Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pastaigu biedri

 
Reitings 11
Reģ: 12.04.2011

Sveikas.

Ar silto laiku ar savu 4 mēnešus veco francīti pastaigas kļūst aizvien garākas un garākas. Mazais aug aktīvs un ziņkārīgs, bet ir viena neliela problēma. Mums trūkst draugu. :-/

Pāris reizes esam satikuši dažus suņus, mazajam tā patīk citi četrkājainie, tik ļoti labprāt spēlējās ar tiem.

Varbūt ir kāds, kas vēlas mums pievienoties vakaros pastaigām ar saviem suņukiem, kā teikt, lai suņiem ir jautri un ir socializēšanās :)

Esam no Purvciema, Minskas apkaimes.

12.04.2011 16:53 |
 
Reitings 995
Reģ: 03.12.2009
Ja ar francīti tu domā franču buldogu, tad es tev varu ieteikt iegriezties franču buldogu domubiedros draugiem.lv, jo mēs, francūžu īpašnieki- gandrīz katru svētdienu tiekamies Imantā un ļaujam saviem mazuļiem paskraidīt. Es pati dzīvoju centrā, bet aizbraukt līdz Imantai savas sunes dēļ tiešām nav nekāda problēma :p Pagājušo reizi arī bija viens 4mēnešu jauns francītis.
12.04.2011 17:14 |
 
Reitings 11
Reģ: 12.04.2011
Tur jau esmu.
Redzēju rakstu par Imantu, bet tagad nezinu kura svētdiena būs brīva.
Nākamajā, kā zināms, ir izstāde. Pēc vai pirms tās, diez vai suns vēl gribēs braukt uz Imantu un tad vēl atpakaļ uz Purčiku.
Interesē jau ne tikai francīši, bet arī citas šķirnes draudzīgi pārstāvji...
12.04.2011 17:26 |
 
Reitings 995
Reģ: 03.12.2009
nu, pati dzīvoju pie Ziedoņdārza, tāpēc tur problēmas ar suņa socializāciju nav :) Purvciemā nav neviena parka? :O neorientējos tajā rajonā, kur tad saimnieki ved savus suņus? :O
12.04.2011 17:28 |
 
Reitings 11
Reģ: 12.04.2011
Nu ir šād i tādi. Bet tādi, kur vairums pulcējās suņinieki, neesmu ievērojusi vēl...
12.04.2011 17:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits