Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

viņa pārinodarījums

 
Reitings 71
Reģ: 15.01.2011

Sveikas, meitenes :)

tēma gan nebūs gluži par pārinodarījumu, bet par tā sekām.

pirms laika mans draugs mani, kā lai saka- mazliet apbižoja. nav vērts tajā iedziļināties, bet fakts tāds- tas uz mani ir atstājis sekas. neuzskatu, ka man ir bijušas rozā brilles, kuras tagad nokritušas- jo es jau laikus pamanīju viņā trūkumus, bet es tos pieņēmu. Pareizāk sakot- jau kad iepazināmies izpaudās viņa netikumi, bet manam puisim ir daudz labu īpašību, kuras tos atsvēra.

atsvēra- līdz šim.

pēc Tā notikuma, es vairs nespēju uz viņu skatīties kā agrāk.

esmu nesaprašanā (s)

sāku vairāk pamanīt viņa trūkumus, šķiet ka viņš mani sāk kaitināt. daļa manis alkst pēc Viņa, daļa atkal saka- kam tev tādu... bez darba, bez naudas (nealkstu pēc miljonāra, bet ja nav pat iniciatīvas kaut ko atrast...), mīl atpūsties ar draugiem (atpūsties=dzert)

it kā jau bezgala mīļš pret mani, bet man laikam parādījusies vajadzība pēc kā vairāk, ne tikai bučiņām un apskāvieniem... gribas sajūtu, ka varēs veidot savu kopdzīvi-ka vīrietis būs tas stiprais plecs un atbalsts. nevis kopjams un auklējams...

vai kāda var dot kādu labu padomu? man ir tik nenormāli bēdīgi, jo ir tik daudz iemeslu lai manas jūtas sāktu pagaist...visus pat nenosaucu...ienāk vienaldzība... jo es nevēlos lai ir vienalga...

runāt ar viņu nav vērts, mans mīļais ir tāds cilvēks, kurš pārāk neiespringst par lietām, nav tā ka viņam vienalga, bet arī neies raudāt, ja man ir skumji...

10.04.2011 19:37 |
 
Reitings 100
Reģ: 29.01.2009
Iesaku uz kaut kādu laiku distancēties no attiecībām. Netikties, nesazināties. Pa to laiku pavadīt laiku ar draugiem/mācoties/strādājot utml.
Pēc tam redzēsi, kā jūties. Vai ikdienā viņš pietrūks, vai ir vēlme sazināties utt. Un pēc laiciņa tiekoties klausi pirmajam instinktam - ja jau pirmajā minūtē sāk kaitināt, tad viss skaidrs. Var arī gadīties tieši otrādi - būs pietrūcis, būsi priecīga satikt un tā. :-)
10.04.2011 19:44 |
 
Reitings 71
Reģ: 15.01.2011
Jā, ideja ir laba. Varētu kādu laiku netikties. Bet lielākais absurds ir tāds, ka es jau šķiroties gaidu, kad atkal tiksimies..
Lielākā problēma laikam ir tajā, ka mums ar Viņu ir atšķirīgas vērtības.. kaut vai par to darbu runājot, alkahola lietošanu.. es pati mācos, studēju, man gribas lai pēc gadiem varu dzīvot patstāvīgi, strādāt un lai arī manam vīrietim ir darbs... Bet Viņš tik domā par to, kā izskatīsies mūsu dzīvoklis, bet ne par to, kā pie tāda tikt...

Man ir bail palikt vienai, šķiršanās gadījumā... Viņš man nav vienaldzīgs, bet viss tas, par ko rakstīju, man liek aizdomāties vairāk un vairāk...
10.04.2011 19:54 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Ja ir bail palikt vienai šķiroties, tad iesaku paralēli meklēt kādu citu vīrieti- daudz labāku un ar līdzīgām vērtībām. Zinu, ka nav godīgi pret tagadējo draugu, bet tomēr nešķiet, ka viņš būtu Tevis vērts. :)
10.04.2011 19:59 |
 
Reitings 903
Reģ: 26.03.2009
Labāk būt vienai nekā ar cilvēku, kurš bremzē tavu personīgo izaugsmi! :-/ Viņš tevi tikai vilks uz leju, ja sāksiet dzīvot kopā un pēc tam būs ļoti ļoti grūti no viņa aiziet, būs jāmokās. Labāk atteikties no viņa laicīgi, kamēr nav par vēlu! :-/ Tu jau laikam nevēlies pateikt, kā tieši viņš tevi apbižoja?
10.04.2011 20:00 |
 
Reitings 100
Reģ: 29.01.2009
Tā gaidīšana var rasties no pieraduma, tas pats attiecināms uz bailēm palikt vienai. Tā ir, ja ilgstoši pavadi laiku ar vienu cilvēku.
Domāju, ka sapratīsi, ka nav nemaz tik traki būt vienai, ja piepildīsi dienu ar citām darīšanām. Galvenais, lai apkārt būtu draugi, ja arī uznāk vientulība.
Protams, var meklēt arī citu, bet ne vienmēr ir iespējams uz sitienu tādu atrast, turklāt nekad tā īsti nepratīsi būt viena, ja katru reizi, kad paliks vientuļi, meklēsi nākamo. Tas tā, mans viedoklis. :-)
10.04.2011 20:02 |
 
Reitings 652
Reģ: 29.01.2009
Tasir vienkārši pretīgi paralēli meklēt citu cilvēku :P
10.04.2011 20:03 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Jā, KeX, un darīt pāri meitenei, sēdēt bez darba, dzerstīties apkārt ar draugiem nav pretīgi :-)
10.04.2011 20:05 |
 
Reitings 652
Reģ: 29.01.2009
ne visiem dźekiem kam nav darbs nav arī naudas...
ar draugiem jau var iziet, vai arī vajag nākt pie manis, es nedzeru un nepīpēju ;-)
10.04.2011 20:10 |
 
Reitings 71
Reģ: 15.01.2011
par to apbižošanu- būs diezgan gari jāstāsta, bet teiksim tā- pāris vārdos- viņam bija svarīgāk ar draugiem piedzerties nekā man piezvanīt, pat mājās esot viņš nevarēja pielikt telefonu lādēties (kurš bija izslēdzies), tā nu kādas padsmit stundas es tiku ignorēta un biju sadomājusies visu ko, sākot no slimnīcas beidzot jau ar vēl sazin ko ļaunāko...
nav jau tā, ka Viņš dzer katru dienu- bet ziniet, man šķiet, ja būtu vairāk naudas, tad viss būtu savādāk... un jā, ja nebūtu manis, ar kuru laiku kopā pavadīt...


manējam nav naudas, nav darba. negribas sasteigt lēmumu un pateikt ardievas-gribas jau ticēt, ka viņš mainīsies...
varbūt tā ticība tiešām ir bailes palikt vienai- nu jau kā labu laiku ir bijis mīļais cilvēks kuram uzrakstīt, piezvanīt...
10.04.2011 21:32 |
 
Reitings 100
Reģ: 29.01.2009
Cilvēkam vajag lielu gribasspēku, lai mainītos. Šajā gadījumā, vismaz spriežot pēc Tevis teiktā, viņš nemaz nedomā par mainīšanos.. Un pašas no sevis jau tās pārmaiņas neatnāks. :-/
10.04.2011 21:37 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Piedod, ka tomer jautaju, bet - kas isti notika?? Pec ta tad varetu ari dot padomu... Nevar ta uz dullo kaut kadu "universalo" palidzibu.
10.04.2011 22:43 |
 
Reitings 544
Reģ: 29.01.2009
Kur pie velna viņš atrod naudu dzeršanai, ja nestrādā un naudas nav?

Tikai nesaki vēl, ka jūs dzīvojat kkādā dzīvoklī, kura īri/komunālos apmaksā tu un vēl dod kkādam, khm, naudu?!
10.04.2011 22:48 |
 
Reitings 71
Reģ: 15.01.2011
naudu viņam dzeršanai nevajag, jo ir labie draugi! kuri var uzlikt pudeli! kā man tas besī :-(
nē nē, dzīvojam mēs atsevišķi. nav viņš tik bezkaunīgs lai izmantotu manus "ienākumus"- stipendiju.
protams, manam vīrietim ir pietiekoši labu īpašību... bet kā jau teicu- tās labās tiek nomāktas... pēdējā laikā man sāk pazust ilūzija par pārmaiņām nākotnē un par ģimenisku kopdzīvi. stabilitāti.
10.04.2011 23:58 |
 
Reitings 652
Reģ: 29.01.2009
tad vajag lai mainās vai jāmeklē cits savādāks čalis!
11.04.2011 01:31 |
 
Reitings 71
Reģ: 15.01.2011
KeX, it kā to savādāko puisi varētu atrast tā uz sitiena, tā taču nenotiek :) ok, puišu ir daudz, bet nevar jau uzmeklēt da jebkādu,to labāko, lai tik būtu kāds kurš noverš domas. sirdij nepavēlēsi :)
11.04.2011 10:29 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
nu nedrīkst tā baidīties palikt viena. tā rodas sitās, no attiecībām atkarīgās. ir jāiemācās dzīvot vienatnē ar sevi, tikai tad var veidot pilnvērtīgas, abpusēji dodošas attiecības.
Netiekaties pāris dienas, vai pat nedēļu, domā par citām lietām, saproti, kā jūties un tad rīkojies. Un rezerves varianta meklēšana, lai tik kāds būtu pie sāniem... nešķiet drusku muļķīgi?
11.04.2011 11:19 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Uzreiz mekleet kaadu citu,lai kaa buutu,nav smuki pret otru...Gan pret to arkuru bija kopa,ne pret to,kuru izmanto ka plaaksteri,kas labs tur var sanaakt?Vnk japienem gala leemums un viss.Un jaamegjina izrunaties,ja nesaprot,tad...jaabauda jauniba un tas iistais pats Tevi atradis,kad vismazaak gaidisi:) Saku pec pieredzes,cik neraudaju del visadiem,tagad nak smiekli un domaju,kapec to pacietu?!Taapeec nebeeda,neesi jau ome, kurai jauni viriesi garam ies neatskatoties:) Turi buru!:)
11.04.2011 13:57 |
 
Reitings 50
Reģ: 19.02.2010
Spriežot pēc tā, ka tu studē, tad tev ir ap 20 gadiem. pieņemu, ka puisim arī ap to skaitli grozās. Un tagad pasakiet - cik daudz puišus jūs zināt, kas ap 20 gadiem ir gatavi kļūt nopietni, stabili, uzņemties atbildību un veidot ģimeni? Manuprāt, šis ir vecums, kad gribas baudīt dzīvi, iepazīt pasauli, viskautko izmēģināt, trakot un darīt stulbības arī.

Iespējams, ka puisis vēl nav nobriedis, nav gatavs nopietnām attiecībām ar visu atbildību, kas no tā izriet. Un vēl paskaties, kādas attiecības ir viņa vecāku ģimenē, kāda viņam ir bijusi audzināšana.

Ja tev tas viss ir saprotams un pieņemams, tad jau pati izvērtē, vai kļūstot vecākam, viņš varētu nobriest un kļūt atbildīgāks pret cilvēkiem blakus. Un galvenais, runā un saki, kas tev ir svarīgi un kā viņa rīcība liek tev justies.
11.04.2011 14:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!