Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draudzība

 
Reitings 126
Reģ: 17.03.2009

Esam 14 gadus labākās draudzenes.

Visiem vienmēr likās dīvaini kā varam sadzīvot, jo esam kā diena pret nakti, :-D

bet pēdējā laikā lūk parādās mūsu atšķirības un pretējie uzskati :-/

Tieši tas ir domāts uz attiecībām un dzīves stilu.

Kad satiekamies sanāk runa par attiecībā, tad nu lūk mans uzskats, ka puisis nav tikai naudas maisiņš un lieta no kura visu vajag izsūkt ir nepareizs, kad pasaku to atcīs viņai, tad seko teikums, ka lūk tā viņai ir pieņemts, parasti ātri mainu tēmu, lai nebūtu kašķis, bet tas ir tik savtīgi, vai tad attiecībās nav divi cilvēki kas dod un ņem :-/

Tagad viņa atkal aicina uz tēju un paklačoties, bet man pat negribās viņu vairs satikt, jo zinu, ka mūsu viedokļi ir atšķirīgi un satiekoties viņa vienmēr stāsta pa savām attiecībām.

Varbūt meitenes varat dot kādu padomu Ko darīt? :-(

04.04.2011 16:25 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Man ilgus gadus arī bija viena ļoti tuva draudzene,nevaru teikt,ka pati labākā,jo man tādu ļoti labu bija vairākas,viņa bija daudz citādāka par pārējām,bet mēs sapratāmies ideāli.Laikam ritot,sevišķi,kad sākām mācīties kopā vidusskolā,manāmi pasliktinājās attiecības,arvien vairāk bija redzami mūsu tik ļoti atšķirīgie uzskati par dažādām lietām,kaut kā nesapratāmies arvien vairāk..līdz beigu beigās mūsu komunikācija bija tikai satiekoties kādā pasākumā un apsveikumi jubilejās.Žēl,protams,ka tāda draudzība izzuda,bet nu tur neko daudz nevarēja līdzēt.
04.04.2011 16:30 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Klačojieties par tēmām, kurās jūsu viedokļi sakrīt.
Man arī ne ar vienu citu cilvēku 100% visos jautājumos viedoklis nesakrīt par visiem 100%. Pietiek, ja vairākumā jautājumu viedoklis sakrīt.
04.04.2011 20:06 |
 
Reitings 116
Reģ: 29.01.2009
nu redz,jūs esat draudzenes jau 14 gadus,bet jebkurā cilvēka attīstības,ne attīstības posmā pienāk brīdis,kad viņš mainās! mainās viedoklis,uzskati utt. visu mūžu jau nepaliks ar galīgi nemainīgu viedokli! :)
meitenes jau vienmēr klačojas par puišiem,attiecībām,ja tādas ir :)
nu,mēģinat tad par to tēmu nerunāt, centies ieienteresēt un runāt ar viņu par citām tēmām :)
04.04.2011 20:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits