Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Drauga nenopietnība....

 
Reitings 1
Reģ: 07.04.2011

Čau visām! :-)

Rakstu jums, meitenes, lai uzzinātu viedokli no malas par manu situāciju un varbūt, ka kādai ir arī kādreiz bijusi šāda problēma,līdz ar to -risinājums.

Ar savu draugu esmu kopā 4 ar pusi gadus, mums abiem 22 gadi. Kopā nedzīvojam, jo vēl studējam. Aiz vien vairāk un vairāk es sāku domāt par to, vai ir vērts turpināt šīs attiecības, jo man vairs nav 17,18, bet 22 un man gribās kaut kādu stabiitāti, drošību attiecībās. Mans draugs ir ļoti bērnišķīgs, nepastāvīgs, vecāki viņu apčubina kā tādu mazu puišeli, līdz ar to viņš negrib uzsākt patstāvīgu dzīvi, jo viņām viss vienmēr tiek pienests klāt! Viņš mani ļoti mīl, es viņu arī. Esam runājuši, ka gribētu atsevišķi dzīvot, uzsākt patstāvīgu dzīvi, bet no viņa puses es neredzu nekādu iniciatīvu, jo viņam ir labi ,kā ir. Viņš ir teicis, kad pabeigs mācības, kas būs pēc 3 gadiem un dabūs darbu, mēs precēsiemies utt...BET camoon tie ir 3 gadi!!! Es jūtos, kā tērētu laiku un gaidītu kaut ko nez ko, kaut gan ārkārtīgi mīlu viņu....dažbrīd iezogas doma, ka man viņš jaatstāj un jāmeklē VĪRIETIS ar kuru es jutīšos droši nevis bērns...ir tik grūti! :-(

Skatos apkārt kā manām draudzenēm ir džeki,kuri ņemās ar saviem kaut kādiem biznesiem, meklē ,kur varētu dzīvot, vienvārdsakot cenšas uzsākt savu dzīvi, nevis ieķeras mammai svārkos un viss.

Turklāt mans draugs rudenī dosies apmaiņas braucienā uz pus gadu, līdz ar to es vēl vairāk neesmu pārliecināta par mūsu nākotni. Ir tik sasosīti grūti pieņēmt lēmumu kaut ko gaidīt vai pamest visu un sākt jaunu dzīvi.

Varbūt kādai ir kāds padoms?

Paldies par jebkuru viedokli! :-)

07.04.2011 14:45 |
 
Reitings 506
Reģ: 06.05.2009
Saku no pieredzes- kopdzīve izjauc attiecības!!! ;-)
07.04.2011 14:58 |
 
Reitings 735
Reģ: 29.01.2009
Actiņa, nu kur var tik muļķīgi apgalvot?! (t)

Kate888, izlasot Tavu attiecību aprakstu, šķiet, ka nekas daudz nemainīsies arī pēc 3 gadiem. Ja cilvēks k.ko grib, tad dara, ja negrib - tad meklē atrunas.
07.04.2011 15:06 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Actiņa- Tātad Tu turpmāk veidojot nākamās attiecības, nekad neuzsāksi kopdzīvi, jo tā tās, kā saki, izjauc!?
07.04.2011 15:06 |
 
Reitings 212
Reģ: 07.03.2011
izlasiju visu un domaju ka tev nav verts ar vinu dzivot talak kopa,
saku pec savas pieredzes. mans puisis ari ir tads ka berns vel savos 25 gados, man citreiz jau saak tracinat vina visadi izgajieni.. :-/
es ar savu puisi dzivoju jau 6 ar pusgadus. nu mums jau ir mazais un nu tagad jau ir par velu kautko mainiit.. tapec bedz no vina kamer vari kamer veel neesat kopa sakusi dzivot zem viena jumta...
kaut arii izvele ir tavas rokaas
07.04.2011 15:10 |
 
Reitings 211
Reģ: 30.10.2010
Kādu laiciņu atpakaļ i-netā lasīju vienu pētījumu, ka mīlestība ilgst pirmos 4 gadus un tad sākas PIERADUMS pie otrās pusītes. Nezinu, cik ļoti tas atbilst patiesībai, bet varbūt Tev ir šis gadījums??
07.04.2011 15:10 |
 
Reitings 2925
Reģ: 29.01.2009
kopdzīve neizjauc :-D
drīzāk izjauc tas,ka draugs ir kā bērns,kurš pats nevar parūpēties par sevi.. ja gribas bērnu par ko rūpēties,tad var suni nopirkt :-D


bet ja nopietni,tad,protams,ka negribētu tādu,kuru apčubina vecāki,esmu ar tādu draudzējusies,tur traka varēju palikt, viss tiek pakārtots mammai...

tāpēc vajag nopietnāku draugu
07.04.2011 15:10 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Nu lēmumu jau vari pieņemt tikai Tu pati. Atbildi pati sev uz jautājumu - vai Tu esi gatava viņu gaidīt, gaidīt, kamēr viņš pieaugs, neuzspiežot savas vēlmes? Ja neesmu gatava, tad nav ko vilkt laiku garumā un šķiries, ja esi gatava gaidīt kaut gadus 7, tad turpini attiecības. Varbūt vienkārši ņem uz izrunājies ar viņu par viņa nākotnes vēlmēm, vīziju un mērķiem?
07.04.2011 15:11 |
 
Reitings 211
Reģ: 30.10.2010
KOPDZĪVE MAINA NEVIS IZJAUC ATTIECĪBAS.
07.04.2011 15:12 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Ļauj čalim izbaudīt jaunību. Ja jau neraujas uz kopdzīvi, tad labāk nemaz nespied. Sabojāsi attiecības pavisam.

Un tu par tiem saviem 22 gadiem runā tā it kā tie būtu vismaz 30.

Ak, jā, un par to apmaiņas pusgadu. Notiek dažādi, bet es atbraucu un pēc tā pusgada arī savā ziņā "pieaugu". Sapratu, ka vairāk tādu dzīvesveidu kā līdz tam negribu.
07.04.2011 15:13 |
 
Reitings 289
Reģ: 15.09.2010
Nevajag neko sasteigt, ne kopā dzīvošanu, ne precēšanos, par bērniem nemaz nerunājot.
Mans draugs ir 5 gadus vecāks par mani. Viņš jau ir iztrakojies un tagad, kad darbā ir ieguvis stabilitāti, sāk domāt par sava nekustamā īpašuma iegādi (ar ko šobrīd nekādi neveicas).
Man apkārt visas draudzenes un kolēģes - 90% ir precētas un ar bērniem. Es jūtos tādējādi atstumta un man ar gribas, lai mēs būtu precējušies un mums būtu bērniņš utt.
Bet draugs pastāv uz to, ka vispirms vajag iegādāties dzīvokli un tad iekārtoties tajā, tad apprecēties un tad bērnus.
Un jā man jau ar kādu laiku šķiet, cik ilgi vēl gaidīt..
Vajag aprobežoties ar pacietību. Es gan neteiktu, ka Tavs draugs ir nenopietns. Viņš vienkārši cenšas izbaudīt visu to, ko dzīve viņam sniedz. Kā visi studenti.
07.04.2011 15:31 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Ja vīrietis tagad neko negrib sasniegt, nerīkojas tad diez vai gribēs pēc 5 gadiem, pozitīvi protams, ka brauc apmaiņu programmā, jo šķiet ka tā ir lieliska pieredze un ieguldījums nākotnē, bet tas laiks var arī izjaukt attiecības, īpaši ja Tev jau ir iezagušās šaubas, bet varbūt tieši tas arī atvieglotu šķiršanos, ja vēlies šķirties...
Jo arī es negribētu lai man būtu tāds draugs, kas ieķēries mammai svārkos...
Pieņemt lēmumus vari tikai Tu pati, loģiski, ka visis teiks, tiec no tāda vaļā, bet savu dzīvi dzīvo jau tu pati, un zini labāk kā sirds jūt :-)
07.04.2011 15:33 |
 
Reitings 111
Reģ: 01.07.2009
22gados jau tā kā vajadzētu gribēt dzīvot atsevišķi no vecākiem un pašam pelnīt naudu! Sanāk, ka viņš dzīvos līdz 25 gadiem pie mammas? Tas nav nopietni... Es domāju, ka no tāda jāatkratās, varbūt kad atbrauks atpakaļ no apmaiņas brauciena, domās pieaugušāk, bet pagaidām tev tādu puišeli nevajag! Netērē laiku ar viņu!
07.04.2011 15:38 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Nu 22 gadi priekš vīrieša ir maz- viņš vēl ir pavisam jauns un zaļš.
Es neiesaku neko gaidīt. Ja esi laimīga šeit un tagad ar viņu tā, kā tas ir šobrīd, tad paliec attiecībās. Ja ar viņu tagad neesi apmierināta un esi kopā tikai tāpēc, ka ceri, ka pēc 3 gadiem apprecēsieties, tad iesaku šķirties.
Kāpēc? Tāpēc, ka 22 gadu vecumā reti kurš vīrietis kaut ko plāno uz priekšu. Tas, ka viņš tevi baro ar solījumiem, nenozīmē, ka pēc mēneša vai nedēļas viņš domās tāpat. Kad jautāsi viņam- vai viņš meloja, solot precēt, viņš atbildēs, ka nemeloja, ka tobrīd gribēja precēt, bet tagad vairs nē.
Kaut kāda brieduma, pastāvības un stabilitātes aizmetņi vīriešiem parasti sāk parādīties ap 25-27 gadu vecumu un kaut kāda atbildības sajūta par teikto - tikai ap gadiem 30. Tie tādi vidējie rādītāji- dzīvē gadās, arī eksemplāri, kas 20 gados gatavi precēties, radīt pēcnācējus un ir ideāli ģimenes cilvēki un ir tādi, kas 45 gados kā zīdaiņi uzvedas.
Bet lielākoties, tas, ko runā līdz 25 gadiem ir bull shits. No sērijas- šodien mīlu, rīt nemīlu.
Tas ir iemesls, kāpēc parasti meitenes izvēlas par sevi vecākus puišus.
07.04.2011 16:26 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Kate888, kādu drošību un stabilitāti tu gribi? Kā tā izpaužas? Ja materiālo, tad tev jāmeklē sponsors, nevis mīlestība. Ja cilvēks mācās un viņam ir mērķi, nākotnes plāni attiecībā uz jums abiem, tad jau ar laiku būs gan darbs, gan nauda. No 22 gadu veca cilvēka nevar prasīt pilnīgu patstāvību un neatkarību no vecākiem.
07.04.2011 16:51 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
manā gadījumā pārāk agra kopdzīve izjauca attiecības!

Bet es tev tiešām ieteiktu pārdomāt visu labi, jo man bija līdzīgi!22os gados sāku draudzēties ar puisi,kurš bija tiešām foršs, bet nu diezgan līdzīgs apraksts,kaut gan nu tik traki nebija..labi, neizplūdīšu niansēs!Kā es tagad nožēloju, ka toreiz man jūtas ņēma virsroku, jo,protams, nekas prātīgs no tā nesanāca!būšu brutāla, bet uzskatu tos par 3 zemē nomestiem gadiem! ;-)
07.04.2011 17:09 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ka var pamest cilveku, kuru mil, taik tapec, ka vins ir tads un tads?
vai tad mes neiemilejam to cilveku ar visiem vina + un - ??
07.04.2011 19:28 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Nu viegli nav-zel ,ka mamma ar savu lielo milestibu izlaidusi puisi!Es vienmer savejiem esmu teikusi,ka sieviete nav kalpone!Virietim japrot visi darbi ,jo kadreiz dzive var nonakt tada situacija ,kas tas ir nepieciesams!
Tu gan liekas vinu jau esi pienemusi 4 gadus tadu ,kads vins ir! |-) Katra zina nekad nav par velu mainities uz augsu,nakt pie sledziena ,ko velies no dzives! :-)
07.04.2011 19:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)