Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

par attiecībām

 
Reitings 663
Reģ: 28.12.2009

Sveikas!

Šodien nedaudz aizdomājos par attiecību tēmu/lietu, kā arī par savām attiecībām.

Nesen man beidzās vairāku gadu ilgās attiecības,protams,sāpīgi un smagi!Cenšos tam tikt pāri un iet uz priekšu,lai gan ik pa laikam pieķeru sevi pie domas,ka es par tām domāju,ka gribētos,lai viss turpinās,bet...

Pēc neilga laika iepazinos ar jaunu puisi-pagāja kāds mēnesis,bet tur arī viss pajuka,tiesa gan,puiša dēļ!Viss bija jauki,labi,bet te pēkšņi-puisis pasaka,ka nezina,ko grib!

Tad nu aizdomājos - vai es pa ātru vnk metos no vienām attiecībām uz otrām? Varbūt man tagad vairāk jādzīvo tieši sev un jāatpūšas no šādām saistībām?

Jā,nenoliegšu,pietrūkst man tās otrās pusītes blakus,vēl jo vairāk,ka tagad ārā tāds laiks!Taču no otras puses domāju - tas laiks,ko pavadīju attiecībās,varbūt tagad ir jāvelta sev..

Patiesībā esmu apjukusi!

Kā jums bija - cik ātri/lēnu atkal izveidojāt kādas attiecības,pēc šķiršanās,pēc attiecībām,kurās pavadījāt ilgu laiku kopā?

Vai vnk veltījāt laiku sev un puisis pats atnāca?

18.04.2011 15:32 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
nu ātrums jau neko daudz neizšķir, galvenais ir kā jūties un ko vēlies :)
18.04.2011 16:11 |
 
Reitings 100
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu Aissei..
Tagad pati "atkopjos" no attiecībām - un es nemaz īsti nezinu, vai gribu tagad attiecības, tādēļ labāk pavadu sakārtojot savu dzīvi un domas, nekā domājot par to, vai vajag vai nevajag attiecības :)
18.04.2011 16:13 |
 
Reitings 2
Reģ: 23.10.2010
Sveika!!
kad pašķīros ar savu puisu, ar kuru labu laiku jau biju kopā, biju domājusi ka es sabrukšu un ka jutīšos briesmīgi...bet īstenībā, sapratu ka esmu beidzot brīva, ka nevienam nav jāatskaitā ar neko nav jārēķinās, paliek tik daudz laika un naudas ko tētēt tikai prekš sevis...es gāju uz solārijiem, manikīriem, nometos svarā un ar paceltu galvu gāju uz priekšu...nepagāja ilgs laiks kad bijušai uz celīšiem atrāpoja atpakaļ pie manis un lūdzās lai dodu vēlvienu iespēju..tagad esmu laimīga, jo viņš mani nēsā uz rokām, dara visu ko un kā es vēlos...arī viīrieši novērtē to kas viņiem ir tikai p;ec tam kad to ir pazaudējuši.....

galvenais nesalūstiun nelūdzies viņam bet novērtē sevi, pacel galvu un smaidi, smaidi visiem garāmgājējiem un tici man tev atsmaidīs...
18.04.2011 16:18 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Galvenais ir tas,kā pati jūties.Nekur nav noteikts,ka tagad obligāti tev ir jābūt vienai un jāatpūšas.Viss ir individuāli un pēc sajūtām.
Nu,man sanāca no vienām attiecībām nonākt otrās.Varbūt tāpēc,ka pirmās kādu laiku jau iekšēji bija beigušās(tikai es to nesapratu un savā stulbajā naivismā vēl domāju,ka viss vēl uzlabosies,viss būs kārtībā)un vajadzēja tikai pēdējo pilienu,lai praktiski visu izbeigtu.
Es nejutu vajadzībū pēc kkāda ''tagad man jāatpūšas'' laika.Man vnk bija tās sajūtas pret to cilvēku un ne mirkli nenožēloju.
Skaties kā tu jūties,ko tu vēlies utt.Galvenais-galvu augšā! :)
18.04.2011 16:27 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
pēc 2 iepriekšējām attiecībām praktiski uzreiz metos jaunās... pēc vienām aizgāju uzreiz no tā puiša pie cita, pēc otrām uzreiz atradu un samīlējos jaunā puisī... bet tagad nu jau laiciņu esmu viena... un attiecības pagaidām nevēlos, jā ir grūti, pietrūkst mīļums, bet... gribu laiku veltīt tikai sev, negribu ne par vienu rūpēties un ne no viena negribu būt atkarīga... gribu būt es pati, laikam visas manas attiecības ir bijušas pārāk sarežģītas un padarījušas arī manu dzīvi sarežģītu
18.04.2011 16:28 |
 
Reitings 71
Reģ: 29.01.2009
Ir tādi cilvēki kuri nemāk būt vieni. Galvenais ir tas lai Tu jūties labi.
18.04.2011 16:29 |
 
Reitings 663
Reģ: 28.12.2009
Jā,varētu pat teikt,ka esmu daļēji no attiecībām nogurusi - no visām nebūšanām,ciešanām,ka jāuztraucās,kas un kā būs,satiksimies vai atkal nē (kā dēļ dusmas ir valdījušas!).Pat tagad iedomājos-jā,man laikam nepatiktu,ka kādam esmu tā piesaistīta,nemitīgā rakstīšanās,sazvanīšanās...
Laikam tiešām esmu sapratusi,ka pienācis laiks sev veltīt vairāk laika!Atpūsties no visa,jo attiecību dēļ esmu sevi daudz izsmēlusi (s)
18.04.2011 16:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)