Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mana šodienas 2. tēma

 
Reitings 460
Reģ: 18.01.2010

Šoreiz gribu parunāt par attiecībā. Bet ne tādām, par kādām vairums parasti iedomājas. Tātad, šoreiz par attiecībām starp tēvu un meitu. Mani vecāki ir šķīrušies. Un svarīgs fakts ir tas, ka mans tētis apprecējās ar savu 2. sievu nepilnu mēnesi pēc šķiršanās ar mammu. Var secināt, ka, protams, viņš sāka krāpt mammu. Jā, uz beigām arī mammai uzradās jauna mīlestība, tā kā uzskatu, ka vaina ir dalīta. Es, bez šaubām, pārdzīvoju, bet tētis (vēl šodien to sarunu atceros) teica, ka mūsu abu attiecības uzlabosies, mēs vairāk laika pavadīsim kopā, regulāri sazvanīsimies, utt. Man jau saka likties, ka tā būs labāk, jo iepriekš manas un tēta attiecības nebija diez ko labas, jo viņš reti kad manī klausījās, reti gribēja zināt par to, kas notiek skolā (izņemot atzīmes, jo man, viņaprāt, jāmācās tikai uz 9 un 10), visur citur. Tagad, pēc 4 gadiem ir tā, ka tētis man zvana labi, ja reizi mēnesī, apciemo labi, ja reizi mēnesī, To visu daru es, jo viņu uzskatu par svarīgu un lai vai kas būtu bijis, es viņu mīlu. Bet, kad sarunājamies, mums nav par ko runāt, nav kopīgu tēmu. Mulsinošs klusums. Dažreiz man gribas viņam pateikt visu to, kā es jūtos. Pēdējā laikā, kad par to domāju, man gribas raudāt. Vai ir vērts par to runāt? Vai varbūt būs vēl sliktāk? :-(

20.04.2011 22:38 |
 
Reitings 460
Reģ: 18.01.2010
:-/
20.04.2011 22:45 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
Manuprāt, vienmēr ir vērts izrunāties!

Man bija līdzīga situācija, tikai mani vecāki gadiem dzīvoja kopā kā draugi, jo katram bija savas skriešanas, iešanas. Tagad tētim ir otra meita, mana lieliskā māsa, vislaimīgākais notikums manā dzīvē (l) Sazvanāmies regulāri vai sms nosūtam pāris reizes nedēļā, tiekamies retāk, jo es dzīvoju Rīgā, bet viņš tagad 200km attālumā :-) bet esmu laimīga, ka ir tā kā ir!
20.04.2011 22:48 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Manējie vecāki šķīrušies nav,un arī netaisās.Bet mans tētis jau apm pusgadu dzīvo pie savas draudzenes.Ar viņas bērniem viņam ir lielisks kontakts.Māte dzīvo viena,bet viņai laikam ir draugs.
Nez,es ar tēvu nespētu runāt,lai jau paliek kā ir.Pirms tam bija jau forši,gājām kopā iepirkties utt.Bet nu tiekamies reti,tikai tādos gadijumos,ja man vajag kaut ko salabot dzīvoklī,vai par dzīvokli samaksāt.Runāt vairs nav par ko,bet nu ko tur vairs ko darīt.
20.04.2011 22:59 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Paldies ,ka padalijies :-) !Ta ir ar tiem tetiem ,mammam!Kadreiz vecaki nemaz nav skirusies ,un nav ar berniem par ko runat -neka kopeja ar mammu,neka kopeja ar teti! :-(
Man liekas ,ka ta nav tikai gadu starpiba-tas ir kaut kas ,ko nevar paskaidrot!Nav uz viena vilna! :-P
Man loti patik tiesam attiecibas,ka vecaki skirusies,bet paliek tomer tadi draudzigi ,tadas tomer OK attiecibas-seviski ,ja berni uttEs domaju ,ka tas ir loti pozitivi- neanalizet ,nekritizet vecaku skirsanas iemeslu,jo vini vislabak zin,kapec to darija!Man reizem gruti klausities,ka kads saka-tas tetis ir tiesam maita,mamma-ka vinai nav kauna-jau 40! un vel virietis vajadzigs! :-D
Tadas reizes ,man tiesam zel tas mammas,kurai vel loti daudz prieksa lidz vecumdienam!
Tava varianta -ja nav neka kopeja-uzturetu vienkarsi tadas "ok" attiecibas!Es nezinu ,vai vins sapratis tevi-ja pateiksi visu ko doma...tie Latvijas viriesi ,man liekas, nav tik brivi domasana-precizak,nezinu vai vins novertes tavu atklatibu |-)
20.04.2011 23:00 |
 
Reitings 460
Reģ: 18.01.2010
Man liekas, ka viņš sadusmotos, nu viņš uz mani nekliegtu un tā, bet varētu jau manīt. Reizēm viņš tur sabučo mani un tā, bet reizēm man liekas, ka, ja es pati "neuzprasītos", viņš mani nemaz negribētu satikt.
20.04.2011 23:06 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
vo vo,vienmēr piezvanu ES.
20.04.2011 23:11 |
 
Reitings 460
Reģ: 18.01.2010
Es jau nu gribētu, lai kādu reizi arī viņš izrādītu iniciatīvu. Es tur cenšos sadraudzēties ar viņa sievu, sievas meitām, bet viņš pat nepiezvana, lai pajautātu, kā man iet.
20.04.2011 23:17 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Es Tev ieteiktu izrunāties, izstāsti visu kā Tu jūties un tad varbūt arī tēvs sapratīs, kas un kā. Zinu ļoti daudzus gadījumus, kad šādā veidā attiecības ļoti uzlabojas, un nebūs vairs mulsinošā klusuma Jūsu starpā ;-)


Manā gadījumā attiecības ar tēvu vienkārši nav. Viņs man ir pateicis, ka, ja būtu bijusi viņa teikšana, tad manis pasaulē nebūtu. Eh, ko tik viņš man nav sarunājis... Jā, un arī ar alkoholu viņš ir uz Tu.

Kādreiz tas viss ļoti sāpēja, tagad jau ir iestājusies vienaldzība. Vienīgais, kas mani ir traumējis - neciešu, kad draugs dzer alkoholu, tad man sākās psiholoģiskas problēmas (t) laikam zemapziņā ir iespiedies tas, kāds cilvēks paliek, kad ir dzēris. Nav man tas pozitīvākais piemērs (e) Varu teikt milzīgu paldies draugam, kurš to visu saprot!
20.04.2011 23:18 |
 
Reitings 283
Reģ: 16.09.2010
šobrīd man ar tēvu vairāk kā 2gadus attiecības ir nekādas-un es jūtos ļoti labi.viņam ir diezgan nejauks raksturs.vecāki izšķīrās,kad biju maza un gāju pie tēva un viņa jaunās ģimenes cienos-vienkārši tāpēc,ka tā bija jādara ;-) Paliku lielāka un tad vairs negāju ciemos,jo negribēju. Mani no mazotnes(man bija 3gadi) audzināja audžutēvs-kuru vienmēr esmu uzskatījusi par tēvu un viņš mani par SAVU meitu (l)
20.04.2011 23:19 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Varbūt Tavs tēvs vienkārši jūtas neērti situācijā, kāda Jums viņa ir izvērtusies. Izstāsti visu kā jūties un būs labi ;-)
20.04.2011 23:19 |
 
Reitings 104
Reģ: 29.01.2009
Man ar tēvu ir tādas savādas attiecības..vecāki izšķīrās, kad sāku iet skolā..atceros, ka mazāka saņēmu paciņas uz Zsv, bet vēlāk tikai apaļa alimentu summiņa kontā bija vienīgais atgādinājums par to, ka man ir tēvs. Pirmo reizi saņēmu zvanu(!!!) no viņa, kad vajadzēja, lai uzrakstu atteikumu no alimentiem...un viss...tiesa tagad saņemu apsveikuma sms svētkos, bet sajūtas manī tas īpašas nerada..
..tieši pāris dienas atpakaļ aizdomājos, vai maz aicinātu viņu uz savām kāzām?!?
20.04.2011 23:22 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Pelīte, par šo tematu arī es bieži aizdomājos.. ko darīt kāzās, jo 100% zinu, ka nevēlos, lai viņš mani ved pie altāra.. Bet zinot omju reakciju, mani izslēgs no dzimtkoka :D Krusttēvs, kas būtu veicis šo lomu, pirms pāris mēnešiem aizgāja mūžībā :'-(
20.04.2011 23:28 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nav jega runat. man tas pats, tik mans tevs mani apciemo labi ja reizi gada. ah, vsp baigais kuilis ir.
20.04.2011 23:30 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Man vecāki nedzīvo kopā gadus divus. Ar tēti attiecības tajā laikā, kad viņš dzīvoja ar mums, bija ļoti sliktas, pēc tam uzlabojās. Tik un tā reti sazināmies, nezinu, kāpēc tā. Vienkārši tā ir un viss. Nav ne naidu, ne neizrunātas lietas, taču katram sava dzīve. Nav noslēpums, ka manā dzīvē man vissvarīgākais cilvēks ir mamma un viņas posteni neviens cits ieņemt nespēs nekad. Viņa man ir Dievs un ir aizstājusi tēvu arī.
20.04.2011 23:35 |
 
Reitings 1632
Reģ: 26.04.2010
Kāds tuvākais draugs nevar vest pie altāra? Nav jau arī mirstamā vaina vienai/ar māti/māsu/ar pašu līgavaini!
20.04.2011 23:35 |
 
Reitings 803
Reģ: 16.11.2010
Nju tiekamies reizi divos mēnešos uz 10 min... vecāki šķīrās kad biju pavisam maza, bērnībā tēvu neatceros... viņš par manu dzīvi ir informēts tikai par atzīmēm,jo tas ir vienīgais ko konkrēti prasa...
par kāzām- iešu viena- neuzskatu,ka tas nav pieņemami, man pat patīk tīri vizuāli kā tas izskatās,pati varena,pati izlemj utt. :-D
20.04.2011 23:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits