaz neprasas. pameru mainas ari naw nekas nenormals!
un finanses man skatijuma ir tikai atrunas! ari kopa ar bernu war stradat,wajag pakustinat tikai smadzenes!
padomju laikos bija normali 20 gados preceties un laist pasaule bernus! musdienas 20 gados wel skaities berns! :-D
Man wnk krit uz nerwiem si gudra spriedelesana!
Es ari paliku stawokli 20 gados un nepelniju nekadu lielo algu un tomer manai meitinai wiss ir- nejau brendu drebes un neskaitamas rotalu kaudzes ir swarigakais kas bernam wajadzigs!

25.04.2011 14:36 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Mis Zilaiskalns, bet tad ko tu cepies par svešām darīšanām, katrs pats izlemj, kad, ko un kāpēc grib!
25.04.2011 14:36 |
 
Reitings 84
Reģ: 29.01.2009
Minka, tā ir tikai un vienīgi TAVA DZĪVE, - ja vēlies bērniņu, tad paturi to. Neuzdod liekus jautājumus apkārtējiem, uzklausot kā tev vajadzētu rīkoties... Vai tev šķiet, ka šie cilvēki, kas uzsver bērniņa nepaturēšanu ir augstāk vērtējami par dzīvību, kas atrodas tev zem sirds?

Vēlu Tev spēku un izturību! Un nebaidies paziņot par savu grūtniecību, jo kā jau viena meitene minēja, lielākoties, tie, kas sākumā noliedz gaidāmā bērniņa nākšanu pasaulē, pēc tam ir pirmie, kas Tevi atbalsta!

25.04.2011 14:38 |
 
Reitings 577
Reģ: 29.01.2009
Becky nu ja jau esmu šeit un pašai problēmu nav un darīt ar nav ko tad ņemu un cepos par svešām. :D
25.04.2011 14:42 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
Mis Zilaiskalns87"
nepiekrītu...
Ir divas sieviešu grupas, tās kuras vēlas ģimeni ātrāk, respektīvi bērnus,un mīlošu vīrieti un ir tādas, kas bērnus nevēlas 40 gados un nav jēga pierādīt kāda taisnību, taisnība ir abām pusēm.Es nerunāju par tām,kuras uztaisa un tad domā, ko darīt, bet par bērnu plānošanu un tajā arī ietilpst finanses, audzināšana un viss pārējais.
Es esmu par PLĀNOTIEM bērniem arī 20 gados nevis "tā gadījās " un starp šīm lietām ir milzīga atšķirība.
Un par manikirēšanu un sevis kopšanu, tas ir atkarīgs no sievietes pašas, kāda viņa ir bijusi pirms bērniņa, ja viņa ir pucējusies iepriekš tad bērns nebūs šķērslis sevi sakopt un uzturēt skaistu , ir ĻOTI daudz jaunu , skaistu un koptu māmiņu un, ja sieviete nav rūpējusies par sevi līdz šim, tad arī nerūpēsies un būs pelēkā pele.
25.04.2011 14:44 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
100% bus uzdirsieni autorei.

es tev piekritu. bet nu ko darit. pasaule jau pilna ar kucem.
25.04.2011 14:44 |
 
Reitings 610
Reģ: 31.07.2010
Es vakar lasot to diskusiju, vairāk aizdomājos, nevis par vecumu vai veidu kā labāk paziņot šo ziņu vecākiem, bet gan par vecāku reakciju, uzzinot, ka pareizjai meitai (kā pati tās diskusijas autore rakstīja) būs bērns, bet tēvs ir tikai kaut kāds piegulētājs bez nopietnām attiecībām.
25.04.2011 14:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits