Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skrituļošana

 
Reitings 36
Reģ: 23.03.2011

Sveikas.

Vēlējos uzzināt vai ir šeit kāda kas skrituļļo? gribu sākt ar labu skrituļslidu iegādi.. un kāda tipa jums ir? ekstrēmās vai parastās? :)

20.04.2011 23:15 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Pārliecinies, vai tev vispār būs, kur skrituļot. Skrituļošanai vajag īpaši gludu asfaltu. Un tīru, jo pietiek ar mazu sūdiņu, lai būtu gar zemi.
20.04.2011 23:25 |
 
Reitings 36
Reģ: 23.03.2011
hmmm, itkā ir kur, un esmu skrituļojusi iepriekš nav tiik traki. vnk gribēju uzzināt kāda viedokli kurš pats to dara :)
20.04.2011 23:26 |
 
Reitings 26
Reģ: 21.11.2010
Sveika, es iespēju robežās skrituļoju, savas slidas pirku veikalā taktika.lv pirms 2 gadiem, vienas no Powerslide modeļiem, brīvā laika slidas.

Mani slidas apmierina, skrituļoju Mežaparkā un vēl uz deguna neesmu nokritusi, nav tā, ka ar šīm slidām, katrs mazais zariņš vai akmentiņš ir liktenīgais :-D Arī tagad, kad Mežparka celiņi ir izcili netīri un bedraini, mājās esmu atgriezusies dzīva ;-)
21.04.2011 00:36 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Lollipop - nav gan vajadzības pēc gluda asfalta :) Protams, pa tādu vieglāk skrituļot, bet mierīgi var slidot arī pa ne tik gludu virsmu. Atkarīgs, protams, no skrituļslidām :) Man pašai ir šādas -
http://ej.uz/x85m
tikai nedaudz vecāks modelis - atšķiras krāsa (man ir precīzi šādas -
http://ej.uz/ektp
:D )
Svarīgi ir skatīties ritentiņu diametru, jo lielāks diametrs, jo vieglāk slidot un mazās bedrītes tā nejūt, jo vnk pārbrauc tām pāri. Vieglāk arī uzņemt un uzturēt lielāku ātrumu. Par bedrēm un negludiem ceļiem svarīgi arī skatīties gultnīšus - parasti klāt ir cipari (3, 5, 7, 9) - jo lielāks cipars, jo labāki un mīkstāki gultnīši. Vēl var ņemt vērā ritentiņu mīkstumu - vidējais ir ap 82A, jo lielāks cipars, jo cietāki ritentiņi (vari pabraukt ātrāk un tik ātri nenodils), jo mazāks - jo mīkstāka un patīkamāka būs braukšana, bet attiecīgi ātrāk nodils un nevarēsi pabraukt tik ātri. Principā tas nav galvenais, lielāko uzmanību es ieteiktu pievērst ritentiņu diametram un gultņiem! :) Man pašai ir skrituļslidas ar parametriem kā tajā linkā, ritentiņu diametrs 90mm (diezgan lieli, standarts ir 82-84mm, bet ekstrēmajām ir pat 100 un vairāk mm), un labākie gultnīši (9.). Atšķiras tikai ritentiņu cietums, jo man nedaudz vecāks modelis (tak jāsaražo šiem katru gadu jauna krāsa :D ) - linkā jaunajām ir 82A, manām (tikko paskatījos) - 83A, bet tas neko īpaši neietekmē, braukšana ir ļoti viegla un patīkama. Varu tiešām ieteikt Powerslide skrituļslidas, ērts arī zābaks un nav bijis nekādu problēmu :) Protams, ja salīdzina ar Rollerblade, tad atšķirība ir jūtama - tieši zābaka ērtuma ziņā, veikalā pārdevējs ļoti viltīgi man pienesa vienas ar līdzīgiem parametriem un deva mērīt, kad pirku šīs - kājai bija ērtāk, bet tik lieli tēriņi man tajā brīdī nebija paredzēti, tādēļ piedāvāto 250Ls vietā par Rollerblade slidām nopirku savas Powerslide 2x lētāk (par 130Ls toreiz) un skrituļoju laimīga :D
21.04.2011 00:38 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Barcelona! - he, jau divas pozitīvas atsauksmes par Powerslide :D Cik zinu, tad šīs firmas slidas arī skaitās nākamās augstākajā cenu kategorijā aiz Rollerblade, proti, otrās labākās vispār - brīvajam laikam utt. :) Bet jājautā laikam tomēr autorei - kādā summā vēlies iegādāties slidas? Ja līdekļi ir neierobežoti, tomēr ieteikšu Rollerblade, jo zābaki tiešām ir ērtāki, un tas ir svarīgi. Ja līdz 100Ls - domāju, ka no tā paša Powerslide kko var piemeklēt. Ja līdz, hmm, 50Ls - es laikam ieteiktu piemest vēl nedaudz un nopirkt kko kvalitatīvāku :D Bet vari arī mēģināt meklēt lētākas slidas, galvenais ir skatīties uz tiem parametriem :) Var jau gadīties, ka kādā sporta preču veikalā izpārdošanā palaimējas nopirkt.
21.04.2011 00:42 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Pārlasīju savu rakstīto un sapratu, ka neizskaidroju tā īsti par gultņiem - cik tas ir svarīgi. Tieši no gultnīšiem būs atkarīgs, cik viegli ir skrituļot (spert soli, atsperties, utt.) - nemāku paskaidrot, bet gan jau, ka ir iespējams iedomāties un salīdzināt, kā ir, ja jāatsperas ir ar nelielu piepūli, piemēram, stumjot bērnu ratiņus, kam ķeras ritentiņi :D Vai arī, ja pilnīgi bez piepūles tie ritentiņi iet, gandrīz vai paši slīd (kā pa sviestu :D :D )
21.04.2011 00:46 |
 
Reitings 26
Reģ: 21.11.2010
Tikai žēl, ka tagad būsi nokavējusi īsto skrituļslidu pirkšanas laiku, ziemā visām skrituļslidām parasti ir ap 50% atlaide. Par saprātīgām naudām varēja nopirkt labu labās slidas ;-)
21.04.2011 01:09 |
 
Reitings 36
Reģ: 23.03.2011
Paldies briedi par plašo aprakstu noderēja, tiešāam ņemšu vēeerāa pērkot :)
21.04.2011 01:18 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Nav par ko! :)
21.04.2011 01:24 |
 
Reitings 190
Reģ: 15.05.2010
Iesaku tev apciemot Taktikas veikalu, vai aplūkot šeit slidas- taktika.lv (:
Ja vēlies kādas, vari sarunāt arī ar mani, varu dabūt 10% atlaidi. :-)
[email protected]
22.04.2011 13:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits