Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā atgūt dzīvesprieku?

 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009

:-/

Manai dzīvei pazudis dzīvesprieks.

Man viss liekas tik pelēks,pārdzīvojumi,veselības problēmas..visa kā tik daudz,daudz..

Vienu brīdi jau biju saņēmusies un likās,ka nu tik pavasaris nāk,jaunas vēsmas,viss būs ok,taču tās bija tikai manas iedomas-nespēju par šo laiku priecāties!!!

Man vnk no visa ir besis,nogurums...esmu pat apsvērusi domu par pašnāvību..kāda gan jēga no manis ir? (t) Lai gan zinu un apzinos,ka tik vienkārši padoties man negribētos...

Brālis vēl vakar pateica sāpīgus vārdus "Es nevis dzīvoju,bet vnk eksistēju!" (t) Dažbrīd tiešām tā liekas...es nez-man nav spēka,lai kkam atkal saņemtos,lai gan gribētos jau gan!!! (s)

Skatos,ka ārā tik jauks laiks,varētu iziet ārā,bet nav tāda spēka!

Uzmundriniet,meitenes,mani (t)

13.04.2011 17:10 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
esmu pat apsvērusi domu par pašnāvību..- kāpēc Tu esi iedomājusies, ka tur Tu būsi vajadzīga??? 8-) beidz domāt muļķības.. šobrīd tāda situācija... neesi vienīgā, kas eksistē... stulbās domas no galvas ārā un galvu augšā... (l)
13.04.2011 17:18 |
 
Reitings 296
Reģ: 29.01.2009
Tā tak ir daudziem, pavasara nogurums! Pirms taisi pašnāvību, pamēģini aiziet uz aptieku un c vitamīnu nopirkt un pasēdēt parkā saulītē ;-)
13.04.2011 17:18 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Man vnk kkādi melnie uznākuši :-/
13.04.2011 17:19 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
man arī tādi uznāk... (t) bet cenšos tikt pāri un dzīvot tālāk.. par pašnāvību nevaru domāt, jo nespētu saviem tuvajiem tik ļoti nodarīt pāri... :-/ tāpēc atmetu tādu domu uzreiz.. ir dieniņas kad nākas pačīkstēt, bet tad ir jāiet atkal tālāk.. ;-) un Tev tāpat... turās... (l)
13.04.2011 17:21 |
 
Reitings 212
Reģ: 07.03.2011
es ar kadreiz esmu gribejusi un esmu meginajusi taisit pasnavibu. bet tad padomaju es tacu kadam uz siz zemites esmu loti svariga,kadam es esmu viss uz shis pasaules... es domaju ka visi ir izgajusi pari tadiem laikiem ka nu gribetu vienkarsi pazust no shis zemes.:)

vienkarsi pasaki sev: esmu vajadziga kadam kam tiesam es busu vis uz shis pasaules :)
13.04.2011 17:23 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
_Jauninja-,paldies (s)
Es pat normāli nevaru iziet ārā,kur nu vēl kkur aizbraukt vai pa veikaliem pastaigāties :-/ Visu dzīvesprieku man maisa tas,ka galva reibst-liekas,ka pa mākoņiem staigāju..viss līgojas,protams,es jau ārstējos,bet dažbrīd vnk uznāk tas viss apnikums. Agrāk visur kur varēju aiziet staigāties,bet tagad.... |-)
13.04.2011 17:24 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
;-) Tu esi jauna un nedomāju, ka Tev ir tik nopietnas problēmas, lai vispār čīkstētu, ja vien dakters Tev nav izrakstījis spriedumu nelāgu...
13.04.2011 17:27 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
atbrauc uz Tenerifi, uzreiz būs kaifs, man arī lv visu laiku depresija, bet te es jūtos sooo happy (l) (l)
13.04.2011 17:27 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Guarana,nav jau nav man nez kāda tur trakā diagnoze...viss ir vienkārši,vnk,kad sanāk atkal mocīties-pazūd viss prieks,lai gan nu cenšos jau saņemties! Vismaz pa māju staigāju,kko daros,priekš sevis sapucējos,lai uzmundrinātu sevi :-)
Bet citreiz jūtu,ka atkal viss prieks pazūd :-|
Hell,dažbrīd tiešām jūtu,ka man uz citurieni jāaizbrauc,lai man atgrieztos dzīvesprieks,lai gan karstums man pārāk nepatīk :-D Laikam vnk man vajag vidi sev apkārt nomainīt (s)
13.04.2011 17:34 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Ja godīgi, dusmu uzsit tā čīkstēšana.
Ar ko tu ikdienā nodarbini sevi? Visu laiku uzturies mājās? Līdzcilvēku nav?
Skola, darbs, draugi, vecāki, paziņas, kafejnīcas, parki, sports, kultūras pasākumi, grāmatas.. Ir tik daudz lietu, ko var darīt, un neatliks laika sēdēt pie datora un čīkstēt.
13.04.2011 17:41 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Hell peldeja lidz Tenerifei?:)
Vai Tur jau kads pazistams sagaidija priekshaa???
13.04.2011 17:48 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Man gan viss fantastiski!
Putniņi čivina, zālīte aug, pavasara puķītes zied ,saulīte spīd- SUPER!!!! :)

bāc.. ātrāk brīvdienas - varēšu izkustināt kauliņus ar velo. :)) (l) (l)

Ledeniite_ tak neskumsti, priecājies par to ,kas Tev ir - ģimene,draugi. Ārā pavasaris - par to vajag priecāties.

Šodien gaidot vilcienu savā stacijā, pavēroju koku zarus- sāk plaukt lapiņas. Super!
Šodien dosos iegādāties pavasarim apavus. (l) (l)

13.04.2011 17:51 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Man līdzīgi...ļoti līdzīgi, jau gadu ārstējos un diez cik labāk nepaliek, vēl cīnos un mēģinu ar dakteri dažādas zāles un ceram, ka izdosies, ja ne, tad operācija, kas arī nav tas labākais risinājums. Pilnīgi nav enerģijas un visu laiku iekšā stress, nemiers, dusmas...nu vārdu sakot pārāk liela emocionalitāte, nu, ko daktere izrakstīja zāles, kas uzmundrinās un citas, kas mani nomierinās... :-/ protams nepriecājos, ka tik daudz zāles jādzer, dažubrīdi tiešām gribas iet un pakārties, jo liekas, ja neesi perfekts tevi neviens nemīlēs, jo nav jau par ko un tagad, kad es slimoju izskatos drausmīgi un pašpaziņa ir apaļa nulle....es vēl turos, bet negribas, it nemaz....zinu, ka, ja beigtos veselības problēmas justos daudz labāk... :%27-(

Vrb tev arī vajag pajautāt ārstam, lai izraksta kādas uzmundrinošas zāles...vrb palīdz :)

Es ceru, ka man palīdzēs savādāk sajūta, ka kājas knapi pavilkt varu, tā kā tāda ome :D
13.04.2011 17:51 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Es varu teikt,ka man enerģija ir un savādāk jūtos labi,bet visu man maisa galvas problēma-reiboņi,bet tos es ārstēju. Bija pārgājuši-atkal biku kko ne tā izdarīju un tie ir atpakaļ,bet drīzumā jau novērsīšu. Priecājos par laiku ārā,tas tiešām ir smuks,bet gribas vairāk iziet ārā. Esmu arī palikusi ļoti emocionāla. Daži pēdējie notikumi mani vēl vairāk ir "salauzuši",bet cenšos jau turēties.
Vnk citreiz tiešām rokas nolaižas. Klausos,ka kāds par kko sūdzās-nav ko vilkt,nav vēl kkas,tad domāju-ja cilvēkam ir veselība,tad tas ir vislabākais,kas var būt (s)
Vnk uznāca tagad melnie...
13.04.2011 17:59 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Man laikam arī vajag uz tenerifi, man jau tā depresija pusgada garumā zb vienkārši! :-D :-D :-D
13.04.2011 18:02 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Nu,mana kārtējā melnā svītra sākās vakar.Sagaidīju saulaino pavasari,bet tam arī nāca klāt nepatīkami bonusi.Kārtējās atklāsmes,kas neveicina kkādu prieku.
Bet es cenšos sevi savākt un domāt par citām lietām.Piemēram,ierakties mācībās.
Par pašnāvību ir domāts,bet attur doma par ģimeni.Es nespētu savai ģimenei kko tādu nodarīt.Domas par ģimeni aizdzen jebkādas domas par pašnāvību.
13.04.2011 18:07 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Jā,biku par to pašnāvību es pārspīlēju,nevarētu arī ģimenei to nodarīt-pārāk visus mīlu (s) (l)
Taču tiešām gribas kkur aizbraukt no visa projām vai meža/pļavas vidū,pie jūras uzcelt telti un tā kādu brītiņu vienai padzīvoties (s) Visu pārdomāt,salikt pa vietām...
13.04.2011 18:11 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Chiv;) Beidz domaat negatiivas domas!!Tas ir pirmais ar ko jaasaak! Labas domas pievelk labus notikumus! Sanjemies,sapuceejies,ej aaraa ar draudzeneem vai vnk nodarbojies ar kko kas patiik. Es vienmeer esmu uzskatiijusi ,ka arii no bezizejas situaacijaam ir izeja. Ja juuties tik nomaakta,dari tikai to,kas tevi iepriecina. Turies,galvu augshaa!!! (l) :-)
13.04.2011 18:41 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
izdari sev kko patiikamu,kko taadu kas izraisa patiikamas emocijas!skrien,lec,dejo-dajebko!!!man šādos brīžos palīdz skriešana,vnk izlādēšanās vai satikšanās ar draudzeni un kopīga laika pavadīšana!
13.04.2011 18:43 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Man mājās arī saka-beidz domāt negatīvo,jādomā tikai pozitīvi-tas visu labo pievelk! (s) Es cenšos tā domāt,lai gan dažreiz grūti..
Gribētos aiziet uz mežu un sēdēt tur visu dienu,izbļaustīties,izskrieties,tik žēl,ka tuvumā nav meža (s)
Cenšos visu ko padarīties,cik ir manos spēkos-sevi uzmundrināt. Tik dažreiz liekas,ka vajag arī no malas cilvēki uzmundrina,tas vēl vairāk palīdz saņemties (s)
Agrāk vispār ne par ko nečīkstēju-viss bija ok,bet tagad varu pie mazākā sīkuma pat raudāt vai mīļākās dziesmas :'-( Atceros kādu notikumu vai ko un aiziet..citreiz pat izeju ārā,sēžu un raudu..stulbums :-/
13.04.2011 18:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits