Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai Tev tā ir bijis?

 
Reitings 216
Reģ: 16.09.2010

Sveikas! :)

Šodien bija jābūt pēdējai sarunai ar draugu, kurai bija jābeidzas ar šķiršanos, bet tomēr visu izrunājot, izrādijās, ka iemesla tāda īsti nemaz nav - vienveidība, rutīna un kas tāds..

bet.. vai jums ir tā bijis, ka beigās salabstat un viss atkal ir ok? Vai nožēlojāt?

04.04.2011 01:38 |
 
Reitings 460
Reģ: 18.01.2010
man ir tikai 18, bet ar savu puisi esmu jau diezgan ilgu laiku kopā. jā, tā ir bijis. viņš ir vairākus gadus vecāks, līdz ar to man likās, ka es vien tāda aizraušanās esmu. izrādījās, ka nē un pēc lielas, garas, saturīgas sarunas nonācām pie slēdziena, ka nevajag mums šķirties. nemaz, nemaz nenožēloju (l)
04.04.2011 01:50 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Es arī šādi pat salabusi ar puisi, bet noteikti tā vairs nedarīšu. Ja saprotu uzreiz, ka nav tas īstais cilvēks, tad arī uzreiz ir jāpaliek punkts, bet man parasti ir žēl otra cilvēka, tāpēc salabstu. Bet tas ne pie kā laba nenoved, un agri vai vēlu tāpat nākas šķirties, vismaz man tā bija. :-)
04.04.2011 01:53 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Jā, ir bijis. Salabu, lai gan attiecības mums bija, maigi izsakoties, briesmīgas :-D Bet nu... tagad jau esam saderinājušies :-)
Otrā iespēja ir ļoti svēta lieta, jo ja nonāksiet pie tā vēl vienu reizi, varēsi vairs nešaubīties, ka nav pa ceļam jums un nebūs visulaiku jādomā, kā nu būtu, ja būtu...
04.04.2011 01:57 |
 
Reitings 216
Reģ: 16.09.2010
Es nezinu nožēlot vai nē. Smieklīgi jau skan, bet kopā izraudājāmies, pārrunājām sasāpējušās lietas un tagad it kā viss ir labi..
taču stulbi man šķiet ir tas, ka mana draudzene vienā vakarā ar viņu runāja, tagad man nesaka, ko viņš esot teicis :D
protams puisis man pateica, to ko atcerējās, bet viņa redz neesot kūdītāja.

savā ziņā es viņu saprotu, varbūt negrib sāpināt, ja jau esam sagājuši atpakaļ, bet kas tas par draugu, kas nesaka... mož tomēr esmu pieņēmusi nepareizu lēmumu!
04.04.2011 02:02 |
 
Reitings 32
Reģ: 27.03.2011
Jā, tā bija. Pašķīrāmies- man šķita, ka pasaule sabrukusi un ka iespējams, ka tas ir uz visiem laikiem. Viens otram epastā rakstījām visu slikto, ko domājam par otru. Naids vienam pret otru kļuva aizvien mazāks :-D Pēc apm. 20 dienām viņš uzaicināja satikties un es piekritu, jo nodomāju, ka tāpat neko vairs nezaudēšu. Nenožēloju, nākamā satikšanās reizē viņš pirmoreiz tā pa īstam atzinās mīlestībā. (l)
04.04.2011 03:39 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Bija lidzigas situacijas. Ieprieksejas attiecibas. Nekas labs tur nesanaks, manuprat. Ja ilgstosi nav labi, ir bijusi centieni kaut ko mainit, bet rezultata viss noved pie ta pasa...tad ko tur vel vairs. Tikai lieka gumijas stiepsana, saja laika jus varetu but laimigi jau ar citiem. Abi.
04.04.2011 03:44 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
es laikam nemaz necenstos uzzināt draudzens tekto .. lielākoties sievietēm nevar ticēt ;)
ir bijis ka salabstam, t.i. bijušo "centos" pamest 2 reizes mūsu 3 gadu attiecību laikā .. bet tieši tā. salabām. it kā bija ok .. vismaz tajā laikā man tā šķita... tikai šobrīd skatoties atpakaļ itin viegli var secināt .. ka varbūt i nevajadzēja ļauties tikt apvārdotai.
04.04.2011 05:01 |
 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
esam kopā gandrīz 4gadus, un šķīrāmies vairākas reizes_laikam kādas3. vienmēr kkā beigās salabām, un nenožēloju, protams tgd ir strīdi, un dusmošanās, bet nenožēloju, ka salabām, lai gan strīdu laikā vienmēr pie sevis nodomāju_ nevajadzēja salabt.
Bet šobrīd domāju_ ja vēl vienu reizi būs tā, ka izšķirsimies, tad pa īstam.
Tā ka, ja salabāt, tas nozīmē, ka tomēr kkas tur jūs kopā, un varbūt jāmēģina darīt tā, lai nav jānožēlo.
04.04.2011 05:22 |
 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
ui kāds tekst man dīvains sanāca, vārdi tik bieži atkārtojas.
tas laikam nozīmē, ka jāiet gulēt :D
04.04.2011 05:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits