Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vecas jutas mostas!

 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009

Man skiet es saiesu sviesta!sodien nema un uzrakstija bijusais,pats,pats pirmais bijusais,lidz ar to-man kaut kas loti ipas.Neesam tikusies pusotru gadu.Sakam runat,vins saka flirtet,teica,ka nakosmenes busot Latvija,varetu ta ka saskrieties.Skiramies mes ka draugi,vinam vienkarsi bija jabrauc prom.Bet sis tas pa so laiku ir mainijies,piemeram,tas,ka man ir draugs.

Un te nu ir mana problema-saku runat ar ex un par tagadejo visa interse pilniba pazuda,ka nekad nebijusi!Saku domat,ka lai vinu nokrapj ar to ex,ta lai neuzzin,ko lai saku-kapec nebiju skype to vienu vakaru,ko dariju,ar ko biju.Pateicu,ka laikam nakosmenes bus jasatiekas ar vecajiem draugiem un japatusejas,jaiedzer un "japaripinas" uz ko atbilde sanemu,lai tikai kaut kur neieripoju,jo tagad man esot kads,kas smagi,smagi,smagi pardzivos par to.

Vienkarsi nemu un izpludu asaras,jutu,ka vinam kaut ko nozimeju,vins taka cer kadreiz kopa dzivot,doma par kaut kadu ilgi un laimigi kamer es apceru visus veidus ka vinu varetu nokrapt!Juots ka pedejais suds un nespeju sevi sanemt rokas!

Ar pratu saprotu,ka tas ex mani nav pat pelnijis un ka nekas nopietns mums ta pat nebus,bet es tik loti,loti,loti gribu atpakal tos laikus ar vinu...izjust to visu velreiz,bet negribu pazaudet ari esoso puisi.

Es vienkarsi nezinu,ko darit.Tas ex mani pievelk ka magnets,ja vins nepiedavatu neko vairak,viss butu ok,es pati neuzplitos,bet ja vins piedavas es nezinu,kam janotiek,lai es spetu atteikt...Neviens gan nav teicis,ka bus kas vairak par vienkarsi pasedesanu kada barcika un iedzersanu,bet...99%,ka vins aicinas palikt pie sevis,ja meginasu atteikt saks lugties un tad es visticamak saluzisu.

Sobrid nemitigi skatos uz vinu abu bildem...viena es redzu vienkarsi superigu pagatni,ko kaut uz paris dienam,bet varetu piedzivot atkal,bet otra...otra kaut kadu varbutibu par satriecosu nakotni,iespejams labaku.

Ehh...sirds izkratita.Atliek ceret,ka kads man prieksa pateiks,ko darit un noliks uz pareiza cela

06.04.2011 01:56 |
 
Reitings 416
Reģ: 21.10.2010
Neredzu problēmu. Protams, ka vari satikties ar bijušo ar visām no tā izrietošajām sekām. Savējam tā arī pasaki, ka paplosīsies ar draugiem pāris dienas. Ja jums viss bija forši, tad taču var atslēgties uz īsu brīdi un izbaudīt to visu vēlreiz, bez nekādām saistībām un atbildības.
Tikai man nez kāpēc pēc stila, kādā tu šo visu uzrakstīji, šķiet, ka tu nebūsi pietiekoši stipra, lai savus piedzīvojumus pēc tam noglabātu dziļi, dziļi stūrī un dzīvotu tālāk, kā līdz šim. Padomā par to. Ka nesanāk tā, ka tu ņemsi un sabojāsi savas tagadējās laimīgās attiecības ar pilnīgi nevajadzīgu atklātības brīdi.
06.04.2011 02:03 |
 
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
pēc tava uzrakstītā, piedod, bet es tur salasu ļoti lielu egosimu no tava ex puiša, jo tu esi uzsākusi jaunu dzīves posmu ar citu cilvēku, bet viņš redziet tagad atbrauks, uzsvilps tev un tu skriesi. manuprāt, tas nav godīgi ne pret tevi, ne pret tavu tagadējo puisi. Apsēdies, nomierinies padomā vai tev to vajag (ja nu tu tiešām nespēsi savaldīties un kā jau iepriekš meitene rakstīja, vai tas būs to vērts??)kaut uz minūti iedomājies, sevi, sava tagadējā puiša vietā, kā tu justos, ja viņš satiktos ar savu ex draudzeni, domāju, ka ne pārāk labi.
bet, vienalga, ko domātu citi tev pieder gala vārds, jo tā ir tava dzīve un tava laime!!! lai veicas! :-)
06.04.2011 02:28 |
 
10 gadi
Reitings 85
Reģ: 24.07.2009
atbraukt uz LV nokniebties. 8-)
06.04.2011 02:29 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Man tas skiet nepareizi-krapt.Skatos tgd uz kopbildema r draugu un domaju vai ir verts paris traku naksu del zaudet vinu (t)
Skiet,ka nav,bet vienalga gribas :-D
06.04.2011 02:31 |
 
Reitings 308
Reģ: 08.01.2011
9x nomēri un 1x griez ;)
06.04.2011 02:33 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
man patīk teiciens - nedari otram to, ko negribi lai Tev kāds dara! un pēc tā arī cenšos dzīvot! :-)

apdomā, vai tas ir tā vērts?!
06.04.2011 02:34 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Tas ex nezin,ka man vispar ir draugs,vienkarsi uzrakstija,jo sen neesam tikusies,prasiju,akd tad bus lv,teicu,ka gribetu vinu satikt pa ilgiem laikiem.Un tikai,tad sapratu,ka tas varetu nebeigties labi.
Un ne nebrauc vins uz Lv nokniebties,vins te nav bijis pusotru gadu,vinam te ir vecaki un draugi,es starp tiem.
06.04.2011 02:35 |
 
10 gadi
Reitings 85
Reģ: 24.07.2009
Zinu kā velk magnēts. :D Beigās ķiš miš ar rozīnēm sanāca. :D
06.04.2011 02:35 |
 
10 gadi
Reitings 4129
Reģ: 02.01.2011
es tevi pilnībā saprotu.
pašai tā ir ar pirmo mīlestību. vnk neprotu/negribu pateikt "nē", kaut gan visādi ir bijis un būtu laiks aizmirst,dzīvot tālak.. bet nesanāk..
es jau sāku domāt, vai vsp pienāks tāds brīdis, kad viņš man būs pilnīgi vienaldzīgs.. :-/

tew iesaku padomāt.. ja jau radušās tādas domas, šaubas.. tad varbūt tomēr tagadējais puisis nav tas īstais vienīgais un ir vērts satikt bijušo?
06.04.2011 02:38 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Ka es vinu patiesiba neciesu!Atvilkas,lai man smadzenes cakaretu :-D
06.04.2011 02:40 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Ar bijuso nekas nebus,paris karstas naktis un vins aizlidos atkal prom.Mani gan taka vina draugs aicinaja pie viniem,nu tur darbu meklet un ta.Vardu sakot palidzet iekartoties,bet nu nezinu...vidusskola vel japabeidz un tagadejo draugu jau ari nevar ta atstat,jutos atbildiga par vinu.
06.04.2011 02:42 |
 
Reitings 400
Reģ: 29.01.2009
Iesaku, ja esi vaaja pret savu bijusho, tad pat labak nesatiecies dzive.Zinu tadus eksemplarus, kaa tu teici izlugties dajebko. :-D
Piekritu te viena meitene teica, ka chalim tikai sex prata tici man.
Man ar pirmais chalis no arzemem rakstija un ''pekshnji'' izradija intresi un saka mani meklet.Bet kaa pateicu vsjo man ir draugs un atshujas nebushu nekads letais variants kas bijis tas izbijis.Nafig dzivi maitat?! (e) :-D :-P
06.04.2011 02:43 |
 
Reitings 87
Reģ: 29.01.2009
Piemini taču bijušajam, ka tev tagad puisis ir.

Ir skaidrs, ka tāpat mēs neko tev te nevarēsim ietekmēt, jo pēc rakstības stila tiešām ir skaidrs, ka tev varētu pēc tam būt grūtības noturēt noslēpumu. Gan jau uznāks milzu žēlums un izstāstīsi puisim.

Ja tavs ex ir tikai pāris dienas Latvijā, tad tajā laikā vienkārši pastiprināti pievērs uzmanību savam draugam - ejiet randiņos, uz kino, pavadiet laiku divatā. Aizbrauks tas, kurš grib tikai nokniebties un viss būs kārtībā, atkal aizmirsīsi viņu. :)
06.04.2011 02:45 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Nogaidi, gan jau tikai tada brizha kaisle. Neskriesi tacu ari kad bus 30 gadi, virs un 2 berni pec pirma svilpiena savam pirmajam boyfriendam!
06.04.2011 02:47 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Zinu,ka vinam tikai sekss prata,bet ta kaisle ar vinu bija vienkarsi nenormala!Dzirksteles pa gaisu un tads pievilksanas speks.
Bez tam es ta pat vinu gribu satikt,kaut vai vienkarsi pasedet kaut kur,parunat,mils tomer.Un skiramies ka labi draugi ar ceribu,ka si nav pedeja reize,kad redzam viens otru.
Tiesam nezinu...nu sakidrs ir viens,ka krapt nedrikst,bet netikties vispar-nekad,nekad.Man skiet, ka ko tadu gan es nespetu. (t)
06.04.2011 02:52 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Un nejau divata kaut kur uz randinu ietu,vienkarsi tuset kkur kopa ar citiem.
06.04.2011 02:55 |
 
Reitings 87
Reģ: 29.01.2009
Da labi - pati te saki, ka mīļš vēl ir un jūtas arī kaut kādas tomēr ir. :D

Es zinu, ka gribas meklēt attaisnojumus tam, ka gan jau beigās tomēr nokrāpsi savu puisi, bet ir skaidrs, ka beigās tu to nožēlosi.
06.04.2011 02:59 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Bet ja nu tomer nenorkapsu? :D
Nu negribu es to cilveku pavisam pazaudet!Man kaut kads tads,iespejams,tizls uzskats,ka to,kas bija pats pirmais es nedrikstu pazaudet,ka vinam vienmer ir jabut kaut kur te pat.Es negribu aizmirst to pasu pirmo,gribu,lai ari pec gadiem 10 es varu satikt to savu pirmo milestibu,apsesties un parunat.Gribu vinu joprojam pazit,kad vins bus vecs,krunkains impotents :-D :-D :-D
06.04.2011 03:04 |
 
Reitings 768
Reģ: 08.04.2009
Tavā situācijā es saku, ka dari, ko gribi. ja gribi, satiecies un kā būs tā būs :) Tu esi jauna, Tev lielā dzīve tik priekšā un kad tad, ja ne tagad? :) dzīve vispār ir īsa :)
06.04.2011 03:08 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Varbut jums vispar nebija lemts shkjirties?
06.04.2011 03:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)