Reliģija VS grādīgie un sekss!

 
Reitings 34
Reģ: 29.01.2009

čau meitenes!

Es ar karstu tēmu.

Tātad, stāsts sākās tā..

Izteicu puisim komplimetu, par skaistu smaidu, neko nedomājot par tālāko. Komplimentus nedrīkst turēt kabatā, ja tādi ir.

Rakstījāmies. Smējāmies. Brīvi jutāmies. Nu karoče - viss super.

Uzrīkoju ballīti. Uzaicināju.

Atbrauca mani draugi un viņš ar saviem 2 draugiem.

Ballīte uz visiem 100%!

Visi smējās, iedzēra.

Bija par ko parunāt arī visiem savā starpā.

Protams liktenīgi, manas un viņa lūpas pirmo reizi saskārās uz balkona... Soļi tika sperti no abām pusēm. (es smēķēju. viņš nē.)

Gadu starpība mums ir 7 gadi.

Nu tas tā, lai vēlāk no visām pusēm var apskatīt.

Protams arī nakti pavadījām kaislīgi.

Pat ļoti. Sevi pat nepazinu. Nekad nerīkojos tā kā rīkojos tonakt.

Bijām iereibuši. Es tā nu normāli. Viņš teica, ka esot diezgan nost. Pamanīt to nevarēja.

No rīta ap 8ņiem jau aizbrauca prom.

Nu neko.

Neņemdama pie sirds baigi turpināju uzsākt kādu skaipa sarunu - tā, par gluži neko. Tāpat kā runājām pirms pārgulējām.

Jutu. Nu kkas nav. PROTAMS, KA NAV. Mums taču bija sekss.

sākās sarunas par to, ka viņš ir ticīgs. Es reliģiju nepanesu.

Lūdzu, vai nevaram nerunāt par tādām lietām.

Okej. Nerunājām, bet es vienalga baigi aizdomājos.

Aizgāju gulēt.

Šodien aizsūtīju sms, jo tiešām nevarēja saprast vai viņš joko vai tiešām tic. Jo jokot viņam patīk. Un par pilnībā visu.

Jā, esot ticīgs un viss esot nopietni.

Tad rodas jautājums - vai tavs jēzus ir mierā ar to, ka tu kniebies ar meiteni kuru satiec pirmo reizi dzīvē? Vai jēzus spēj pieņemt to, ka tu lielos daudzumos lieto grādīgo dziru?

Viņš ejot sūdzēt grēkus 2 reizes mēnesī un man arī vajadzētu pamēģināt!

Kā man vajadzētu uz šo reaģēt, es tiešām nezinu.

Kāds ir jūsu viedoklis?

Kādas domas kultos Tavā galvā pēc šitādiem tekstiem?

Piedodiet ja nesakarīgi. Esmu diezgan izsista no sliedēm. Nekad ar neko tādu neesmu sastapusies.

Vairāk jau es domāju par to reliģiju, un to seksuālo pieredzi manā gultāar viņu. Būšu baigi iespaidota dzirdot gan ticīgu, gan neticīgu cilvēku viedokļus!

UN NENOSODIET! :)

VISPĀR - es nevienu nenosodu par kkādu ticību kkam, jebkam..Vienkārši, šī tēma man nav tuva. Ja man neuzspiež, man ir vienalga. Katram sava dzīve.

Esmu kristīta, bet to izlēma mani vecāki nevis es. Es neatradu saikni ar garīgo pasauli. Nevajag arī.

Es ar viņu tiktos, ja vajadzētu un neņemtu vērā kam viņš tic un kam nē.

Bet vai viņš ir tiesīgs teikt, ka ir pilnā nopietnībā ticīgs..?

12.04.2011 21:03 |
 
Reitings 488
Reģ: 11.08.2010
Arī es pazīstu vienu tādu (kā ElizabethMind aprakstīja)..precīzi!!! ;-)
Un līdz pat brīdim, kamēr autore nepateica, ka viņš nav no Rīgas, domāju, ka zinu cilvēku par ko ir šis stāsts... :-D
13.04.2011 01:48 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Uij, man nav nekas pretī, ja cilvēks ir ticīgs, tā ir brīva izvēle galu galā un katrs tic, kam grib. Bet, ja ir tāds cītīgs baznīcā gājējs un grēku sūdzētājs, tad nu gan man šķiet slimi dzert un drāzties, un pēc tam runāt par gavēni un Jēzu. Vispār es, kad biju sīkāka, vienu brīdi biju ar tādu trako kopā, viņš vienreiz tos grēkus sūdzēja, bet viņam nepiedeva, hā hā:D Jo tur jau jāapsolās mēģināt tā vairs nedarīt.
13.04.2011 02:00 |
 
Reitings 34
Reģ: 29.01.2009
Hamse - tic un dzer, un kniebjās?
nemelo par savu ticību?

bļāviens, tā vien niez pirksti uzrakstīt viņam - TU TAK DIRS PAR ŠITO VISU!
tiešām liekās, ka nu nav. Nu melo.
Kāpēc? Nezinu.
13.04.2011 02:07 |
 
Reitings 488
Reģ: 11.08.2010
ElizabethMind tieši tā- dzerstās, kniebjās... taču katru nedēļu iet uz baznīcu- uz Dievkalpojumiem un grēksūdzi! :-| Jā, un es zinu, ka viņš tiešām tic.., taču nenoliegšu, ka vismaz man nudien ir nesaprotama ŠĀDA ''ticēšana''.. :-/
13.04.2011 02:36 |
 
Reitings 34
Reģ: 29.01.2009
oh my .. es tiešām, tiešām nesaprotu..

13.04.2011 02:38 |
 
Reitings 111
Reģ: 16.01.2011
piekrītu tam, ka ne jau tas, ka esi ticīgs, tad uzreiz nevari ne gulēt,ne dzert, ne ballēties.
Es arī esmu ticīga, taču nepiekrītu vairākiem baznīcas likumiem.
Domāju, ka patiess grēks ir tāds, kurā tu sāpini citu vai tas ietekmē kādu citu sliktā ziņā vai kaut kā tā.
Tas, ka viņš dzer, tas jau nenozīmē, ka viņš piedzerda arī citus un tā, neko sliktu jau viņš nedara.
Pati ticu Dievam, bet neesmu tik apmākta, es ballējos, dzeru, un nedaru pāri citiem cilvēkiem, vismaz cenšos. :D, tas ir grēks, manu prāt, bet katram jau tās ticības lietas un tas viss ir savādāk..
15.04.2011 17:05 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
mans viedoklis par notiekosho ir shaads - ja vinsh tic Dievam un ieveero visus rituaalus, tad pilniigi iespeejams, ka vinjam ir vnk moraalie...par to, ka tagad ir gaveenis, viens no lielakajiem gaveenjiem gadaa un vinsh tusee un dara visas tavas mineetas lietas. Vinju grauz sirdapzinja. Tas ir tiiri mans viedoklis, ja tik tieshaam vinsh ir ticiigais. Ja nav, tad viss ir blefs un vinsh vnk joko :D
15.04.2011 17:14 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
jo atceros, kad es ljoti stingri pietureejos pie religijas, tad zinaaju, ka gaveenja laikaa vajag attureeties no seksa un alkohola un, nedod Dievs, es izdariju ko no mineetaam darbiibaam, man bija drausmiigie moraalie, uzreiz skreeju uz bazniicu suudzeet greekus :D bet tas bija sen un vairs nav taisniiba :D
15.04.2011 17:16 |
 
Reitings 3216
Reģ: 12.01.2010
es viņu pēc iespējas ātrāk censtos aizmirst, nepatīk man fanātiķi. un tas teksts neliecina par normāli ticību, piederību kādai reliģijai.
viņa domas un darbi kaut kā nesaskan.
15.04.2011 17:21 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Nelasīju ko raksta citas.

Es zinu ļoti daudzus cilvēkus ka iet uz baznīcu katru 7dienu, bet grēko vienā laidā- sākot ar mazām lietām un beidzot pavisam ar lielām. Nesaprotu kas ir šīs ticības pamatā tad.
Es ticu Dievam, uz baznīcu neeju, kad vajag parunājos ar Viņu divatā. Protams grēkoju, kā jau visi. Patiesībā domāju, ka mūsdienās neviens pats cilvēks nedzīvo bez grēka.
Par šo situāciju runājot- nezinu kapēc puisis to ticību tik ļoti uzsver. Varbūt jūtas nogrēkojies un tagad par to jūtas vainīgs, grib kautkā to labot, tapēc ietur atturīgu pozīciju attiecībā uz attiecībām. Viņam nav pilnīgi nekādu tiesību tev likt iet uz baznīcu vai sūdzēt grēkus. Viņam pašam ar to ir jātiek galā Dieva priekša vai savā priekšā gluži vienalga. Domāju, ka tev vajadzētu pajautāt viņam vai tas ka neesi ticīga traucētu jūsu attiecībām, ja tā tad domāju ka nav jēgas neko sākt un lai cilvēks tad pats atbild kas skaitās pie viņa "ticības". ja lietot alko ir ticīgi, bet gulēt ar meiteni nav- tad katrā ziņā dīvaini.
15.04.2011 17:34 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Nūūū,man arī viens no bijušajiem bija un ir šāds-melo,zog,drāžas pa labi un pa kreisi,lieto alkoholu,noniecina citus utt, bet tai pat laika ir KĀRTĪGS TICĪGAIS! Nu piz****, lai kāda es būtu neticīgā, bet nu es šitā nevarētu dirst-es ticu dievam, bet tai pat laikā drāžos pa labi un pa kreisi,kaut gan zināms,ka sekss pirms kāzām nav vēlams. Piedevām vel katru svētdienu devās uz baznīcu izsūdzēt grēkus...kā tagad,nezinu.
15.04.2011 17:56 |
 
Reitings 514
Reģ: 29.01.2009
Ja viņš būtu patiesi ticīgs, tad nebūtu darījis Tavas minētās lietas. Ne jau grēku nožēlošana ļauj darīt jaunus grēkus, grēkus nožēlo ar domu, ka nekad tos vairs neatkārtos. (t)
15.04.2011 19:14 |
 
Reitings 165
Reģ: 12.08.2010
Nu nu...
Es nenosodu, tikai pateikšu savu viedokli.
Es uzskatītu, ka šāds cilvēks ir totāls divkosis un dubultās morāles piekritējs. Viņš ir vienā grupā ar mācītājiem, kuri seksuāli izmanto bērnus un viņa ticība ir ērti lietojama maska...galvenokārt pašam pret sevi.

...bet katrs izvēlas dzīvot tā kā ērtāk.
15.04.2011 19:23 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Man būtu grūti ar tādu puisi. Padomā - bībelē taču ir tik daudz to grēku un katru reizi viņš par tiem pārdzīvos un ies sūdzēt grēkus. Es ticu Dievam, bet tikai Dievam. Es negribu ticēt ne bībelei (kuru sarakstījuši cilvēki), ne baznīcas rituāliem (kurus veidojuši cilvēki). Manā izpratnē Dievs nav ierobežojums. Esmu lasījusi bībeli un tur ir tik daudz pretrunu! tieši tādēļ vien es nevēlos tai akli ticēt. Kāda starpība seksam pirms laulībām un seksam pēc laulībām? Laulības nedod garantiju, ka viss tiek darīts stiprā mīlestībā, arī laulātie mēdz šķirties. Un pēc katra grēka mēs tāpat mēdzam saņemt mācību, tāpat pēc dzerstiņiem jūtam "moraļņikus", kas principā tā pati grēku nožēla vien ir.
15.04.2011 19:26 |
 
10 gadi
Reitings 1237
Reģ: 15.12.2009
atvainojos,bet reliģija sevī neietver tikai Katolismu vai Luterānismu.
ir arī Budisms utt..,kur ideoloģija ir savādāka.
15.04.2011 19:27 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Nu es noteikti vinjam uzdotu shos pashus jautajums, ko meiteneem?

Kaa vinja ticiba saskan ar darbiem?
Un vai tad nav bauslji, kas japilda?
Lai vinjs tev pastasta savu nostaju, kaut vai caur skaipu :)
vienkarshi - uzjautaa.
15.04.2011 19:35 |
 
Reitings 514
Reģ: 29.01.2009
Budismā neeksistē Jēzus, šis puisis pieminēja Jēzu!
15.04.2011 19:36 |
 
10 gadi
Reitings 1237
Reģ: 15.12.2009
nu jāaaaa...
bet ja nosaukums topikam ir ''Reliģija VS grādīgie un sekss!''
tad jāmin kāda veida šī reliģija ir domata! bet nu jaa,ok ,viss skaidrs.
15.04.2011 20:06 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Vispār man arī pēc aprakstītā šķiet, ka puisis diezin vai pieder kādai no tradicionālajām konfesijām.
Bet autorei gribas teikt, kas tur vēl neskaidrs?! Ja viņš saka, ka ir dziļi reliģiozs, turklāt Tu to jūti arī nenozīmīgā ikdienas sarunā, bet Tev Dievs ir svešs, tad kādi vēl jautājumi? Tas taču ir pamatu pamats, ka jūsu vērtību sistēmas ir pilnīgi atšķirīgas. Tad uz kā pamata vispār veidot attiecības, ja tik nozīmīgā lietā jūsu pasaules redzējums atšķiras.
15.04.2011 21:05 |
 
Reitings 576
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, tas, ka tik Dievam nenozīmē, ka nevar dzīvot tā kā pats vēlas. Viņš tacu neko sliktu nedarīja. Satika smuku mieteni- normāls puisis. Kāda vaina?
15.04.2011 21:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits