Pieticība!

 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009

Sveikas, protams, man šobrīd vajadzētu rakstīt kvalifikācijas darbu, bet, eh , nekādi nevaru saņemties, atlicis tik maz!

Gribēju tāpat vien papļāpāties.

Tad nu tā, pati esmu pilnīgi normāla ar vidējiem ienākumiem, patīk pucēties, labi izskatīties un tā, bet esmu pieticīga, drēbes, kuras nopērku valkāju pietiekami ilgi, kad izskatās novalkātas valkāju pa māju, es nemetu prom mantas.

Labs veids ir protams pārdot kādai ja nevajag, vai ari turu, domāju, ja kkur braukshu ciemā uz laukiem noderēs.

Bet es nesaprotu savu draudzeni, visas lietas, kas vinjai ir pāris reižu lietotas, met brutāli miskastē, citiem cilvēkiem nav ko vilkt, bet vinja ir tik kaprīza.

Nu ok, katrs mēs esam savādāks, es vnk nesaprotu, jebkurai lietai var būt vairākas dzīves, visu var pārtaisīt ja ir vēlme. :)

Kā ir ar jums? Vai jūs arī visas savas mantas brutāli izmetat tiklīdz tā vairs nepatīk tik ļoti, vai arī no parastas jaciņas uztaisat kko frišāku, vai kādu vecu somu noliekiet ar nodomu, gan jau noderēs uz laukiem mantas vest? :)

21.04.2011 01:07 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Agrāk viss krājās skapī, reti ko metu ārā. Bet pēdējā laikā sapratu, ka sāku "apaugt" ar mantām un daļu vecās drēbes izmetu, tās, kas labākas- atdevu vai valkāju pa māju/dārza darbiem.
Un tagad piedomāju pie katras lietas, ko nopērku (mēģinu :D), attiecīgi, lai skapī nestāv pāris vai nevienu reizi nevilktas drēbes.
21.04.2011 02:59 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Un jā, gribētos jau šo to pārtaisīt, bet 1.nav laika un 2.neesmu baigā meistare, un nepatīk šūt utt.
21.04.2011 03:00 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Nu jā, patiesībā mana rī nepatiik šūt :-|
21.04.2011 03:02 |
 
Reitings 102
Reģ: 26.02.2010
Es peedeejo 3 gadu laikaa kaadas 6x esmu paarceelusies no vienas valsts uz otru, tad nu nesanaak dizhi lielu garderobi uzbuuveet :-D turu tikai pashu nepiecieshamaako - 2 uzvalkus, paaris kreklus, paaris kurpju paarus, 2 vakarkleitas un ikdienai paarsvaraa dzhinsaas un kedaas skrienu, kad tie nodilst, metu aaraa un peerku jaunus |-)
21.04.2011 03:11 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Pieticība ir tas, ko man visai bieži pārmet:)
Es ļoti ilgi nespēju "atvadīties" no drēbēm, bet neredzu iemeslu to darīt, ja tās izskatās ne sliktāk kā pirkšanas brīdī. Man ir pat 7-11 gadus lietotas drēbes, ko izvēlos ikdienā. Jāatzīst, ka traucē ne tikai pieticība, bet arī prasības pret to, ko pērku. Es nevaru samaksāt par apģērbu, ja mani neapmierina kaut vai 1% elastāna par daudz sastāvā, vīļu kvalitāte vai kāds vīlē "izlīdis"diegs, arī krāsai jābūt tādai, lai piestāv maniem matiem šodien un pēc mēneša, gada kad tie būs jau citā krāsā.
Apģērbu nepārdodu, jo sirdsapziņa neļauj, labāk atdodu bērniem no nelabvēlīgām ģimenēm. Reizēm ir vēlēšanās pārdot, jo saprotu, ka tiem bērniem labāk noderēs 3 citas jakas, ko varētu iegādāties, pārdodot 1 manu, taču neesmu tikusi tālāk par ideju.
21.04.2011 03:19 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Uzskatu, ka esmu pieticīga, jo drēbes man visas ir vecumā apmēram 2 - 7 gadi, kad galīgi nonēsājas, noteikti kādu laiku vēl pavalkāju pa mājām. Izmetu nu ļoti reti, tikai tad, kad tiešām izdilst un izplīst caurumi, kā tas nesen bija ar vienu maiciņu:D Daudzas par mazu palikušās drēbes esmu atdevusi mazajām māsīcām, lai nēsā:)
Labprāt pirktu jaunas drēbes biežāk, bet finanses neatļauj, tāpēc esmu iemācījusies smuki sakombinēt to, kas man jau ir:)
21.04.2011 18:14 |
 
Reitings 1020
Reģ: 29.01.2009
es vispār esmu riktīga krājēja ar domu, ka gan jau kaut kad noderēs! bet par savu garderobi ļoti rūpējos - neattiecos pavirši pret lietām, līdz ar to man ir drēbes, kuras ir daudzus gadus vecas, bet izskatās ideāli un kuras valkāju arī šobrīd :) tāpat ar apaviem. un drēbes, kuras vienkārši novalkājas vai apnīk, sāku vilkt pa mājām.
ja apģērbs vairs nepatīk un dažus gadus neesmu vilkusi, atdodu uz bērnu namiem un labdarības organizācijām. Vakar par Spicē atstāju 2 milzīgus maisus ar drēbēm ziedot.lv stendiņā :)
21.04.2011 18:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits